pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


OKT
18

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Lukács nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto

Utolsó módosítás: 2017-10-17 20:02:05

2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0201  20:15  KKS-Miklósi KékRókák KEFA Lázár György, Németh Patrik
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0202  20:30  Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA Györfy Rúben, Nagy-Pál Petra
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0619  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ Belák Zoltán, Jurászik László
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
      17:45  Nagykőrösi Sólymok/A-SzedeákOrsz Szundy Gábor, Erdész Dávid

2017-10-19 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0428  19:15  PARTHUS KSZ-Monor SEFJ Szájer József, Jurászik László
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0616  19:15  DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ Menyhárt Ferenc, Kovács Róbert

2017-10-20 Péntek
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      19:00  Budaörsi DSE-MAFC/BOrsz Czupi Márton, ---
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0539  19:20  Ziccer KS-Szentendrei KSEFK Kruk Melinda, Jurászik László
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
      18:45  Nagykőrösi Sólymok/B-Szentesi KKOrsz Gyurka Tamás, Vigh Balázs

2017-10-21 Szombat
   MAFC Budapest, Hauszmann u
      15:00  MAFC U20-DEACOrsz Kruk Melinda, Stánicz Péter
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
      15:00  CEKK-Nyíregyházi KosársuliOrsz Gyurka Tamás, Magda János
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMGY 0904  09:00  DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - AGY/H Gyurkovics István, Vigh Balázs
    PMGY 0905  10:45  DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY/H Gyurkovics István, Rab Domonkos
    PMGY 0906  12:30  DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - AGY/H Vigh Balázs, Rab Domonkos
    PMGY 0907  14:15  DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - BGY/H Gyurkovics István, Vigh Balázs
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMGY 0900  09:00  Monor SE-Albertirsai SEGY/G Belák Zoltán, Jurászik László
    PMGY 0901  10:45  Albertirsai SE-Esztergomi KE U12GY/G Belák Zoltán, Szél Márton
    PMGY 0902  12:30  Esztergomi KE U12-KLIKK Zsiráfok SEGY/G Jurászik László, Szél Márton
    PMGY 0903  14:15  KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY/G Belák Zoltán, Jurászik László
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
      11:00  Monori SE-Debreceni KAOrsz Gyurka Tamás, Magda János
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 0540  15:20  PSZSE - Kisördögök-NagymarosFK Kovács András dr., Sersovszky Gergely
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 0771  11:00  Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK Krékity Kornél, Erdész Dávid
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
      10:00  Százhalombattai KSE-Török Flóris-Törekvés SEOrsz Szundy Gábor, Sersovszky Gergely
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
      14:00  BKG DSE-Gödi SEOrsz Sértő Róbert, Szundy Gábor

2017-10-22 Vasárnap
   Pattogós u. Ált. Isk. Budapest, XV. Pattogós u. 6-8
    PMGY 0908  10:00  Atom City - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEGY/I Kovács Róbert, Winkler Áron
    PMGY 0909  11:45  Atom City - Atomerőmű SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY/I Kovács Róbert, Winkler Áron
    PMGY 0910  13:30  BLF Palota-Szentendrei KSEGY/I Stoller Balázs, Hamzi Virág
    PMGY 0911  15:15  BLF Palota-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY/I Stoller Balázs, Hamzi Virág
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0814  12:00  Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFB1 Menyhárt Ferenc, Magda János

2017-10-24 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFB 0817  18:50  Monor SE Old-ik-Szentendrei KSEFB2 Belák Zoltán, Szájer József

2017-10-25 Szerda
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0430  19:20  Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ Nagy-Pál Petra, Erdész Dávid
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0538  17:30  Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK Belák Zoltán, Sersovszky Gergely
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0818  20:00  Hatvan KK-HSE - U23FB1 Hamzi Balázs, Antoni Márk Ágoston
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0620  16:30  Miklósi KékGólyák-PAFC BASKETNFJ Kovács András dr., Krékity Kornél
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0435  17:00  Monor SE-Albertirsai SEFJ Gyurkovics István, Szundy Gábor
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
      17:00  MTK Törökbálint-Vasas AkadémiaOrsz Németh Patrik, Lázár György

2017-10-27 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0432  19:00  Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0203  19:30  Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0621  18:30  Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2017-10-28 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0433  11:00  Bikák KK-Szekszárdi SólymokFJ
    PMFA 0204  20:00  Játékvezetők-Bikák KKFA
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0562  13:30  Ziccer KS-PSZSE - KisördögökFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0729  16:00  Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0730  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENK
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0623  10:00  Pityke KSE-Monor SENFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0624  18:00  OSE Oroszlányok-BKGDSENFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0625  17:00  PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0434  15:00  Szekszárdi Sólymok-Váci ReménységFJ

2017-10-30 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    PMFB 0815  19:15  Nagykőrösi Sólymok KE-BKGDSEFB2
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 0552  17:00  PSZSE - Kisördögök-Monor SEFK

2017-11-01 Szerda
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0436  18:45  Váci Reménység-PARTHUS KSZFJ

2017-11-02 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0437  17:00  Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFJ
    PMFB 0819  18:30  Bikák KK-PSZSE-Green DevilsFB1
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0206  20:15  Gödi SE-Szentendrei KSEFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNK 0731  17:30  Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK

2017-11-03 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0820  19:30  Hernádi KA-Nagykőrösi Sólymok KEFB2
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0821  20:45  BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFB2

2017-11-04 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0438  16:00  PARTHUS KSZ-Bikák KKFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0544  14:00  Szentendrei KSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK
    PMFJ 0439  16:00  Szentendrei KSE-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0823  15:20  PSZSE-Green Devils-Hatvan KKFB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFB 0824  17:00  PAFC BASKET-NagymarosFB1

2017-11-05 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0626  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Pityke KSENFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0440  16:00  Esztergomi KE U18-Szentendrei KSEFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 0546  10:00  Nagymaros-Ferences DSEFK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0205  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0627  19:00  BKGDSE-Százhalombattai KSENFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0545  10:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ziccer KSFK

2017-11-06 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0441  19:20  Keresztúri SE-Monor SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 0825  20:10  DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFB1
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0547  18:15  Miklósi KékRókák KE-PSZSE - KisördögökFK
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0628  18:45  Monor SE-PAFC BASKETNFJ
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 0548  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Esztergomi KE U16FK

2017-11-07 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0442  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Váci ReménységFJ

2017-11-08 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0443  18:30  Albertirsai SE-Gödöllői SportklubFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0549  17:00  Monor SE-Gödöllői SportklubFK

2017-11-09 Csütörtök
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0629  17:30  Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0630  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ

2017-11-10 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0550  19:20  Ziccer KS-Százhalombattai KSE Batta BoysFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0444  19:00  Gödöllői Sportklub-Bikák KKFJ
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0631  18:30  Százhalombattai KSE-Pityke KSENFJ

2017-11-11 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0207  16:00  Bikák KK-KKSFA
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0445  12:00  Keresztúri SE-Szekszárdi SólymokFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0478  16:00  Esztergomi KE U18-Szekszárdi SólymokFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0732  16:00  Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0551  16:00  Szentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0633  18:00  OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0208  18:30  PAFC BASKET-Gödi SEFA

2017-11-12 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0733  16:00  PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 0553  14:00  Esztergomi KE U16-Gödöllői SportklubFK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 0559  10:00  Nagymaros-Beszterce Kosárlabda KlubFK
    PMFB 0826  12:00  Nagymaros-HSE - U23FB1
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0734  15:00  Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0209  19:15  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Bikák KKFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0634  19:00  BKGDSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2017-11-13 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0554  18:15  Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFK
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    PMFB 0827  19:15  Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSEFB2

2017-11-14 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0210  20:30  Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFA
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 0555  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0828  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Hernádi KAFB2
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFB 0829  18:50  Monor SE Old-ik-BKGDSEFB2

2017-11-15 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0448  18:30  Albertirsai SE-Esztergomi KE U18FJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0622  17:30  Gödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0830  20:00  Hatvan KK-DMTK Haraszti SasokFB1
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0211  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-KKSFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0447  17:00  Monor SE-Váci ReménységFJ

2017-11-16 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0831  18:30  Bikák KK-PAFC BASKETFB1
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0632  17:30  Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokNFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0635  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ

2017-11-17 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0556  17:15  Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0212  19:30  Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFA

2017-11-18 Szombat
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0735  16:00  Dunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZNK
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0636  10:00  Pityke KSE-OSE OroszlányokNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0637  17:00  PAFC BASKET-Százhalombattai KSENFJ

2017-11-19 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0449  16:00  PARTHUS KSZ-Szentendrei KSEFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 0558  14:00  Esztergomi KE U16-PSZSE - KisördögökFK
    PMFJ 0450  16:00  Esztergomi KE U18-Keresztúri SEFJ
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0736  15:00  Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNK
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0557  10:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK

2017-11-20 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0638  18:45  Monor SE-Gödöllői SportklubNFJ

2017-11-21 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0213  20:30  Szentendrei KSE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0639  17:30  Miklósi KékGólyák-BKGDSENFJ

2017-11-22 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0214  20:15  KKS-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0561  17:00  Monor SE-Ferences DSEFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0640  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0451  18:45  Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ

2017-11-23 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0452  17:00  Bikák KK-Monor SEFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0215  20:15  Gödi SE-JátékvezetőkFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNK 0737  17:30  Miklósi KékGólyák-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 0560  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Szentendrei KSEFK

2017-11-24 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0832  19:30  Hernádi KA-Monor SE Old-ikFB2
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0641  18:30  Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNFJ

2017-11-25 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0216  18:00  Bikák KK-Gödi SEFA
    PMFA 0217  20:00  Játékvezetők-Miklósi KékRókák KEFA
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0738  16:00  Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0453  11:00  Gödöllői Sportklub-Szekszárdi SólymokFJ
    PMNF 0642  17:30  Gödöllői Sportklub-Pityke KSENFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0563  12:00  Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK
    PMFJ 0454  14:00  Szentendrei KSE-Váci ReménységFJ
    PMFB 0834  16:00  Szentendrei KSE-KLIKK Zsiráfok SEFB2
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0455  15:00  Szekszárdi Sólymok-Monor SEFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0739  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0643  18:00  OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0835  15:20  PSZSE-Green Devils-NagymarosFB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFB 0836  17:00  PAFC BASKET-Hatvan KKFB1
    PMFA 0218  18:30  PAFC BASKET-Szentendrei KSEFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 0564  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFK

2017-11-26 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0740  16:00  PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákNK
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0837  13:00  HSE - U23-Bikák KKFB1
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 0566  14:00  Ferences DSE-Esztergomi KE U16FK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 0588  13:00  Nagymaros-Ziccer KSFK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0219  19:15  Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0644  19:00  BKGDSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0565  10:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Százhalombattai KSE Batta BoysFK

2017-11-27 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0456  19:20  Keresztúri SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ

2017-11-28 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 0567  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-NagymarosFK

2017-11-29 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0458  18:30  Albertirsai SE-PARTHUS KSZFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0457  17:00  Monor SE-Esztergomi KE U18FJ

2017-11-30 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0645  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENFJ

2017-12-01 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0568  17:15  Gödöllői Sportklub-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0220  19:30  Miklósi KékRókák KE-Bikák KKFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0838  20:45  BKGDSE-Hernádi KAFB2

2017-12-02 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0459  16:00  PARTHUS KSZ-Keresztúri SEFJ
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0569  09:00  Ziccer KS-Ferences DSEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0466  16:00  Szentendrei KSE-Monor SEFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 0570  16:30  PSZSE - Kisördögök-Szentendrei KSEFK
    PMFB 0840  17:00  PSZSE-Green Devils-HSE - U23FB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0646  15:00  PAFC BASKET-Gödöllői SportklubNFJ
    PMFA 0221  19:00  PAFC BASKET-JátékvezetőkFA

2017-12-03 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0647  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0460  16:00  Esztergomi KE U18-Gödöllői SportklubFJ

2017-12-04 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 0841  20:10  DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETFB1
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0571  18:15  Miklósi KékRókák KE-NagymarosFK
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0648  18:45  Monor SE-BKGDSENFJ

2017-12-05 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0222  20:30  Szentendrei KSE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0842  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFB2
    PMFJ 0461  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFJ

2017-12-06 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0573  17:00  Monor SE-Beszterce Kosárlabda KlubFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0649  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSENFJ

2017-12-07 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0462  17:00  Bikák KK-Szentendrei KSEFJ
    PMFB 0843  18:30  Bikák KK-Hatvan KKFB1
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0223  20:15  Gödi SE-KKSFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0650  17:30  Miklósi KékGólyák-OSE OroszlányokNFJ
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 0572  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK

2017-12-09 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0464  16:00  Szekszárdi Sólymok-PARTHUS KSZFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0224  18:00  Bikák KK-KVSE KÉMÉNYEKFA
    PMFA 0225  20:00  Játékvezetők-Szentendrei KSEFA
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0465  11:00  Szekszárdi Sólymok-Keresztúri SEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0741  16:00  Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0574  14:00  Szentendrei KSE-Ferences DSEFK
    PMFB 0845  16:00  Szentendrei KSE-BKGDSEFB2
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0742  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Dunakeszi KiscicákNK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0651  18:00  OSE Oroszlányok-Gödöllői SportklubNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFB 0846  17:00  PAFC BASKET-PSZSE-Green DevilsFB1
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 0575  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Esztergomi KE U16FK

2017-12-10 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0847  13:00  HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB1
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0467  16:00  Esztergomi KE U18-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 0577  10:00  Nagymaros-Monor SEFK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0743  15:00  Százhalombattai KSE-PARTHUS KSZNK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0226  19:15  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Miklósi KékRókák KEFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0652  19:00  BKGDSE-PAFC BASKETNFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0576  10:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-PSZSE - KisördögökFK

2017-12-11 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0468  19:20  Keresztúri SE-Bikák KKFJ

2017-12-12 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 0579  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Miklósi KékRókák KEFK
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFB 0848  18:50  Monor SE Old-ik-Nagykőrösi Sólymok KEFB2

2017-12-13 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0469  18:30  Albertirsai SE-Váci ReménységFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0227  20:15  KKS-PAFC BASKETFA
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0849  20:00  Hatvan KK-NagymarosFB1
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0653  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Monor SENFJ

2017-12-14 Csütörtök
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0654  17:30  Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0655  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Pityke KSENFJ
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 0578  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Gödöllői SportklubFK

2017-12-15 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0580  17:15  Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK

2017-12-16 Szombat
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0470  11:00  Szekszárdi Sólymok-Albertirsai SEFJ
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0471  16:00  PARTHUS KSZ-Esztergomi KE U18FJ
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0581  09:00  Ziccer KS-Beszterce Kosárlabda KlubFK
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0744  16:00  Dunakeszi Kiscicák-Miklósi KékGólyákNK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0656  17:30  Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSENFJ
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0472  15:00  KLIKK Zsiráfok SE-Szekszárdi SólymokFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFB 0851  16:00  Szentendrei KSE-Hernádi KAFB2
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0657  10:00  Pityke KSE-BKGDSENFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0658  15:00  PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
    PMFA 0228  19:00  PAFC BASKET-Bikák KKFA

2017-12-17 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0745  16:00  PARTHUS KSZ-Gödöllői SportklubNK
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0852  13:00  HSE - U23-PAFC BASKETFB1
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0659  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0853  12:00  Nagymaros-Bikák KKFB1
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 0582  11:00  PSZSE - Kisördögök-Százhalombattai KSE Batta BoysFK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0746  15:00  Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0583  10:00  Ferences DSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK

2017-12-18 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 0854  20:10  DMTK Haraszti Sasok-PSZSE-Green DevilsFB1
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0660  18:45  Monor SE-Miklósi KékGólyákNFJ
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    PMFB 0855  19:15  Nagykőrösi Sólymok KE-KLIKK Zsiráfok SEFB2

2017-12-19 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0229  20:30  Szentendrei KSE-KKSFA

2017-12-20 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0230  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-JátékvezetőkFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0585  17:00  Monor SE-Miklósi KékRókák KEFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0473  18:45  Váci Reménység-Keresztúri SEFJ

2017-12-21 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0474  17:00  Bikák KK-Albertirsai SEFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0231  20:15  Gödi SE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

2018-01-05 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0475  19:00  Gödöllői Sportklub-Monor SEFJ

2018-01-06 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0476  16:00  PARTHUS KSZ-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0661  10:00  Pityke KSE-PAFC BASKETNFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0662  18:00  OSE Oroszlányok-Százhalombattai KSENFJ

2018-01-07 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0477  11:00  Szekszárdi Sólymok-Bikák KKFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0446  16:00  Szentendrei KSE-Szekszárdi SólymokFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0663  19:00  BKGDSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2018-01-08 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0479  19:20  Keresztúri SE-Albertirsai SEFJ
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0664  18:45  Monor SE-DMTK Haraszti SasokNFJ

2018-01-10 Szerda
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0480  18:45  Váci Reménység-Bikák KKFJ

2018-01-11 Csütörtök
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0665  17:30  Miklósi KékGólyák-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2018-01-12 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0592  17:15  Ferences DSE-Gödöllői SportklubFK
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0856  20:45  BKGDSE-Nagykőrösi Sólymok KEFB2

2018-01-13 Szombat
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0481  18:30  Albertirsai SE-Szentendrei KSEFJ
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0482  16:00  PARTHUS KSZ-Gödöllői SportklubFJ
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0593  15:15  Ziccer KS-Miklósi KékRókák KEFK
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0747  16:00  Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubNK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0594  14:00  Szentendrei KSE-NagymarosFK
    PMFB 0858  16:00  Szentendrei KSE-Monor SE Old-ikFB2
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0748  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-PARTHUS KSZNK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 0595  15:20  PSZSE - Kisördögök-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 0596  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK

2018-01-14 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0860  13:00  HSE - U23-Hatvan KKFB1
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0666  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSENFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 0597  14:00  Esztergomi KE U16-Monor SEFK
    PMFJ 0483  16:00  Esztergomi KE U18-Váci ReménységFJ

2018-01-15 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 0861  20:10  DMTK Haraszti Sasok-NagymarosFB1
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0667  18:45  Monor SE-OSE OroszlányokNFJ

2018-01-16 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0484  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEFJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0668  18:15  Miklósi KékGólyák-Pityke KSENFJ

2018-01-17 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0232  20:15  KKS-JátékvezetőkFA
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0233  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0669  19:00  Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ

2018-01-18 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0234  20:15  Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNK 0749  17:30  Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0670  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNFJ

2018-01-19 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0485  19:00  Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0235  19:30  Miklósi KékRókák KE-KKSFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0671  18:30  Százhalombattai KSE-Monor SENFJ

2018-01-20 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0236  16:00  Bikák KK-JátékvezetőkFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0750  16:00  Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSENK
    PMNF 0672  17:30  Gödöllői Sportklub-BKGDSENFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0486  16:00  Szekszárdi Sólymok-Szentendrei KSEFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0751  10:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNK
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0673  10:00  Pityke KSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0674  18:00  OSE Oroszlányok-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 0598  15:00  PSZSE - Kisördögök-Ferences DSEFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0675  19:00  PAFC BASKET-Miklósi KékGólyákNFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0487  11:00  Váci Reménység-Szekszárdi SólymokFJ

2018-01-21 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0752  16:00  PARTHUS KSZ-Dunakeszi KiscicákNK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 0599  10:00  Nagymaros-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK
    PMFB 0862  12:00  Nagymaros-PAFC BASKETFB1
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0237  19:15  Százhalombattai KSE - Pedagógus-PAFC BASKETFA

2018-01-22 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0600  18:15  Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFK
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    PMFB 0863  19:15  Nagykőrösi Sólymok KE-Hernádi KAFB2

2018-01-23 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 0602  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Esztergomi KE U16FK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0864  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-BKGDSEFB2

2018-01-24 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0866  20:00  Hatvan KK-PSZSE-Green DevilsFB1
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0238  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Gödi SEFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0603  17:00  Monor SE-Ziccer KSFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0488  17:00  Monor SE-PARTHUS KSZFJ

2018-01-25 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0489  17:00  Bikák KK-Esztergomi KE U18FJ
    PMFB 0867  18:30  Bikák KK-DMTK Haraszti SasokFB1
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 0601  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Beszterce Kosárlabda KlubFK

2018-01-26 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0463  19:00  Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0868  19:30  Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SEFB2
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0869  20:45  BKGDSE-Monor SE Old-ikFB2

2018-01-27 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0490  16:00  PARTHUS KSZ-Váci ReménységFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0239  18:00  Bikák KK-Szentendrei KSEFA
    PMFA 0240  20:00  Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0604  09:00  Ziccer KS-Esztergomi KE U16FK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFB 0870  12:00  Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KEFB2
    PMFK 0605  14:00  Szentendrei KSE-Monor SEFK
    PMFJ 0491  16:00  Szentendrei KSE-Keresztúri SEFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFB 0871  17:00  PAFC BASKET-Bikák KKFB1
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 0606  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Gödöllői SportklubFK

2018-01-28 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0872  13:00  HSE - U23-NagymarosFB1
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0676  15:00  DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETNFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 0608  10:00  Nagymaros-Százhalombattai KSE Batta BoysFK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0250  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-KKSFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0677  19:00  BKGDSE-OSE OroszlányokNFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0607  10:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Miklósi KékRókák KEFK

2018-01-29 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0492  19:20  Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 0873  20:10  DMTK Haraszti Sasok-Hatvan KKFB1
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0678  18:45  Monor SE-Pityke KSENFJ

2018-01-30 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0241  20:30  Szentendrei KSE-Gödi SEFA
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 0609  17:45  Ferences DSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0493  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KKFJ

2018-01-31 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0494  18:30  Albertirsai SE-Monor SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0242  20:15  KKS-Bikák KKFA
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0243  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Miklósi KékRókák KEFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0679  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Gödöllői SportklubNFJ

2018-02-01 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0680  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ

2018-02-02 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0610  17:15  Gödöllői Sportklub-NagymarosFK
    PMFJ 0495  19:00  Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFJ
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0681  18:30  Százhalombattai KSE-BKGDSENFJ

2018-02-03 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0753  16:00  Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENK
    PMNF 0682  17:30  Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0496  16:00  Szentendrei KSE-Esztergomi KE U18FJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0683  10:00  Pityke KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0684  18:00  OSE Oroszlányok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 0611  15:20  PSZSE - Kisördögök-Beszterce Kosárlabda KlubFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0685  17:00  PAFC BASKET-Monor SENFJ

2018-02-04 Vasárnap
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 0612  14:00  Esztergomi KE U16-Szentendrei KSEFK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0874  12:00  Nagymaros-PSZSE-Green DevilsFB1
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0754  15:00  Százhalombattai KSE-Dunakeszi KiscicákNK

2018-02-05 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0613  18:15  Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK

2018-02-06 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 0614  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ziccer KSFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0876  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFB2
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFB 0877  18:50  Monor SE Old-ik-Hernádi KAFB2

2018-02-07 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0878  20:00  Hatvan KK-PAFC BASKETFB1
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0615  17:00  Monor SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0497  17:00  Monor SE-Keresztúri SEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0498  18:45  Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ

2018-02-08 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0499  17:00  Bikák KK-PARTHUS KSZFJ
    PMFB 0879  18:30  Bikák KK-HSE - U23FB1
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNK 0755  17:30  Miklósi KékGólyák-PARTHUS KSZNK

2018-02-09 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0586  17:15  Gödöllői Sportklub-PSZSE - KisördögökFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0244  19:30  Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFA

2018-02-10 Szombat
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0756  16:00  Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0686  10:00  Pityke KSE-Százhalombattai KSENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0859  15:20  PSZSE-Green Devils-Bikák KKFB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0687  17:00  PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 0587  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFK

2018-02-11 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0757  16:00  PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSENK
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0688  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubNFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 0584  14:00  Esztergomi KE U16-NagymarosFK
    PMFJ 0500  16:00  Esztergomi KE U18-Albertirsai SEFJ
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0501  16:00  KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFJ

2018-02-12 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0589  18:15  Miklósi KékRókák KE-Esztergomi KE U16FK

2018-02-13 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 0591  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Monor SEFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0689  18:15  Miklósi KékGólyák-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2018-02-14 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0245  20:15  KKS-KVSE KÉMÉNYEKFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0690  19:00  Monor SE - Szedd ki!-BKGDSENFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0502  18:45  Váci Reménység-Monor SEFJ

2018-02-15 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0503  17:00  Bikák KK-Gödöllői SportklubFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0246  20:15  Gödi SE-PAFC BASKETFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNK 0758  17:30  Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNK
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 0590  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Ferences DSEFK

2018-02-16 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0504  19:00  Gödöllői Sportklub-Váci ReménységFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0880  19:30  Hernádi KA-BKGDSEFB2
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0691  18:30  Százhalombattai KSE-PAFC BASKETNFJ

2018-02-17 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0247  16:00  Bikák KK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
    PMFA 0248  20:00  Játékvezetők-Gödi SEFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0759  16:00  Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZNK
    PMNF 0692  17:30  Gödöllői Sportklub-Monor SENFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0505  16:00  Szentendrei KSE-PARTHUS KSZFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0760  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0693  18:00  OSE Oroszlányok-Pityke KSENFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFB 0882  17:00  PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFB1
    PMFA 0249  19:00  PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFA

2018-02-18 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0883  13:00  HSE - U23-PSZSE-Green DevilsFB1
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0694  19:00  BKGDSE-Miklósi KékGólyákNFJ

2018-02-19 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0506  19:20  Keresztúri SE-Esztergomi KE U18FJ

2018-02-20 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFB 0884  18:50  Monor SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SEFB2

2018-02-21 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0885  20:00  Hatvan KK-Bikák KKFB1
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0251  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSEFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0507  17:00  Monor SE-Bikák KKFJ

2018-02-22 Csütörtök
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNK 0761  17:30  Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0695  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2018-02-23 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0252  19:30  Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0886  20:45  BKGDSE-Szentendrei KSEFB2

2018-02-24 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0508  16:00  PARTHUS KSZ-Albertirsai SEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0509  15:00  Szekszárdi Sólymok-Gödöllői SportklubFJ
    PMNK 0762  16:00  Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0510  11:00  Monor SE-Szekszárdi SólymokFJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0696  10:00  Pityke KSE-Gödöllői SportklubNFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0888  15:20  PSZSE-Green Devils-PAFC BASKETFB1

2018-02-25 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0763  16:00  PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0697  15:00  DMTK Haraszti Sasok-BKGDSENFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0511  16:00  Esztergomi KE U18-Monor SEFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0889  12:00  Nagymaros-Hatvan KKFB1
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0764  15:00  Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0512  16:00  Váci Reménység-Szentendrei KSEFJ

2018-02-26 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 0890  20:10  DMTK Haraszti Sasok-HSE - U23FB1
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0698  18:45  Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    PMFB 0891  19:15  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE Old-ikFB2

2018-02-27 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0253  20:30  Szentendrei KSE-PAFC BASKETFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0513  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Keresztúri SEFJ

2018-02-28 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0254  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0699  19:00  Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ

2018-03-01 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0255  20:15  Gödi SE-Bikák KKFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0700  17:30  Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSENFJ

2018-03-02 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0514  19:00  Gödöllői Sportklub-Esztergomi KE U18FJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0892  19:30  Hernádi KA-Szentendrei KSEFB2
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0701  18:30  Százhalombattai KSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2018-03-03 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0256  16:00  Bikák KK-Miklósi KékRókák KEFA
    PMFA 0257  20:00  Játékvezetők-PAFC BASKETFA
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0765  16:00  Dunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZNK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0702  17:30  Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0515  16:00  Szentendrei KSE-Bikák KKFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0703  18:00  OSE Oroszlányok-Miklósi KékGólyákNFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0894  15:20  PSZSE-Green Devils-DMTK Haraszti SasokFB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFB 0895  17:00  PAFC BASKET-HSE - U23FB1

2018-03-04 Vasárnap
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0258  19:15  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Szentendrei KSEFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0704  19:00  BKGDSE-Monor SENFJ

2018-03-05 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0516  19:20  Keresztúri SE-PARTHUS KSZFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0766  17:15  Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNK

2018-03-06 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0896  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Nagykőrösi Sólymok KEFB2

2018-03-07 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0517  18:30  Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0259  20:15  KKS-Gödi SEFA

2018-03-08 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0897  18:30  Bikák KK-NagymarosFB1
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0705  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokNFJ

2018-03-09 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0260  19:30  Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

2018-03-10 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0706  17:30  Gödöllői Sportklub-OSE OroszlányokNFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0518  16:00  Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0707  18:00  Pityke KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2018-03-11 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0708  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékGólyákNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0709  17:00  PAFC BASKET-BKGDSENFJ
    PMFA 0261  19:00  PAFC BASKET-KKSFA

2018-03-12 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0710  18:45  Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2018-03-13 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0262  20:30  Szentendrei KSE-JátékvezetőkFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0519  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Esztergomi KE U18FJ

2018-03-14 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0263  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Bikák KKFA
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0520  18:45  Váci Reménység-Albertirsai SEFJ

2018-03-15 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0521  17:00  Bikák KK-Keresztúri SEFJ

2018-03-23 Péntek
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0711  18:30  Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNFJ

2018-03-24 Szombat
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0522  11:00  Albertirsai SE-Szekszárdi SólymokFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0264  16:00  Bikák KK-PAFC BASKETFA
    PMFA 0265  20:00  Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0767  16:00  Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0523  15:00  Szekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0768  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK

2018-03-25 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0769  16:00  PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákNK
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0524  16:00  Esztergomi KE U18-PARTHUS KSZFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0525  16:00  Monor SE-Szentendrei KSEFJ
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0770  15:00  Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0266  19:15  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Gödi SEFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0712  19:00  BKGDSE-Pityke KSENFJ

2018-03-26 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0526  19:20  Keresztúri SE-Váci ReménységFJ

2018-03-28 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0527  18:30  Albertirsai SE-Bikák KKFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0267  20:15  KKS-Szentendrei KSEFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0713  19:00  Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokNFJ

2018-03-29 Csütörtök
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    PMNF 0714  17:30  Miklósi KékGólyák-Monor SENFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0715  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETNFJ

2018-04-06 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0268  19:30  Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0716  18:30  Százhalombattai KSE-OSE OroszlányokNFJ

2018-04-07 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0269  20:00  Játékvezetők-KKSFA
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0717  15:00  PAFC BASKET-Pityke KSENFJ
    PMFA 0270  19:00  PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA

2018-04-08 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0528  11:00  PARTHUS KSZ-Szekszárdi SólymokFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0718  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Monor SENFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0529  16:00  Szekszárdi Sólymok-Esztergomi KE U18FJ

2018-04-10 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    PMFA 0271  20:30  Szentendrei KSE-Bikák KKFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0530  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-PARTHUS KSZFJ

2018-04-11 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0532  18:30  Albertirsai SE-Keresztúri SEFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0531  17:00  Monor SE-Gödöllői SportklubFJ
    PMNF 0719  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákNFJ

2018-04-12 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0533  17:00  Bikák KK-Váci ReménységFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0720  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-BKGDSENFJ

2018-04-13 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0534  19:00  Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZFJ
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0721  18:30  Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ

2018-04-14 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0722  17:30  Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0535  16:00  Szentendrei KSE-Albertirsai SEFJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0723  10:00  Pityke KSE-Miklósi KékGólyákNFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0724  18:00  OSE Oroszlányok-Monor SENFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0725  17:00  PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2018-04-18 Szerda
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0536  17:00  Monor SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0537  18:45  Váci Reménység-Esztergomi KE U18FJ

Időpont nélküli mérkőzések
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMNK 0727    PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSENK
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    PMNK 0726    Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 0542    Esztergomi KE U16-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0431    KLIKK Zsiráfok SE-Gödöllői SportklubFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0543    Monor SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0200    PAFC BASKET-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0617    BKGDSE-Gödöllői SportklubNFJ

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd