pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


FEB
19

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Zsuzsanna nevű kosaras barátainkat!

Csapatok1234567891011
1 BKG-Veresegyház---96-7367-9172-6690-62
2 Ceglédi KE UP---50-9464-8866-67
3 DMTK Haraszti Sasok---66-6173-6192-7392-60
4 Gödi SE89-5867-88---61-5967-5856-64
5 Játékvezetők83-78105-6265-7285-80---63-6020-0
6 KVSE KÉMÉNYEK69-57---82-7092-46
7 Miklósi KékRókák KE103-61112-3982-5920-074-82---87-42
8 Nagykőrösi Sólymok KE57-8559-93---66-5687-6295-60
9 PAFC BASKET20-063-68---
10 Százhalombattai KSE - Pedagógus72-6157-7239-9466-110---
11 Tatai SE63-11198-8240-11844-11784-7293-7187-100---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 DMTK Haraszti Sasok 8 7 1 0 15 636 519 4-0 3-1 0,938
2 KVSE KÉMÉNYEK 7 6 1 0 13 613 405 3-0 3-1 0,929
3 Játékvezetők 10 8 2 0 18 704 612 5-1 3-1 0,900
4 Miklósi KékRókák KE 10 8 2 0 18 858 515 5-1 3-1 0,900
5 BKG-Veresegyház 7 4 3 0 11 575 541 3-1 1-2 0,786
6 Nagykőrösi Sólymok KE 11 5 6 0 16 805 787 3-2 2-4 0,727
7 Százhalombattai KSE - Pedagógus 9 3 6 0 12 598 759 1-3 2-3 0,667
8 Tatai SE 11 4 7 1 14 693 934 3-4 1-3 0,636
9 Gödi SE 9 3 6 1 11 538 573 3-2 0-4 0,611
10 PAFC BASKET 8 1 7 0 9 422 545 1-1 0-6 0,563
11 Ceglédi KE UP 8 0 8 1 7 421 673 0-3 0-5 0,438
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok