pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


ÁPR
26

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Ervin nevű kosaras barátainkat!

Utolsó módosítás: 2019-04-25 14:18:13

2019-04-26 Péntek
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
      18:20  JKC-ELITE Basket TörökbálintMKOSZ Krékity Kornél, Gombos Ádám Attila
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 2116  19:30  Hernádi KA-Dunakanyar KKFBU218-14 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0226  19:30  KVSE KÉMÉNYEK-JátékvezetőkFA ---, ---
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 2037  20:30  BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-7 Kovács András dr., Magda János

2019-04-27 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    PMFJ 2841  10:00  Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFJ1-7 Novák Bence, Gombos Márk
    PMFJ 2842  12:00  Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7 Lázár György, Krékity Kornél
    PMFJ 2843  14:30  -------FJ1-7 ---, ---
    PMFJ 2844  16:30  -------FJ1-7 ---, ---
   Széchenyi Ált isk. Budakeszi, Knáb J. u. 60
      09:00  FKE Kőrösi-FKE LobogóU12/G Vigh Balázs, T Komondi Gábor
      10:40  KVSE U12-KLIKK Zsiráfok SEU12/G Vigh Balázs, T Komondi Gábor
      12:20  vesztesek----U12/G Vigh Balázs, T Tóth Csongor Demeter
      14:00  győztesek----U12/G Vigh Balázs, T Tóth Csongor Demeter
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    PMFB 2036  13:00  HSE - U23-Albertirsai SE U21FBU211-7 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0545  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödöllői SportklubNK Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
      09:00  DMTK Haraszti Sasok-ELITE Basket TörökbálintMKOSZ Kovács Róbert, Hamzi Virág
      11:00  PAFC Basket-Budaörsi DSEMKOSZ Kovács Róbert, Hamzi Virág
      13:00  3. helyért----MKOSZ Kovács Róbert, Hamzi Virág
      15:00  Döntő----MKOSZ Kovács Róbert, Hamzi Virág
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0548  10:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENK Magda János, Agócs Gábor
    PMFK 0547  12:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSEFK Magda János, Agócs Gábor
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
      10:00  Pityke KSE-Szentesi KKMKOSZ Miklósi László, Mátyus Zoé
      12:00  Mezőberényi KK-Szedeák/CMKOSZ Miklósi László, Mátyus Zoé
      14:00  3. helyért----MKOSZ Miklósi László, Mátyus Zoé
      16:00  Döntő----MKOSZ Miklósi László, Mátyus Zoé
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFJ 2082  15:20  PSZSE - Kisördögök-Gödöllői SportklubFJ8-14 Czupi Márton, Erdész Dávid
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
      10:00  PAFC Basket-Gödi SEMKOSZ Szájer József, Belák Zoltán
    PMNF 1995  16:00  PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ1-7 Válé Flórián, Agócs Gábor
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 1997  14:00  BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12 Szájer József, Németh Patrik
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
      09:00  Radobasket Bicske-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU12/B Jurászik László, T Hillier András
      10:40  PILIS BASKET-Radobasket BicskeU12/B Jurászik László, T Hillier András
      12:20  BTDSE Taksonyi Ördögök-PILIS BASKETU12/B Sersovszky Gergely, T Garami Júlia Eszter
      14:00  Herceghalmi Tigrisek-DMTK Haraszti Sasok BU12/D Sersovszky Gergely, T Garami Júlia Eszter
      15:40  BKGDSE U12-Herceghalmi TigrisekU12/D Sersovszky Gergely, T Belák Dorka
      17:20  DMTK Haraszti Sasok B-BKGDSE U12U12/D Sersovszky Gergely, T Belák Dorka

2019-04-28 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      09:00  Elite Basket Törökbálint-BKG VMG U12/BU12/F Belák Zoltán, T Komondi Gábor
      10:20  BKG VMG U12/B-BKG-VMG U12/AU12/F Belák Zoltán, T Komondi Gábor
      11:40  BKG-VMG U12/A-Elite Basket TörökbálintU12/F Belák Zoltán, T Illés Károly
      13:00  Gödi SE-Monor SEU12/A Agócs Gábor, T Illés Károly
      14:40  Radobasket-Gödi SEU12/A Agócs Gábor, T Garami Júlia Eszter
      16:20  Monor SE-RadobasketU12/A Agócs Gábor, T Garami Júlia Eszter
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 2115  14:00  DMTK Haraszti Sasok-NagymarosFBU218-14 Belák Zoltán, Jurászik László
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0357  14:00  Gödi SE-Atomerőmű SENK Kovács Róbert, Mátyus Zoé
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMNK 0692  11:00  PSK-Hernád-Szentendrei KSENK Kovács András dr., Hamzi Virág
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0551  16:00  Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK Kovács András dr., Hamzi Virág
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
      13:30  Pityke Fiúk-Szedeák AranysakálokMKOSZ Miklósi László, Magda János
      15:00  Bajai Bácska-Pityke FiúkMKOSZ Miklósi László, Magda János
      16:30  Szedeák Aranysakálok-Bajai BácskaMKOSZ Miklósi László, Magda János
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
      09:00  Százhalombattai KSE-Diósdi SasokU12/E Gombos Márk, T Belák Dorka
      10:40  Viadukt SE-Százhalombattai KSEU12/E Gombos Márk, T Belák Dorka
      12:20  Diósdi Sasok-Viadukt SEU12/E Gombos Márk, T Vigh Barnabás
      14:00  Gödi SE - Dk. Kiscicák-BSC MedvékU12/C Kondrák Mihály dr., T Vigh Barnabás
      15:40  Szentendrei KSE-Gödi SE - Dk. KiscicákU12/C Kondrák Mihály dr., Kozma Ákos Dávid
      17:20  BSC Medvék-Szentendrei KSEU12/C Kondrák Mihály dr., Kozma Ákos Dávid

2019-04-29 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    PMFA 1192  18:50  Ceglédi KE UP-BKG-VeresegyházFA Menyhárt Ferenc, Krékity Kornél
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFB 2100  20:00  DMTK Haraszti Sasok-Hatvan KKFBU218-14 Németh Patrik, Nagy Helga
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0544  18:00  Monor SE-Ziccer KSFK Gyurka Tamás, Porkoláb Mercédesz
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 1977  18:30  Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-7 Agócs Gábor, Hamzi Virág

2019-04-30 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0524  16:15  Gödöllői Sportklub-Monor SENK Kovács András dr., Lázár György
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 2092  18:00  KLIKK Zsiráfok SE-Gödöllői SportklubFJ8-14 Menyhárt Ferenc, Gyurka Tamás
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
      17:45  ELITE Basket Törökbálint-Budapest CsepelMKOSZ Jurászik László, Novák Bence

2019-05-02 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0538  18:45  Szentendrei KSE-Gödi SENK Krékity Kornél, Jurászik László
    PMFA 1169  20:15  Gödi SE-BKG-VeresegyházFA Krékity Kornél, Jurászik László
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 1996  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENFJ1-7 Miklósi László, Mátyás Ferenc

2019-05-03 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0555  19:20  Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFA 0556  19:00  DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékRókák KEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 2102  19:30  Hernádi KA-Hatvan KKFBU218-14
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0557  17:00  Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0560  19:30  PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KEFA

2019-05-04 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      09:00  Gödi SE-PAFC BASKETU11/A
      10:20  BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SEU11/A
      11:40  PAFC BASKET-BTDSE Taksonyi Ördögök AU11/A
      13:00  Radobasket Érd-BKG-VMG U11U11/F
      14:20  Pátyi SE-FKE Kőrösi KenguruU11/F
      15:40  vesztesek----U11/F
      17:00  győztesek----U11/F
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0384  10:00  Gödi SE-Szentendrei KSENK
    PMNK 0527  13:30  Gödi SE-PSK-HernádNK
   Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
      09:00  KKA Gepárdok-JKSE KosársuliMKOSZ
      10:15  Pityke Fiúk-KKA GepárdokMKOSZ
      11:30  JKSE Kosársuli-Pityke FiúkMKOSZ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 1984  16:00  PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-7
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
      09:00  DMTK Haraszti Sasok A-PILIS BASKETU11/B
      10:20  Gödi SE - Dk. Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok AU11/B
      11:40  PILIS BASKET-Gödi SE - Dk. KiscicákU11/B
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFJ 2079  15:00  Tatai SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-14

2019-05-05 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      09:00  SZKHSE-BKGDSE U11U11/D
      10:20  BTDSE Taksonyi Ördögök B-SZKHSEU11/D
      11:40  BKGDSE U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU11/D
      13:00  KLKS-VVSK U11-Herceghalmi TigrisekU11/C
      14:20  BSC Bocsok-KLKS-VVSK U11U11/C
      15:40  Herceghalmi Tigrisek-BSC BocsokU11/C
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    PMNK 0465  13:00  Parthus SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
    PMFK 0561  15:00  Parthus SE-Tatabányai Titánok U16FK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0479  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
      09:00  DMTK Haraszti Sasok B-Elite RínókU11/E
      10:20  Viadukt SE-DMTK Haraszti Sasok BU11/E
      11:40  Elite Rínók-Viadukt SEU11/E
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    PMFA 1193  14:00  BKG-Veresegyház-Gödi SEFA

2019-05-06 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    PMFA 1194  18:50  Ceglédi KE UP-Gödi SEFA
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 2111  20:00  DMTK Haraszti Sasok-Hernádi KAFBU218-14
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 1994  18:00  Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokNFJ1-7

2019-05-07 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0562  19:50  Tatai SE-JátékvezetőkFA

2019-05-08 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0563  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

2019-05-10 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0513  19:30  Miklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0404  19:30  PAFC BASKET-Tatai SEFA

2019-05-11 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    PMFS 2794  10:00  DMTK Haraszti Sasok-OSE Lions U14 /CFS/A
    PMFS 2795  12:00  Alba Fehérvár-Sportopus-Szentendrei KSEFS/A
    PMFS 2796  14:30  -------FS/A
    PMFS 2797  16:30  -------FS/A
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 2075  16:00  Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-14

2019-05-12 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    PMNF 2849  10:00  Monor SE - Szedd ki!-BKG Kos AkadémiaNFJ1-7
    PMNF 2850  12:00  Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE JuniorNFJ1-7
    PMNF 2851  14:30  -------NFJ1-7
    PMNF 2852  16:30  -------NFJ1-7
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0431  17:00  Gödi SE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFJ 2091  13:00  Tatai SE-PSZSE - KisördögökFJ8-14

2019-05-15 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 2106  20:00  Hatvan KK-Gödöllői SportklubFBU218-14

2019-05-18 Szombat
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMLS 2845  10:00  KLKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS/A
    PMLS 2846  12:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubLS/A
    PMLS 2847  14:30  -------LS/A
    PMLS 2848  16:30  -------LS/A
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 2078  16:00  Váci Reménység-PSZSE - KisördögökFJ8-14

2019-05-19 Vasárnap
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    PMFB 2853  10:00  Bikák KK-DMTK Haraszti SasokFBU211-7
    PMFB 2854  12:00  Albertirsai SE U21-Gödöllői SportklubFBU211-7
    PMFB 2855  14:30  -------FBU211-7
    PMFB 2856  16:30  -------FBU211-7

2019-05-22 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 2112  20:00  Hatvan KK-NagymarosFBU218-14

2019-05-25 Szombat
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 2087  16:00  Váci Reménység-Tatai SEFJ8-14

Időpont nélküli mérkőzések
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFB 2028    Albertirsai SE U21-BKGDSEFBU211-7
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0528    Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 2095    KLIKK Zsiráfok SE-PSZSE - KisördögökFJ8-14
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 2005    BKG Kos Akadémia-Miklósi KékGólyákNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    PMFA 1159    BKG-Veresegyház-Ceglédi KE UPFA

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok