pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁJ
25

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Orbán nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-05-25 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    10:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA
    12:15Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA
    15:00-FA
    17:15-FA
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    10:00Tatabányai Titánok U16-Miklósi KékRókák KEFK
    12:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubFK
    14:30Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK
    16:30Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-Tatai SEFJ8-14
2019-05-26 Vasárnap
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    10:00Bikák KK-Albertirsai SEFBU211-7
    12:15BKGDSE-Monor SE Old-ikFBU211-7
    15:00-FBU211-7
    17:15-FBU211-7
 
2019-05-25 Szombat
    FKTatabányai Titánok U16-Miklósi KékRókák KE82:42
    FKNagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői Sportklub69:55
    FKMiklósi KékRókák KE-Gödöllői Sportklub55:47
    FKTatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KE125:37
    FJ8-14Váci Reménység-Tatai SE0:0
    FADMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők0:0
    FA-0:0
    FA-0:0
2019-05-23 Csütörtök
    FAGödi SE-BKG-Veresegyház63:71
2019-05-22 Szerda
    FBU218-14Hatvan KK-Nagymaros94:30
2019-05-19 Vasárnap
    NKMonor SE-Nagykőrösi Sólymok KE84:44
    NKGödi SE-Atomerőmű SE60:48
    NKNagykőrösi Sólymok KE-Atomerőmű SE83:64
    NKMonor SE-Gödi SE68:61
    FBU211-7Bikák KK-DMTK Haraszti Sasok110:65
    FBU211-7Albertirsai SE U21-Gödöllői Sportklub0:20
    FBU211-7DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SE U2120:0
    FBU211-7Bikák KK-Gödöllői Sportklub137:54
    FABKG-Veresegyház-Ceglédi KE UP85:78
    LSDMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKET2:0
    LSPénzügyőr SE-KKS50:37
    LSPAFC BASKET-KKS0:2
    LSDMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SE58:43
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2019-05-25 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    10:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA
    12:15Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA
    15:00-FA
    17:15-FA
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    10:00Tatabányai Titánok U16-Miklósi KékRókák KEFK
    12:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubFK
    14:30Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK
    16:30Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-Tatai SEFJ8-14
2019-05-26 Vasárnap
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    10:00Bikák KK-Albertirsai SEFBU211-7
    12:15BKGDSE-Monor SE Old-ikFBU211-7
    15:00-FBU211-7
    17:15-FBU211-7
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-05-25 Szombat
    FKTatabányai Titánok U16-Miklósi KékRókák KE82:42
    FKNagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői Sportklub69:55
    FKMiklósi KékRókák KE-Gödöllői Sportklub55:47
    FKTatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KE125:37
    FJ8-14Váci Reménység-Tatai SE0:0
    FADMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők0:0
    FA-0:0
    FA-0:0
2019-05-23 Csütörtök
    FAGödi SE-BKG-Veresegyház63:71
2019-05-22 Szerda
    FBU218-14Hatvan KK-Nagymaros94:30
2019-05-19 Vasárnap
    NKMonor SE-Nagykőrösi Sólymok KE84:44
    NKGödi SE-Atomerőmű SE60:48
    NKNagykőrösi Sólymok KE-Atomerőmű SE83:64
    NKMonor SE-Gödi SE68:61
    FBU211-7Bikák KK-DMTK Haraszti Sasok110:65
    FBU211-7Albertirsai SE U21-Gödöllői Sportklub0:20
    FBU211-7DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SE U2120:0
    FBU211-7Bikák KK-Gödöllői Sportklub137:54
    FABKG-Veresegyház-Ceglédi KE UP85:78
    LSDMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKET2:0
    LSPénzügyőr SE-KKS50:37
    LSPAFC BASKET-KKS0:2
    LSDMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SE58:43
Bajnokság Bajnokcsapat
Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor KVSE KÉMÉNYEK
Férfi Felnőtt B - Mlatilik József DMTK Haraszti Sasok
Férfi Junior - Görgényi Miklós Szentendrei KSE
Férfi Kadet - Kollár Zalán PAFC BASKET
Nyílt Férfi Kadet - Kollár Zalán Beszterce Kosárlabda Klub
Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Monor SE - Szedd ki!
Női Junior - Bokros Csilla Monor SE - Szedd ki!
Női Kadet - Veres László Százhalombattai KSE
Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Gödi SE
Gyermek - B. Domokos Irma Szentendrei KSE
Nyílt Gyermek - B. Domokos Irma Atom City - Atomerőmű SE
Leány Serdülő - Nagy Csilla Dunakeszi Kiscicák
Férfi U21 Bikák KK
   
B33 Bajnokcsapat
Férfi Felnőtt Bikák KK
Férfi U21 Bikák KK
Férfi Junior Bikák KK
Férfi Kadet Miklósi KékRókák KE
Fiú Serdülő DMTK Haraszti Sasok
Gyermek Monor SE - Szedd ki!
Női Felnőtt Miklósi KékGólyák
Női Junior Monor SE - Szedd ki!
Női Kadet Monor SE - Szedd ki!
Lány Serdülő PARTHUS KSZ

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok