pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


ÁPR
26

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Ervin nevű kosaras barátainkat!

Csapatok1234567891011
1 BKG-Veresegyház---53-9699-7296-7368-7367-9172-6690-6294-66
2 Ceglédi KE UP---50-9463-8050-10447-9964-8859-6666-6744-100
3 DMTK Haraszti Sasok86-66119-29---72-6866-6185-6973-61123-5292-7392-60
4 Gödi SE89-5867-88---71-7559-8361-5967-5856-64
5 Játékvezetők83-78105-6265-7285-80---91-7163-60106-7982-5589-5720-0
6 KVSE KÉMÉNYEK75-57118-5050-6869-57---62-7482-7092-46
7 Miklósi KékRókák KE103-61112-3982-5920-074-8292-72---87-42101-34101-54
8 Nagykőrösi Sólymok KE86-82110-6569-9293-6563-8157-8559-93---66-5687-6295-60
9 PAFC BASKET71-5620-063-6248-6363-6847-7147-98---
10 Százhalombattai KSE - Pedagógus61-7688-7245-9672-6157-7239-9466-11069-44---56-65
11 Tatai SE63-11198-8251-9273-6740-11844-11784-7293-7187-100---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 DMTK Haraszti Sasok 19 17 2 0 36 1627 1134 9-0 8-2 0,947
2 Miklósi KékRókák KE 18 16 2 0 34 1579 958 8-1 8-1 0,944
3 Játékvezetők 18 15 3 0 33 1380 1170 9-1 6-2 0,917
4 KVSE KÉMÉNYEK 16 10 6 0 26 1305 1019 5-2 5-4 0,813
5 Nagykőrösi Sólymok KE 17 8 9 0 25 1305 1278 6-4 2-5 0,735
6 BKG-Veresegyház 16 7 9 0 23 1226 1227 5-3 2-6 0,719
7 Tatai SE 17 7 10 1 23 1102 1388 4-5 3-5 0,676
8 Százhalombattai KSE - Pedagógus 16 5 11 0 21 1008 1302 3-6 2-5 0,656
9 PAFC BASKET 17 4 13 0 21 915 1228 3-4 1-9 0,618
10 Gödi SE 15 4 11 1 18 931 1017 3-4 1-7 0,600
11 Ceglédi KE UP 17 0 17 1 16 900 1557 0-8 0-9 0,471
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok