pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


DEC
13

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Luca, Otília nevű kosaras barátainkat!


2018-12-13 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0295  
19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U21FBU210 - 0

2018-12-12 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0292  
19:00Bikák KK-Hatvan KKFBU21133 - 55
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0294  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA92 - 46
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0519  
18:15Miklósi KékRókák KE-Parthus SEFK96 - 29
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0166  
18:40Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ38 - 77

2018-12-11 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-1161  
19:50Tatai SE-BKG-VeresegyházFA63 - 111

2018-12-10 Hétfő
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0602  
18:00Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ25 - 89

2018-12-09 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ3051
09:00Herceghalmi Tigrisek-Százhalombattai KSEU1245 - 51
    
OGYJ3052
10:20Viadukt SE-Diósdi SasokU1257 - 48
    
OGYJ3053
11:40Herceghalmi Tigrisek-Diósdi SasokU1260 - 50
    
OGYJ3054
13:00Százhalombattai KSE-Viadukt SEU1251 - 60
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0605  
10:00REGI-Monor SENFJ10 - 102
    
FBU21-0286  
12:00REGI-NagymarosFBU2168 - 43
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ-0288  
16:00Gödi SE-Keresztúri SEFJ139 - 50
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0149  
19:00Dunakanyar KK-Bikák KKFBU2148 - 89
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0590  
11:00Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE JuniorNFJ57 - 42
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0310  
20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-JátékvezetőkFA57 - 72
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0601  
14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSENFJ45 - 52
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ3031
09:00Elite Basket Törökbálint-PILIS BASKETU120 - 2
    
OGYJ3032
10:20PILIS BASKET-Szentendrei KSEU1254 - 58
    
OGYJ3033
11:40Szentendrei KSE-Elite Basket TörökbálintU122 - 0

2018-12-08 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ3061
09:00DMTK Haraszti Sasok B-BKG-VMG U12/AU1249 - 23
    
OGYJ3062
10:20KVSE U12-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU1219 - 67
    
OGYJ3063
11:40vesztesek-U1240 - 44
    
OGYJ3064
13:00győztesek-U1227 - 61
    
OGYJ3041
14:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-BKGDSE U12U1241 - 38
    
OGYJ3042
15:40BKGDSE U12-BSC MedvékU1247 - 37
    
OGYJ3043
17:00Gödi SE - Dk. Kiscicák-BSC MedvékU1238 - 46
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU21-1024  
12:00HSE - U23-Dunakanyar KKFBU210 - 0
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0686  
16:00PSK-Dunaújvárosi VadkutyákNK53 - 97
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0719  
16:00KLIKK Zsiráfok SE-Ferences DSEFJ53 - 71
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0283  
16:00Szentendrei KSE-Nagymaros U18FJ0 - 0
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-1300  
09:30Nagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi SzitakötőkLS137 - 10
    
LS-1301  
11:15Dunaújvárosi Szitakötők-Monor SELS28 - 102
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ-0284  
13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFJ86 - 54
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ3011
09:00Gödi SE-DMTK Haraszti Sasok AU1262 - 71
    
OGYJ3012
10:20DMTK Haraszti Sasok A-PAFC BASKETU1252 - 77
    
OGYJ3013
11:40PAFC BASKET-Gödi SEU1293 - 60
    
OGYJ3021
13:00Monor SE-Radobasket BicskeU1236 - 60
    
OGYJ3022
14:20Radobasket Bicske-RadobasketU1239 - 69
    
OGYJ3023
15:40Radobasket-Monor SEU1276 - 26
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0285  
16:00Váci Reménység-Monor SEFJ52 - 64

2018-12-07 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0275  
19:30Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SEFBU2154 - 53
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0276  
19:30Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFA109 - 41

2018-12-06 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0270  
19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFBU2185 - 90
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0717  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEFJ66 - 50
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0603  
19:30Miklósi KékGólyák-OSE OroszlányokNFJ36 - 63

2018-12-05 Szerda
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0279  
17:45Gödöllői Sportklub-Parthus SENK42 - 43
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0289  
18:15Miklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KEFK52 - 53

2018-12-04 Kedd
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0269  
19:45Monor SE Old-ik-Bikák KKFBU2159 - 60

2018-12-03 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FJ-0256  
19:30Monor SE-Gödi SEFJ52 - 66
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0596  
18:30Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNFJ68 - 49

2018-12-02 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0413  
13:00Parthus SE-Gödi SENK32 - 62
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0599  
15:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SENFJ65 - 71
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0245  
16:00Gödi SE-Nagykőrösi Sólymok KEFA61 - 59
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0264  
13:00Nagymaros U18-Beszterce Kosárlabda KlubFJ50 - 105
    
FBU21-0266  
19:00Dunakanyar KK-Hatvan KKFBU2164 - 54
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0263  
14:00PSZSE - Kisördögök-Váci ReménységFJ96 - 43
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
LS-1287  
14:45PAFC BASKET-Pénzügyőr SELS31 - 80
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0259  
10:00Tatabányai Titánok U16-Ziccer KSFK117 - 49

2018-12-01 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0718  
17:00Keresztúri SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ103 - 34
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0208  
16:00Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SENK54 - 70
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0260  
12:00Szentendrei KSE-Parthus SEFK99 - 30
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0598  
19:00OSE Oroszlányok-REGINFJ184 - 13

2018-11-30 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU21-0254  
19:00DMTK Haraszti Sasok-REGIFBU2191 - 38
    
FA-0273  
20:45DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSE - PedagógusFA92 - 73
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0278  
19:15Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFK122 - 22
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-1022  
19:30Hernádi KA-HSE - U23FBU2120 - 0
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0258  
20:30BKGDSE-Albertirsai SE U21FBU2153 - 55

2018-11-28 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0252  
18:00Bikák KK-Albertirsai SE U21FBU21109 - 68
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0253  
20:00Hatvan KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU2157 - 65
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0172  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Tatai SEFA95 - 60

2018-11-27 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0251  
19:50Tatai SE-KVSE KÉMÉNYEKFA40 - 118

2018-11-26 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0248  
18:15Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFJ56 - 73

2018-11-25 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ2051
09:00DMTK Haraszti Sasok B-BKG-VMG U11U110 - 0
    
OKJ2052
10:20BKGDSE U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1132 - 51
    
OKJ2053
11:40DMTK Haraszti Sasok B-BKGDSE U11U110 - 2
    
OKJ2054
13:00BKG-VMG U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU110 - 2
    
OKJ2011
14:20Gödi SE-Szentendrei KölyökfarkasokU110 - 2
    
OKJ2012
15:40Szentendrei Kölyökfarkasok-DMTK Haraszti Sasok AU1172 - 45
    
OKJ2013
17:00DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SEU112 - 0
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FS-1145  
10:00Bikák KK-BSC-PátyFS58 - 43
    
FS-1146  
11:45BSC-Páty-Beszterce Kosárlabda KlubFS19 - 114
    
FS-1147  
13:30Beszterce Kosárlabda Klub-Bikák KKFS87 - 50
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0591  
16:00REGI-Százhalombattai KSENFJ15 - 119
    
FBU21-0243  
18:00REGI-Albertirsai SEFBU2128 - 117
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0592  
15:00DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ61 - 48
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ-0244  
15:00Gödi SE-PSZSE - KisördögökFJ68 - 63
    
NK-0217  
16:45Gödi SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK122 - 7
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0265  
17:00Nagymaros-Hernádi KAFBU2158 - 76
    
FBU21-0246  
19:00Dunakanyar KK-Monor SE Old-ikFBU2158 - 61
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1148  
09:00Monor SE-Gödöllői SportklubFS78 - 35
    
FS-1149  
10:45Gödöllői Sportklub-EKKE SerdülőFS72 - 27
    
FS-1150  
12:30EKKE Serdülő-Monor SEFS21 - 97
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0568  
15:00PAFC BASKET-BKG Kos AkadémiaNFJ77 - 28
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ-0242  
10:30Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFJ60 - 71
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0249  
20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Miklósi KékRókák KEFA66 - 110

2018-11-24 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ2061
09:00Viadukt SE-KLKS-VVSK U11U111 - 0
    
OKJ2062
10:20BSC Bocsok-SZKHSEU1143 - 30
    
OKJ2063
11:40KLKS-VVSK U11-SZKHSEU110 - 2
    
OKJ2064
13:00Viadukt SE-BSC BocsokU110 - 2
    
OKJ2021
14:20BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SE - Dk. KiscicákU1176 - 27
    
OKJ2022
15:40Gödi SE - Dk. Kiscicák-Herceghalmi TigrisekU1151 - 53
    
OKJ2023
17:00Herceghalmi Tigrisek-BTDSE Taksonyi Ördögök AU1115 - 71
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FS-1139  
09:00Diósdi Sasok KE-Herceghalmi TigrisekFS25 - 64
    
FS-1140  
10:45Herceghalmi Tigrisek-Alba Fehérvár-SportopusFS30 - 107
    
FS-1141  
12:30Alba Fehérvár-Sportopus-Diósdi Sasok KEFS129 - 28
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0234  
16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-NagykátaNK58 - 49
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0255  
12:00Ferences DSE-Gödöllői SportklubFJ80 - 69
    
FK-0235  
14:00Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK118 - 29
    
NK-0236  
16:00Gödöllői Sportklub-PSKNK84 - 14
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1133  
09:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFS0 - 2
    
FS-1134  
10:45Szentendrei KSE-BLF PalotaFS110 - 84
    
FS-1135  
12:30BLF Palota-KLIKK Zsiráfok SEFS2 - 0
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-1151  
09:00Miklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti SasokFS65 - 88
    
FS-1152  
10:45DMTK Haraszti Sasok-Parthus SEFS104 - 19
    
FS-1153  
12:30Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFS50 - 104
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0238  
14:00Szentendrei KSE-Albertirsai SEFK142 - 27
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0204  
09:00Monor SE-Parthus SEFK53 - 68
    
FK-0257  
13:00Monor SE-Miklósi KékRókák KEFK37 - 76
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
FS-1136  
09:00Monor SE - B-PSKFS76 - 45
    
FS-1137  
10:45PSK-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS23 - 84
    
FS-1138  
12:30Dunaújvárosi Sárkányok U14-Monor SE - BFS58 - 36
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0240  
13:30Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SEFK71 - 67
    
NK-0212  
15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SENK43 - 36
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ2041
09:00Radobasket-Radobasket BicskeU1173 - 21
    
OKJ2042
10:20Radobasket Bicske-PAFC BASKETU118 - 76
    
OKJ2043
11:40PAFC BASKET-RadobasketU1153 - 61
    
OKJ2031
13:00Elite Rínók-Pátyi SEU1152 - 30
    
OKJ2032
14:20Pátyi SE-PILIS BASKETU1119 - 66
    
OKJ2033
15:40PILIS BASKET-Elite RínókU1149 - 22
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-1142  
10:00Taksonyi Ördögök-OSE Lions U14 /CFS25 - 80
    
FS-1143  
11:45OSE Lions U14 /C-ALISCA KarvalyokFS88 - 56
    
FS-1144  
13:30ALISCA Karvalyok-Taksonyi ÖrdögökFS55 - 34
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FS-1154  
10:30BKG-Veresegyház-Váci ReménységFS0 - 2
    
FS-1155  
12:15Váci Reménység-Albertirsai SEFS44 - 39
    
FS-1156  
14:00Albertirsai SE-BKG-VeresegyházFS2 - 0

2018-11-23 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ-0229  
17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Váci ReménységFJ112 - 18
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0589  
18:00Miklósi KékGólyák-BKG Kos AkadémiaNFJ58 - 48
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
NK-0222  
17:45Nagykáta-Gödöllői SportklubNK26 - 101
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0233  
20:30BKGDSE-Gödöllői SportklubFBU2120 - 0

2018-11-22 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0228  
19:15Gödöllői Sportklub-Bikák KKFBU2141 - 165
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0587  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ79 - 76

2018-11-21 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0225  
20:00Játékvezetők-Gödi SEFA85 - 80
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0227  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA87 - 62

2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0182  
19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK51 - 33
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0224  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU2153 - 65

2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0239  
18:00Monor SE-Parthus SENK79 - 20
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0595  
18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ89 - 30

2018-11-18 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ2011
09:00Gödi SE-DMTK Haraszti Sasok AU1274 - 66
    
OGYJ2012
10:20DMTK Haraszti Sasok A-Monor SEU1286 - 35
    
OGYJ2013
11:40Monor SE-Gödi SEU1237 - 72
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FBU21-0215  
10:30REGI-Hernádi KAFBU2150 - 67
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
LS-1118  
13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS88 - 54
    
LS-1119  
14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS18 - 103
    
LS-1120  
16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS30 - 101
    
LS-1121  
17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS72 - 67
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0218  
16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA67 - 58
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
LS-1122  
09:00Monor SE-KLKSLS16 - 65
    
LS-1123  
10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS52 - 35
    
LS-1124  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS104 - 22
    
LS-1125  
14:15Monor SE-Treff 07 SELS84 - 14
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0584  
14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ102 - 27
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ2041
09:00Herceghalmi Tigrisek-BKGDSE U12U1228 - 54
    
OGYJ2042
10:20BKGDSE U12-RadobasketU1229 - 80
    
OGYJ2043
11:40Radobasket-Herceghalmi TigrisekU1293 - 7

2018-11-17 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ2061
09:00BKG-VMG U12/A-KVSE U12U1238 - 79
    
OGYJ2062
10:20BTDSE Taksonyi Ördögök-Százhalombattai KSEU1236 - 43
    
OGYJ2063
11:40BKG-VMG U12/A-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU120 - 2
    
OGYJ2064
13:00KVSE U12-Százhalombattai KSEU1234 - 88
    
OGYJ2051
14:20Viadukt SE-DMTK Haraszti Sasok BU1248 - 31
    
OGYJ2052
15:40Diósdi Sasok-BSC MedvékU1236 - 76
    
OGYJ2053
17:00DMTK Haraszti Sasok B-Diósdi SasokU1228 - 45
    
OGYJ2054
18:20Viadukt SE-BSC MedvékU1227 - 60
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0207  
10:30Keresztúri SE-Miklósi KékRókák KEFJ60 - 126
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1115  
09:00Gödöllői Sportklub-KKSLS62 - 45
    
LS-1116  
10:45KKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS26 - 84
    
LS-1117  
12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői SportklubLS100 - 45
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0211  
12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK70 - 71
    
NK-0210  
14:00Atomerőmű SE-Szentendrei KSENK104 - 31
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0716  
15:20PSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SEFJ62 - 53
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    
FJ-0213  
13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ98 - 58
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ2031
09:00PILIS BASKET-Szentendrei KSEU1256 - 66
    
OGYJ2032
10:20Szentendrei KSE-Gödi SE - Dk. KiscicákU1245 - 35
    
OGYJ2033
11:40Gödi SE - Dk. Kiscicák-PILIS BASKETU1222 - 52
    
OGYJ2021
13:00PAFC BASKET-Radobasket BicskeU1256 - 21
    
OGYJ2022
14:20Radobasket Bicske-Elite Basket TörökbálintU1238 - 27
    
OGYJ2023
15:40Elite Basket Törökbálint-PAFC BASKETU1230 - 57
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0214  
10:00Váci Reménység-Gödi SEFJ23 - 115

2018-11-16 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0201  
19:20Ziccer KS-Albertirsai SEFK114 - 27
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0202  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Tatai SEFA92 - 60
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0585  
18:30Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ65 - 46
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0205  
20:30BKGDSE-Albertirsai SEFBU2162 - 43
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0250  
16:30Tatai SE-Nagymaros U18FJ75 - 35
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0206  
18:00Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK83 - 43

2018-11-15 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0580  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ74 - 37

2018-11-14 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0198  
18:00Bikák KK-BKGDSEFBU2169 - 67
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0571  
18:00Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ43 - 67
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0298  
17:15Monor SE-Gödöllői SportklubFK32 - 57

2018-11-13 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0195  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U21FBU2158 - 40
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0196  
19:45Monor SE Old-ik-NagymarosFBU21113 - 45
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0197  
19:50Tatai SE-Miklósi KékRókák KEFA44 - 117

2018-11-12 Hétfő
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FJ-0203  
17:30Monor SE-Gödöllői SportklubFJ57 - 44
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0574  
18:20Százhalombattai KSE Junior-OSE OroszlányokNFJ47 - 82

2018-11-11 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0577  
17:00REGI-Miklósi KékGólyákNFJ5 - 112
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0181  
14:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Atomerőmű SENK14 - 151
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0578  
15:00DMTK Haraszti Sasok-BKG Kos AkadémiaNFJ72 - 34
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0183  
14:00Gödöllői Sportklub-Gödi SENK32 - 61
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0191  
19:00Dunakanyar KK-Gödöllői SportklubFBU2179 - 55

2018-11-10 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0180  
16:30Keresztúri SE-Nagymaros U18FJ82 - 67
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0192  
14:00Miklósi KékRókák KE-Ziccer KSFK106 - 35
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0185  
14:00Szentendrei KSE-Parthus SENK46 - 59
    
FJ-0186  
16:00Ferences DSE-Szentendrei KSEFJ38 - 102
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0188  
14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Taksonyi ÖrdögökFK73 - 28
    
NK-0189  
16:00Nagykőrösi Sólymok KE-PSKNK121 - 20

2018-11-09 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0177  
17:30Gödöllői Sportklub-PSZSE - KisördögökFJ92 - 76
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0178  
19:30Hernádi KA-Albertirsai SEFBU2147 - 66

2018-11-08 Csütörtök
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0199  
20:00Hatvan KK-DMTK Haraszti SasokFBU2178 - 73
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0593  
19:45Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ60 - 78

2018-11-05 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0193  
18:15Miklósi KékRókák KE-Monor SEFJ96 - 68
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0187  
18:00Monor SE-NagykátaNK103 - 32

2018-11-04 Vasárnap
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0209  
10:30Szentendrei KSE-Tatai SEFJ149 - 38
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0573  
17:00BKG Kos Akadémia-Nagykőrösi Sólymok KENFJ40 - 81

2018-11-03 Szombat
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0194  
11:30Tatai SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ46 - 122

2018-11-02 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU21-0158  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE Old-ikFBU2161 - 86

2018-10-31 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0171  
18:00Bikák KK-Albertirsai SEFBU211 - 1

2018-10-29 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FBU21-0136  
20:00DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SE U21FBU2164 - 75

2018-10-28 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ1051
09:00BKGDSE U11-PAFC BASKETU1115 - 75
    
OKJ1052
10:20PAFC BASKET-Viadukt SEU112 - 0
    
OKJ1053
11:40Viadukt SE-BKGDSE U11U110 - 2
    
OKJ1011
13:00Gödi SE-Szentendrei KölyökfarkasokU1155 - 57
    
OKJ1012
14:20Szentendrei Kölyökfarkasok-BTDSE Taksonyi Ördögök AU110 - 0
    
OKJ1013
15:40BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SEU1130 - 51
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0168  
15:00Nagymaros-Albertirsai SE U21FBU2148 - 85
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0163  
10:00Szentendrei KSE-Keresztúri SEFJ141 - 31
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0164  
14:00PSZSE - Kisördögök-Miklósi KékRókák KEFJ56 - 95
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ1061
09:00BSC Bocsok-BKG-VMG U11U1143 - 23
    
OKJ1062
10:20BKG-VMG U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1123 - 36
    
OKJ1063
11:40BTDSE Taksonyi Ördögök B-BSC BocsokU1138 - 31
    
OKJ1033
13:00Pátyi SE-RadobasketU1120 - 0
    
OKJ1032
14:20Herceghalmi Tigrisek-Pátyi SEU1147 - 35
    
OKJ1031
15:40Radobasket-Herceghalmi TigrisekU110 - 20

2018-10-27 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ1041
09:00PILIS BASKET-Radobasket BicskeU1129 - 16
    
OKJ1042
10:20Radobasket Bicske-DMTK Haraszti Sasok BU1134 - 12
    
OKJ1043
11:40DMTK Haraszti Sasok B-PILIS BASKETU1111 - 38
    
OKJ1021
13:00DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SE - Dk. KiscicákU1167 - 22
    
OKJ1022
14:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-Elite RínókU1120 - 0
    
OKJ1023
15:40Elite Rínók-DMTK Haraszti Sasok AU110 - 20
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0161  
10:00Monor SE-Nagymaros U18FJ82 - 35
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0152  
15:00Taksonyi Ördögök-Monor SEFK18 - 81

2018-10-26 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0159  
19:00DMTK Haraszti Sasok-JátékvezetőkFA66 - 61
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0162  
20:30BKGDSE-Dunakanyar KKFBU2175 - 46

2018-10-25 Csütörtök
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0564  
19:15DMTK Haraszti Sasok-REGINFJ124 - 20
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0583  
17:15Gödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!NFJ26 - 106
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0579  
19:45Monor SE-Százhalombattai KSE JuniorNFJ51 - 55

2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    
FJ-0165  
15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ71 - 56

2018-10-21 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0146  
17:00Gödi SE-DMTK Haraszti SasokFA67 - 88
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FS-0758  
10:00Beszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi TigrisekFS92 - 50
    
FS-0759  
11:45Herceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFS64 - 71
    
FS-0760  
13:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFS52 - 72
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    
FS-0752  
10:00ALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-SportopusFS42 - 111

2018-10-20 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FS-0761  
09:00Bikák KK-Monor SEFS32 - 100
    
FS-0762  
10:45Monor SE-OSE Lions U14 /CFS20 - 0
    
FS-0763  
12:30OSE Lions U14 /C-Bikák KKFS0 - 20
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-0746  
09:00BLF Palota-Gödöllői SportklubFS87 - 48
    
FS-0747  
10:40Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS52 - 81
    
FS-0748  
12:20Dunaújvárosi Sárkányok U14-BLF PalotaFS79 - 98
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
FS-0749  
09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS59 - 49
    
FS-0750  
10:45Szentendrei KSE-Parthus SEFS63 - 26
    
FS-0751  
12:30Parthus SE-Monor SE - BFS35 - 66
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-0755  
09:00Taksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KEFS2 - 0
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    
FS-0764  
13:00BSC-Páty-EKKE SerdülőFS33 - 69
    
FS-0765  
14:45EKKE Serdülő-DMTK Haraszti SasokFS29 - 90
    
FS-0766  
16:30DMTK Haraszti Sasok-BSC-PátyFS109 - 30

2018-10-18 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0565  
19:45Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ39 - 71
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0566  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ64 - 40

2018-10-17 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0156  
20:00Hatvan KK-Hernádi KAFBU2171 - 53

2018-10-16 Kedd
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0154  
19:45Monor SE Old-ik-REGIFBU2171 - 39
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0155  
19:30Tatai SE-PAFC BASKETFA93 - 71

2018-10-15 Hétfő
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0572  
17:30Gödöllői Sportklub-Monor SENFJ37 - 64
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0140  
18:30Tatabányai Titánok U16-Gödöllői SportklubFK61 - 47

2018-10-14 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0507  
10:00Parthus SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK61 - 33
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
LS-0643  
09:00DMTK Haraszti Sasok-KLKSLS65 - 88
    
LS-0644  
10:45Dunaújvárosi Szitakötők-KLKSLS11 - 129
    
LS-0645  
12:30Dunaújvárosi Szitakötők-Treff 07 SELS64 - 32
    
LS-0646  
14:15DMTK Haraszti Sasok-Treff 07 SELS117 - 14
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-0647  
09:00Gödöllői Sportklub-Pénzügyőr SELS71 - 30
    
LS-0648  
10:45Gödi SE - DK. Kiscicák-Pénzügyőr SELS113 - 29
    
LS-0649  
12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKETLS100 - 11
    
LS-0650  
14:15Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETLS0 - 2
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0147  
13:00Nagymaros U18-PSZSE - KisördögökFJ47 - 69
    
FBU21-0148  
15:00Nagymaros-Gödöllői SportklubFBU2146 - 109
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0150  
16:00Miklósi KékRókák KE-Váci ReménységFJ20 - 0
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
NK-0151  
10:00Nagykáta-Nagykőrösi Sólymok KENK28 - 89
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0153  
13:00Ferences DSE-Tatai SEFJ71 - 34

2018-10-13 Szombat
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-0651  
14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SELS76 - 27
    
LS-0652  
15:45Monor SE-KKSLS23 - 68
    
LS-0653  
17:30KKS-Nagykőrösi Sólymok KELS52 - 63
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0567  
18:00OSE Oroszlányok-Gödöllői SportklubNFJ110 - 27

2018-10-12 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0137  
19:00Gödöllői Sportklub-Gödi SEFJ70 - 76
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0138  
19:30Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA74 - 82
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FJ-0139  
19:30Monor SE-Szentendrei KSEFJ36 - 82
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0569  
18:30Százhalombattai KSE-Százhalombattai KSE JuniorNFJ53 - 51

2018-10-11 Csütörtök
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0141  
17:30Keresztúri SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ75 - 104

2018-10-07 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ1041
09:00Viadukt SE-Gödi SE - Dk. KiscicákU1224 - 39
    
OGYJ1042
10:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-BKGDSE U12U1238 - 26
    
OGYJ1043
11:40BKGDSE U12-Viadukt SEU1235 - 27
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ1031
09:00Herceghalmi Tigrisek-Elite Basket TörökbálintU1213 - 63
    
OGYJ1032
10:20Elite Basket Törökbálint-Szentendrei KSEU1243 - 26
    
OGYJ1033
11:40Szentendrei KSE-Herceghalmi TigrisekU1243 - 26

2018-10-06 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ1061
09:00DMTK Haraszti Sasok B-Százhalombattai KSEU122 - 0
    
OGYJ1062
10:20BTDSE Taksonyi Ördögök-BSC MedvékU1225 - 43
    
OGYJ1063
11:40Százhalombattai KSE-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU120 - 2
    
OGYJ1061
13:00DMTK Haraszti Sasok B-BSC MedvékU1215 - 65
    
OGYJ1021
14:20PILIS BASKET-Radobasket BicskeU1231 - 36
    
OGYJ1022
15:40Radobasket Bicske-Monor SEU1237 - 46
    
OGYJ1023
17:00Monor SE-PILIS BASKETU1248 - 49
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ1051
09:00Radobasket-Diósdi SasokU1295 - 20
    
OGYJ1052
10:20Diósdi Sasok-BKG-VMG U12/AU1254 - 33
    
OGYJ1053
11:40BKG-VMG U12/A-RadobasketU127 - 91
    
OGYJ1011
13:00PAFC BASKET-Gödi SEU1247 - 48
    
OGYJ1012
14:20Gödi SE-DMTK Haraszti Sasok AU1265 - 49
    
OGYJ1013
15:40DMTK Haraszti Sasok A-PAFC BASKETU1245 - 35

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok