pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁJ
25

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Orbán nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto

Csapatok123456789
1 Bikák KK---52-6747-580-2087-7176-9151-7379-5958-66
2 Gödi SE65-64---65-8380-6060-5473-6385-57100-8563-87
3 Játékvezetők0-2055-57---77-5979-6850-7060-4392-6069-60
4 KKS U2189-7663-6585-55---56-10861-7120-048-6537-112
5 KVSE KÉMÉNYEK84-6597-4191-52---30-4491-70104-3864-52
6 Miklósi KékRókák KE20-056-6082-6120-044-61---81-5673-5868-71
7 PAFC BASKET90-7466-7067-690-2072-6756-100---0-2073-41
8 Százhalombattai KSE - Pedagógus55-8265-5969-6059-7160-7953-8380-88---58-83
9 Szentendrei KSE111-6365-6172-6392-6971-6279-7481-46---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 Szentendrei KSE 15 12 3 0 27 1143 928 7-0 5-3 0,900
2 Gödi SE 15 11 4 0 26 1030 975 6-2 5-2 0,867
3 Miklósi KékRókák KE 15 11 4 0 26 966 766 5-3 6-1 0,867
4 KVSE KÉMÉNYEK 15 9 6 0 24 1131 891 6-1 3-5 0,800
5 Játékvezetők 16 8 8 1 23 972 1021 5-3 3-5 0,719
6 KKS U21 16 6 10 1 21 810 971 3-5 3-5 0,656
7 Százhalombattai KSE - Pedagógus 16 4 12 0 20 930 1182 2-6 2-6 0,625
8 PAFC BASKET 16 5 11 3 18 885 1008 3-5 2-6 0,563
9 Bikák KK 16 4 12 2 18 894 1019 2-6 2-6 0,563
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd