pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


NOV
18

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Jenő nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-11-18 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    10:30REGI-Hernádi KAFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS
    14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS
    16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE-KLKSLS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS
    14:15Monor SE-Treff 07 SELS
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ
2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Parthus SENK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ
2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU21
2018-11-21 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Gödi SEFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
2018-11-22 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:15Gödöllői Sportklub-Bikák KKFBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ
2018-11-23 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Váci ReménységFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékGólyák-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    17:45Nagykáta-Gödöllői SportklubNK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    20:00PAFC BASKET-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Gödöllői SportklubFBU21
2018-11-24 Szombat
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    12:00HSE - U23-NagymarosFBU21
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    09:00Diósdi Sasok KE-Herceghalmi TigrisekFS
    10:45Herceghalmi Tigrisek-Alba Fehérvár-SportopusFS
    12:30Alba Fehérvár-Sportopus-Diósdi Sasok KEFS
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-NagykátaNK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    12:00Ferences DSE-Gödöllői SportklubFJ
    14:00Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK
    16:00Gödöllői Sportklub-PSKNK
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    09:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-BLF PalotaFS
    12:30BLF Palota-KLIKK Zsiráfok SEFS
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    09:00Miklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti SasokFS
    10:45DMTK Haraszti Sasok-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFS
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK
    14:00Szentendrei KSE-Albertirsai SEFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    11:00Monor SE-Parthus SEFK
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE - B-PSKFS
    10:45PSK-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:30Dunaújvárosi Sárkányok U14-Monor SE - BFS
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SEFK
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    10:00Taksonyi Ördögök-OSE Lions U14 /CFS
    11:45OSE Lions U14 /C-ALISCA KarvalyokFS
    13:30ALISCA Karvalyok-Taksonyi ÖrdögökFS
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    10:30BKG-Veresegyház-Váci ReménységFS
    12:15Váci Reménység-Albertirsai SEFS
    14:00Albertirsai SE-BKG-VeresegyházFS
2018-11-25 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK-BSC-PátyFS
    11:45BSC-Páty-Beszterce Kosárlabda KlubFS
    13:30Beszterce Kosárlabda Klub-Bikák KKFS
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    16:00REGI-Százhalombattai KSENFJ
    18:00REGI-Albertirsai SEFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    15:00Gödi SE-PSZSE - KisördögökFJ
    16:45Gödi SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    15:00Nagymaros-Hernádi KAFBU21
    19:00Dunakanyar KK-Monor SE Old-ikFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    14:00Miklósi KékRókák KE-Taksonyi ÖrdögökFK
    16:00Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Gödöllői SportklubFS
    10:45Gödöllői Sportklub-EKKE SerdülőFS
    12:30EKKE Serdülő-Monor SEFS
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    15:00PAFC BASKET-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:30Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Miklósi KékRókák KEFA
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    16:00BKG-Veresegyház-DMTK Haraszti SasokFA
 
2018-11-18 Vasárnap
    FAGödi SE-PAFC BASKET0:0
    NFJBKG Kos Akadémia-REGI0:0
    LSDMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKET0:0
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SE0:0
    LSDunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKET0:0
    LSDMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SE0:0
    LSMonor SE-KLKS16:65
    LSNagykőrösi Sólymok KE-KLKS52:35
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SE104:22
    LSMonor SE-Treff 07 SE84:14
    FBU21REGI-Hernádi KA0:0
2018-11-17 Szombat
    FJKeresztúri SE-Miklósi KékRókák KE60:126
    LSGödöllői Sportklub-KKS62:45
    LSKKS-Gödi SE - DK. Kiscicák26:84
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői Sportklub100:45
    FKSzentendrei KSE-Gödöllői Sportklub0:0
    NKAtomerőmű SE-Szentendrei KSE0:0
    FJVáci Reménység-Gödi SE0:0
    FJPSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSE0:0
2018-11-16 Péntek
    FKTatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE-DMTK Haraszti Sasok65:46
    FBU21BKGDSE-Albertirsai SE0:0
    FJTatai SE-Nagymaros U1875:35
    FKZiccer KS-Albertirsai SE0:0
    FADMTK Haraszti Sasok-Tatai SE92:60
2018-11-15 Csütörtök
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE74:37
2018-11-14 Szerda
    NFJMiklósi KékGólyák-DMTK Haraszti Sasok43:67
    FKMonor SE-Gödöllői Sportklub32:57
    FBU21Bikák KK-BKGDSE0:0
2018-11-13 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U2158:40
    FATatai SE-Miklósi KékRókák KE44:117
    FBU21Monor SE Old-ik-Nagymaros113:45
2018-11-12 Hétfő
    FJMonor SE-Gödöllői Sportklub57:44
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-OSE Oroszlányok47:82
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-11-18 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    10:30REGI-Hernádi KAFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS
    14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS
    16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE-KLKSLS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS
    14:15Monor SE-Treff 07 SELS
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ
2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Parthus SENK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ
2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU21
2018-11-21 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Gödi SEFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
2018-11-22 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:15Gödöllői Sportklub-Bikák KKFBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ
2018-11-23 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Váci ReménységFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékGólyák-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    17:45Nagykáta-Gödöllői SportklubNK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    20:00PAFC BASKET-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Gödöllői SportklubFBU21
2018-11-24 Szombat
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    12:00HSE - U23-NagymarosFBU21
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    09:00Diósdi Sasok KE-Herceghalmi TigrisekFS
    10:45Herceghalmi Tigrisek-Alba Fehérvár-SportopusFS
    12:30Alba Fehérvár-Sportopus-Diósdi Sasok KEFS
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-NagykátaNK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    12:00Ferences DSE-Gödöllői SportklubFJ
    14:00Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK
    16:00Gödöllői Sportklub-PSKNK
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    09:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-BLF PalotaFS
    12:30BLF Palota-KLIKK Zsiráfok SEFS
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    09:00Miklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti SasokFS
    10:45DMTK Haraszti Sasok-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFS
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK
    14:00Szentendrei KSE-Albertirsai SEFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    11:00Monor SE-Parthus SEFK
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE - B-PSKFS
    10:45PSK-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:30Dunaújvárosi Sárkányok U14-Monor SE - BFS
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SEFK
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    10:00Taksonyi Ördögök-OSE Lions U14 /CFS
    11:45OSE Lions U14 /C-ALISCA KarvalyokFS
    13:30ALISCA Karvalyok-Taksonyi ÖrdögökFS
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    10:30BKG-Veresegyház-Váci ReménységFS
    12:15Váci Reménység-Albertirsai SEFS
    14:00Albertirsai SE-BKG-VeresegyházFS
2018-11-25 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK-BSC-PátyFS
    11:45BSC-Páty-Beszterce Kosárlabda KlubFS
    13:30Beszterce Kosárlabda Klub-Bikák KKFS
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    16:00REGI-Százhalombattai KSENFJ
    18:00REGI-Albertirsai SEFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    15:00Gödi SE-PSZSE - KisördögökFJ
    16:45Gödi SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    15:00Nagymaros-Hernádi KAFBU21
    19:00Dunakanyar KK-Monor SE Old-ikFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    14:00Miklósi KékRókák KE-Taksonyi ÖrdögökFK
    16:00Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Gödöllői SportklubFS
    10:45Gödöllői Sportklub-EKKE SerdülőFS
    12:30EKKE Serdülő-Monor SEFS
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    15:00PAFC BASKET-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:30Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Miklósi KékRókák KEFA
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    16:00BKG-Veresegyház-DMTK Haraszti SasokFA
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-11-18 Vasárnap
    FAGödi SE-PAFC BASKET0:0
    NFJBKG Kos Akadémia-REGI0:0
    LSDMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKET0:0
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SE0:0
    LSDunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKET0:0
    LSDMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SE0:0
    LSMonor SE-KLKS16:65
    LSNagykőrösi Sólymok KE-KLKS52:35
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SE104:22
    LSMonor SE-Treff 07 SE84:14
    FBU21REGI-Hernádi KA0:0
2018-11-17 Szombat
    FJKeresztúri SE-Miklósi KékRókák KE60:126
    LSGödöllői Sportklub-KKS62:45
    LSKKS-Gödi SE - DK. Kiscicák26:84
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői Sportklub100:45
    FKSzentendrei KSE-Gödöllői Sportklub0:0
    NKAtomerőmű SE-Szentendrei KSE0:0
    FJVáci Reménység-Gödi SE0:0
    FJPSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSE0:0
2018-11-16 Péntek
    FKTatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE-DMTK Haraszti Sasok65:46
    FBU21BKGDSE-Albertirsai SE0:0
    FJTatai SE-Nagymaros U1875:35
    FKZiccer KS-Albertirsai SE0:0
    FADMTK Haraszti Sasok-Tatai SE92:60
2018-11-15 Csütörtök
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE74:37
2018-11-14 Szerda
    NFJMiklósi KékGólyák-DMTK Haraszti Sasok43:67
    FKMonor SE-Gödöllői Sportklub32:57
    FBU21Bikák KK-BKGDSE0:0
2018-11-13 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U2158:40
    FATatai SE-Miklósi KékRókák KE44:117
    FBU21Monor SE Old-ik-Nagymaros113:45
2018-11-12 Hétfő
    FJMonor SE-Gödöllői Sportklub57:44
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-OSE Oroszlányok47:82

pmksz3x3

B33 bajnokcsapatok

B33 Férfi Felnőtt FF Bikák KK
B33 Férfi U21 FU21 Bikák KK
B33 Férfi Junior FJ Bikák KK
B33 Férfi Kadet FK Miklósi KékRókák KE
B33 Fiú Serdülő FS DMTK Haraszti Sasok
B33 Gyermek GY Monor SE - Szedd ki!
B33 Női Felnőtt NF Miklósi KékGólyák
B33 Női Junior NJ Monor SE - Szedd ki!
B33 Női Kadet NK Monor SE - Szedd ki!
B33 Lány Serdülő LS PARTHUS KSZ

2018. március 25-én a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolában rendeztük meg az idei B33-as bajnokság utolsó fordulóját. Az alapszakaszban elért eredmények alapján az első B33-as Pest Megyei Bajnokság döntőjének végeredménye:

Alapbajnokság Csapatnév Helyezés
B33 Férfi Felnőtt FF Bikák KK 1
B33 Férfi Felnőtt FF Albertirsai SE 2
B33 Férfi Felnőtt FF DMTK Haraszti Sasok 3
B33 Férfi Felnőtt FF PAFC BASKET 4
B33 Férfi Junior FJ Bikák KK 1
B33 Férfi Junior FJ Miklósi KékRókák KE 1 2
B33 Férfi Junior FJ Ferences DSE 3
B33 Férfi Junior FJ KLIKK Zsiráfok SE 4
B33 Férfi Junior FJ Miklósi KékRókák KE 2 5
B33 Férfi Junior FJ Nagykáta 6
B33 Férfi Kadet FK Miklósi KékRókák KE 1
B33 Férfi Kadet FK Nagykáta 2
B33 Férfi U21 FU21 Bikák KK 1
B33 Férfi U21 FU21 DMTK Haraszti Sasok 2
B33 Fiú Serdülő FS DMTK Haraszti Sasok 1
B33 Fiú Serdülő FS KLIKK Zsiráfok SE 2
B33 Fiú Serdülő FS PARTHUS KSZ 3
B33 Gyermek GY Monor SE - Szedd ki! 1
B33 Gyermek GY KLIKK Zsiráfok SE 2
B33 Lány Serdülő LS PARTHUS KSZ 1
B33 Női Felnőtt NF Miklósi KékGólyák 1
B33 Női Junior NJ Monor SE - Szedd ki! 1
B33 Női Junior NJ DMTK Haraszti Sasok 2
B33 Női Junior NJ PSK 3
B33 Női Kadet NK Monor SE - Szedd ki! 1
B33 Női Kadet NK Szentendre 2
B33 Női Kadet NK Nagykáta 3

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok