pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


ÁPR
26

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Ervin nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-04-26 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-Dunakanyar KKFBU218-14
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:30KVSE KÉMÉNYEK-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-7
2019-04-27 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    10:00Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFJ1-7
    12:00Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
    14:30-FJ1-7
    16:30-FJ1-7
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    13:00HSE - U23-Albertirsai SE U21FBU211-7
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödöllői SportklubNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    10:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENK
    12:00Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSEFK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-Gödöllői SportklubFJ8-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    16:00PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ1-7
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
2019-04-28 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    14:00DMTK Haraszti Sasok-NagymarosFBU218-14
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:00Gödi SE-Atomerőmű SENK
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    11:00PSK-Hernád-Szentendrei KSENK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK
2019-04-29 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    18:50Ceglédi KE UP-BKG-VeresegyházFA
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:00DMTK Haraszti Sasok-Hatvan KKFBU218-14
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Ziccer KSFK
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-7
2019-04-30 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:15Gödöllői Sportklub-Monor SENK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Gödöllői SportklubFJ8-14
2019-05-02 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    18:45Szentendrei KSE-Gödi SENK
    20:15Gödi SE-BKG-VeresegyházFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENFJ1-7
2019-05-03 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékRókák KEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-Hatvan KKFBU218-14
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    17:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KEFA
 
2019-04-26 Péntek
    FBU218-14Hernádi KA-Dunakanyar KK0:0
    FBU211-7BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FAKVSE KÉMÉNYEK-Játékvezetők0:0
2019-04-25 Csütörtök
    NKMonor SE-Gödi SE62:46
    NFJ8-12Százhalombattai KSE Junior-Miklósi KékGólyák0:0
    FAPAFC BASKET-Százhalombattai KSE - Pedagógus0:0
    FBU211-7Albertirsai SE U21-KLIKK Zsiráfok SE0:20
    FBU211-7Albertirsai SE U21-Bikák KK0:20
2019-04-24 Szerda
    FBU211-7Albertirsai SE-HSE - U2320:0
    FAJátékvezetők-PAFC BASKET82:55
2019-04-23 Kedd
    NKAtomerőmű SE-Parthus SE47:44
2019-04-20 Szombat
    FBU211-7Albertirsai SE U21-Albertirsai SE71:96
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2019-04-26 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-Dunakanyar KKFBU218-14
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:30KVSE KÉMÉNYEK-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-7
2019-04-27 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    10:00Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFJ1-7
    12:00Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
    14:30-FJ1-7
    16:30-FJ1-7
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    13:00HSE - U23-Albertirsai SE U21FBU211-7
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödöllői SportklubNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    10:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENK
    12:00Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSEFK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-Gödöllői SportklubFJ8-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    16:00PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ1-7
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
2019-04-28 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    14:00DMTK Haraszti Sasok-NagymarosFBU218-14
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:00Gödi SE-Atomerőmű SENK
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    11:00PSK-Hernád-Szentendrei KSENK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK
2019-04-29 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    18:50Ceglédi KE UP-BKG-VeresegyházFA
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:00DMTK Haraszti Sasok-Hatvan KKFBU218-14
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Ziccer KSFK
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-7
2019-04-30 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:15Gödöllői Sportklub-Monor SENK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Gödöllői SportklubFJ8-14
2019-05-02 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    18:45Szentendrei KSE-Gödi SENK
    20:15Gödi SE-BKG-VeresegyházFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENFJ1-7
2019-05-03 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékRókák KEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-Hatvan KKFBU218-14
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    17:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KEFA
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-04-26 Péntek
    FBU218-14Hernádi KA-Dunakanyar KK0:0
    FBU211-7BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FAKVSE KÉMÉNYEK-Játékvezetők0:0
2019-04-25 Csütörtök
    NKMonor SE-Gödi SE62:46
    NFJ8-12Százhalombattai KSE Junior-Miklósi KékGólyák0:0
    FAPAFC BASKET-Százhalombattai KSE - Pedagógus0:0
    FBU211-7Albertirsai SE U21-KLIKK Zsiráfok SE0:20
    FBU211-7Albertirsai SE U21-Bikák KK0:20
2019-04-24 Szerda
    FBU211-7Albertirsai SE-HSE - U2320:0
    FAJátékvezetők-PAFC BASKET82:55
2019-04-23 Kedd
    NKAtomerőmű SE-Parthus SE47:44
2019-04-20 Szombat
    FBU211-7Albertirsai SE U21-Albertirsai SE71:96

pmksz3x3

2018. március 25-én a Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52-ben rendezzük meg az idei B33-as bajnokság utolsó fordulóját. Az alapszakaszban elért eredmények alapján rendezzük meg áprilisban az első B33-as Pest Megyei Bajnokság döntőjét.

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok