pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁR
20

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Klaudia nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-03-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-7
    20:00Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-Dunakanyar KKFBU218-14
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-REGIFBU218-14
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monor SE - Szedd ki!-Monor SENFJ1-7
2019-03-21 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Nagymaros U18FJ8-14
2019-03-22 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Ceglédi KE UPFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-REGIFBU218-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Szentendrei KSEFK
2019-03-23 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    10:00Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubNK
    12:00Gödöllői Sportklub-Tatai SEFJ8-14
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Monor SENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFK
    16:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SENK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-DMTK Haraszti SasokNFJ1-7
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Gödi SEFJ1-7
2019-03-24 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    15:00Parthus SE-Ziccer KSFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    13:00Gödöllői Sportklub-Monor SEFK
    17:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    16:00BKG-Veresegyház-Tatai SEFA
2019-03-25 Hétfő
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-7
2019-03-26 Kedd
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    15:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SE U21FBU211-7
2019-03-27 Szerda
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    18:00Albertirsai SE U21-BKGDSEFBU211-7
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    16:30Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-Gödi SEFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSENK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:45Monor SE-PAFC BASKETNFJ1-7
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-JátékvezetőkFA
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-PAFC BASKETFA
 
2019-03-20 Szerda
    NFJ1-7Monor SE - Szedd ki!-Monor SE0:0
    FBU218-14Hatvan KK-REGI0:0
    FBU211-7Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FAJátékvezetők-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FBU218-14DMTK Haraszti Sasok-Dunakanyar KK0:0
2019-03-19 Kedd
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Ceglédi KE UP88:72
2019-03-18 Hétfő
    NKMonor SE-Gödöllői Sportklub63:30
2019-03-17 Vasárnap
    NKPSK-Hernád-Nagykőrösi Sólymok KE30:72
    LSDMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub41:66
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET75:35
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET102:13
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok81:33
    FAPAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok63:62
2019-03-14 Csütörtök
    NFJ1-7Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKET65:44
    FBU218-14Gödöllői Sportklub-Nagymaros0:0
    NFJ1-7Monor SE-OSE Oroszlányok59:47
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2019-03-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-7
    20:00Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-Dunakanyar KKFBU218-14
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-REGIFBU218-14
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monor SE - Szedd ki!-Monor SENFJ1-7
2019-03-21 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Nagymaros U18FJ8-14
2019-03-22 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Ceglédi KE UPFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-REGIFBU218-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Szentendrei KSEFK
2019-03-23 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    10:00Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubNK
    12:00Gödöllői Sportklub-Tatai SEFJ8-14
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Monor SENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFK
    16:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SENK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-DMTK Haraszti SasokNFJ1-7
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Gödi SEFJ1-7
2019-03-24 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    15:00Parthus SE-Ziccer KSFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    13:00Gödöllői Sportklub-Monor SEFK
    17:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    16:00BKG-Veresegyház-Tatai SEFA
2019-03-25 Hétfő
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-7
2019-03-26 Kedd
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    15:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SE U21FBU211-7
2019-03-27 Szerda
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    18:00Albertirsai SE U21-BKGDSEFBU211-7
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    16:30Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-Gödi SEFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSENK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:45Monor SE-PAFC BASKETNFJ1-7
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-JátékvezetőkFA
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-PAFC BASKETFA
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-03-20 Szerda
    NFJ1-7Monor SE - Szedd ki!-Monor SE0:0
    FBU218-14Hatvan KK-REGI0:0
    FBU211-7Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FAJátékvezetők-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FBU218-14DMTK Haraszti Sasok-Dunakanyar KK0:0
2019-03-19 Kedd
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Ceglédi KE UP88:72
2019-03-18 Hétfő
    NKMonor SE-Gödöllői Sportklub63:30
2019-03-17 Vasárnap
    NKPSK-Hernád-Nagykőrösi Sólymok KE30:72
    LSDMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub41:66
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET75:35
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET102:13
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok81:33
    FAPAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok63:62
2019-03-14 Csütörtök
    NFJ1-7Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKET65:44
    FBU218-14Gödöllői Sportklub-Nagymaros0:0
    NFJ1-7Monor SE-OSE Oroszlányok59:47

Kedves Kosarasok!

Az idei B33-as diákolimpiát 2018. november 28-án szerdán, Törökbálinton rendezzük meg a Bálint Márton Iskola Óvoda utcai (középiskolások) és Köztársaság téri (általános iskolások) csarnokaiban. A pontos beosztás a mellékelt XLS fájlban érhető el.

A szükséges dokumentumokat a b33.hu oldalon érhetitek el.

xls50 beosztás (Frissítve 2018-11-26 18:50)

PMKSZ

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok