pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


OKT
22

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Előd nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ
2018-10-25 Csütörtök
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-REGINFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:15Gödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
2018-10-26 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-JátékvezetőkFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Dunakanyar KKFBU21
2018-10-27 Szombat
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    10:00Monor SE-Nagymaros U18FJ
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    15:00Taksonyi Ördögök-Monor SEFK
2018-10-28 Vasárnap
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    15:00Nagymaros-Albertirsai SE U21FBU21
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    10:00Szentendrei KSE-Keresztúri SEFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    14:00PSZSE - Kisördögök-Miklósi KékRókák KEFJ
 
2018-10-22 Hétfő
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSE71:56
2018-10-21 Vasárnap
    FAGödi SE-DMTK Haraszti Sasok0:0
    FSBeszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi Tigrisek0:0
    FSHerceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KE0:0
    FSMiklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda Klub0:0
    FSALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-Sportopus42:111
2018-10-20 Szombat
    FSBSC-Páty-EKKE Serdülő33:69
    FSEKKE Serdülő-DMTK Haraszti Sasok29:90
    FSDMTK Haraszti Sasok-BSC-Páty109:30
    FSBLF Palota-Gödöllői Sportklub87:48
    FSGödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U1452:81
    FSDunaújvárosi Sárkányok U14-BLF Palota79:98
    FSMonor SE - B-Szentendrei KSE59:49
    FSSzentendrei KSE-Parthus SE63:26
    FSParthus SE-Monor SE - B35:66
    FSTaksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KE0:0
    FSBikák KK-Monor SE0:0
    FSMonor SE-OSE Lions U14 /C0:0
    FSOSE Lions U14 /C-Bikák KK0:0
2018-10-18 Csütörtök
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyák64:40
    NFJMonor SE-Monor SE - Szedd ki!39:71
2018-10-17 Szerda
    FBU21Hatvan KK-Hernádi KA71:53
2018-10-16 Kedd
    FATatai SE-PAFC BASKET93:71
    FBU21Monor SE Old-ik-REGI71:39
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ
2018-10-25 Csütörtök
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-REGINFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:15Gödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
2018-10-26 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-JátékvezetőkFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Dunakanyar KKFBU21
2018-10-27 Szombat
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    10:00Monor SE-Nagymaros U18FJ
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    15:00Taksonyi Ördögök-Monor SEFK
2018-10-28 Vasárnap
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    15:00Nagymaros-Albertirsai SE U21FBU21
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    10:00Szentendrei KSE-Keresztúri SEFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    14:00PSZSE - Kisördögök-Miklósi KékRókák KEFJ
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-10-22 Hétfő
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSE71:56
2018-10-21 Vasárnap
    FAGödi SE-DMTK Haraszti Sasok0:0
    FSBeszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi Tigrisek0:0
    FSHerceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KE0:0
    FSMiklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda Klub0:0
    FSALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-Sportopus42:111
2018-10-20 Szombat
    FSBSC-Páty-EKKE Serdülő33:69
    FSEKKE Serdülő-DMTK Haraszti Sasok29:90
    FSDMTK Haraszti Sasok-BSC-Páty109:30
    FSBLF Palota-Gödöllői Sportklub87:48
    FSGödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U1452:81
    FSDunaújvárosi Sárkányok U14-BLF Palota79:98
    FSMonor SE - B-Szentendrei KSE59:49
    FSSzentendrei KSE-Parthus SE63:26
    FSParthus SE-Monor SE - B35:66
    FSTaksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KE0:0
    FSBikák KK-Monor SE0:0
    FSMonor SE-OSE Lions U14 /C0:0
    FSOSE Lions U14 /C-Bikák KK0:0
2018-10-18 Csütörtök
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyák64:40
    NFJMonor SE-Monor SE - Szedd ki!39:71
2018-10-17 Szerda
    FBU21Hatvan KK-Hernádi KA71:53
2018-10-16 Kedd
    FATatai SE-PAFC BASKET93:71
    FBU21Monor SE Old-ik-REGI71:39

2017. november 16-án Törökbálinton, megrendezésre került az idei B33-as diákolimpia Pest Megyei fordulója.

A torna eredményei a mellékelt XLSX fájlban találhatók meg, valamint az ott készült képeket a galériában lehet megtekinteni.

 

xls50 eredmények

 

Továbbjutók

Nem Helyezés Általános Iskola Középiskola
Lányok 1. SZÉCHENYI I. LNYA DK RADNÓTI LNY B DK
  2. SZLOV LNY A PILISSZT KÖZGAZ LNY B CEGLÉD
  3. PÁDUAI LNY A PILISCS KOSSUTH LNY B CEGL
  4. KOSSUTH LNY A CEGL ARANYGIM LNYB NAGYKŐ
  5.   JÓZSEF A. LNYB2 MONR
  6.   JÓZSEF A. LNYB1 MONR
Fiúk 1. PÁDUAI FIÚA2 PILISCS BÁLINT M. FIÚB1 TÖRB
  2. ARANY FIÚ A1 NAGYKŐ SCHILLER FIÚB1 PILVÖ
  3.   NAGY SJ. FIÚ B BUDK
  4.   BÁLINT M. FIÚB4 TÖRB

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok