pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


DEC
13

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Luca, Otília nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-12-13 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U21FBU21
2018-12-14 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Ceglédi KE UPFA
2018-12-15 Szombat
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:00Ferences DSE-Gödi SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    15:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    09:00ALISCA Karvalyok-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    10:45Dunaújvárosi Sárkányok U14-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-ALISCA KarvalyokFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    09:00Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFS
    10:45Alba Fehérvár-Sportopus-Gödöllői SportklubFS
    12:30Taksonyi Ördögök-Alba Fehérvár-SportopusFS
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    17:00Tatai SE-Gödöllői SportklubFJ
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    14:00BSC-Páty-BLF PalotaFS
    15:45BLF Palota-Váci ReménységFS
    17:30Váci Reménység-BSC-PátyFS
2018-12-16 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK-PSKFS
    11:45PSK-DMTK Haraszti SasokFS
    13:30DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFS
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    18:00REGI-HSE - U23FBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    09:00EKKE Serdülő-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFS
    12:30Miklósi KékRókák KE-EKKE SerdülőFS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:45Gödi SE-Tatai SEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    12:00KLIKK Zsiráfok SE-Herceghalmi TigrisekFS
    13:45Herceghalmi Tigrisek-OSE Lions U14 /CFS
    15:30OSE Lions U14 /C-KLIKK Zsiráfok SEFS
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros U18-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
    15:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFBU21
    17:00Dunakanyar KK-Hernádi KAFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    09:00Monor SE-Albertirsai SEFS
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-BKG-VeresegyházFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    10:00Taksonyi Ördögök-Szentendrei KSEFK
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-KVSE KÉMÉNYEKFA
2018-12-17 Hétfő
   Közgazdasági és Informatikai SZKI Cegléd, Kossuth F. u. 32
    18:50Ceglédi KE UP-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-Monor SENFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:30Tatabányai Titánok U16-Albertirsai SEFK
2018-12-18 Kedd
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    09:00Treff 07 SE-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    10:45Gödöllői Sportklub-KLKSLS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-KLKSLS
    14:15Gödöllői Sportklub-Treff 07 SELS
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-REGIFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Gödöllői SportklubFBU21
2018-12-19 Szerda
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-HSE - U23FBU21
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-BKGDSEFBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFA
2018-12-20 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    18:00Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Miklósi KékGólyákNFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    18:30Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNFJ
 
2018-12-13 Csütörtök
    FBU21Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U210:0
2018-12-12 Szerda
    FKMiklósi KékRókák KE-Parthus SE96:29
    FAKVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKET92:46
    FJVáci Reménység-Gödöllői Sportklub0:0
    FBU21Bikák KK-Hatvan KK133:55
2018-12-11 Kedd
    FATatai SE-BKG-Veresegyház63:111
2018-12-10 Hétfő
    NFJGödöllői Sportklub-PAFC BASKET25:89
2018-12-09 Vasárnap
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE Junior57:42
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Játékvezetők57:72
    FJGödi SE-Keresztúri SE139:50
    NFJBKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE45:52
    FBU21Dunakanyar KK-Bikák KK48:89
    NFJREGI-Monor SE10:102
    FBU21REGI-Nagymaros68:43
2018-12-08 Szombat
    FJKLIKK Zsiráfok SE-Ferences DSE53:71
    NKPSK-Dunaújvárosi Vadkutyák53:97
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi Szitakötők137:10
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Monor SE28:102
    FJSzentendrei KSE-Nagymaros U180:0
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KE86:54
    FJVáci Reménység-Monor SE52:64
    FBU21HSE - U23-Dunakanyar KK0:0
2018-12-07 Péntek
    FBU21Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SE54:53
    FAMiklósi KékRókák KE-Gödi SE109:41
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-12-13 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U21FBU21
2018-12-14 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Ceglédi KE UPFA
2018-12-15 Szombat
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:00Ferences DSE-Gödi SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    15:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    09:00ALISCA Karvalyok-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    10:45Dunaújvárosi Sárkányok U14-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-ALISCA KarvalyokFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    09:00Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFS
    10:45Alba Fehérvár-Sportopus-Gödöllői SportklubFS
    12:30Taksonyi Ördögök-Alba Fehérvár-SportopusFS
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    17:00Tatai SE-Gödöllői SportklubFJ
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    14:00BSC-Páty-BLF PalotaFS
    15:45BLF Palota-Váci ReménységFS
    17:30Váci Reménység-BSC-PátyFS
2018-12-16 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK-PSKFS
    11:45PSK-DMTK Haraszti SasokFS
    13:30DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFS
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    18:00REGI-HSE - U23FBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    09:00EKKE Serdülő-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFS
    12:30Miklósi KékRókák KE-EKKE SerdülőFS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:45Gödi SE-Tatai SEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    12:00KLIKK Zsiráfok SE-Herceghalmi TigrisekFS
    13:45Herceghalmi Tigrisek-OSE Lions U14 /CFS
    15:30OSE Lions U14 /C-KLIKK Zsiráfok SEFS
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros U18-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
    15:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFBU21
    17:00Dunakanyar KK-Hernádi KAFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    09:00Monor SE-Albertirsai SEFS
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-BKG-VeresegyházFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    10:00Taksonyi Ördögök-Szentendrei KSEFK
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-KVSE KÉMÉNYEKFA
2018-12-17 Hétfő
   Közgazdasági és Informatikai SZKI Cegléd, Kossuth F. u. 32
    18:50Ceglédi KE UP-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-Monor SENFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:30Tatabányai Titánok U16-Albertirsai SEFK
2018-12-18 Kedd
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    09:00Treff 07 SE-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    10:45Gödöllői Sportklub-KLKSLS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-KLKSLS
    14:15Gödöllői Sportklub-Treff 07 SELS
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-REGIFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Gödöllői SportklubFBU21
2018-12-19 Szerda
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-HSE - U23FBU21
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-BKGDSEFBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFA
2018-12-20 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    18:00Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Miklósi KékGólyákNFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    18:30Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNFJ
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-12-13 Csütörtök
    FBU21Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U210:0
2018-12-12 Szerda
    FKMiklósi KékRókák KE-Parthus SE96:29
    FAKVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKET92:46
    FJVáci Reménység-Gödöllői Sportklub0:0
    FBU21Bikák KK-Hatvan KK133:55
2018-12-11 Kedd
    FATatai SE-BKG-Veresegyház63:111
2018-12-10 Hétfő
    NFJGödöllői Sportklub-PAFC BASKET25:89
2018-12-09 Vasárnap
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE Junior57:42
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Játékvezetők57:72
    FJGödi SE-Keresztúri SE139:50
    NFJBKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE45:52
    FBU21Dunakanyar KK-Bikák KK48:89
    NFJREGI-Monor SE10:102
    FBU21REGI-Nagymaros68:43
2018-12-08 Szombat
    FJKLIKK Zsiráfok SE-Ferences DSE53:71
    NKPSK-Dunaújvárosi Vadkutyák53:97
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi Szitakötők137:10
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Monor SE28:102
    FJSzentendrei KSE-Nagymaros U180:0
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KE86:54
    FJVáci Reménység-Monor SE52:64
    FBU21HSE - U23-Dunakanyar KK0:0
2018-12-07 Péntek
    FBU21Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SE54:53
    FAMiklósi KékRókák KE-Gödi SE109:41
Bajnokság Bajnokcsapat
Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor KVSE KÉMÉNYEK
Férfi Felnőtt B - Mlatilik József DMTK Haraszti Sasok
Férfi Junior - Görgényi Miklós Szentendrei KSE
Férfi Kadet - Kollár Zalán PAFC BASKET
Nyílt Férfi Kadet - Kollár Zalán Beszterce Kosárlabda Klub
Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Monor SE - Szedd ki!
Női Junior - Bokros Csilla Monor SE - Szedd ki!
Női Kadet - Veres László Százhalombattai KSE
Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Gödi SE
Gyermek - B. Domokos Irma Szentendrei KSE
Nyílt Gyermek - B. Domokos Irma Atom City - Atomerőmű SE
Leány Serdülő - Nagy Csilla Dunakeszi Kiscicák
Férfi U21 Bikák KK
   
B33 Bajnokcsapat
Férfi Felnőtt Bikák KK
Férfi U21 Bikák KK
Férfi Junior Bikák KK
Férfi Kadet Miklósi KékRókák KE
Fiú Serdülő DMTK Haraszti Sasok
Gyermek Monor SE - Szedd ki!
Női Felnőtt Miklósi KékGólyák
Női Junior Monor SE - Szedd ki!
Női Kadet Monor SE - Szedd ki!
Lány Serdülő PARTHUS KSZ

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok