pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁJ
25

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Orbán nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto

Utolsó módosítás: 2018-05-25 09:50:44

2018-05-25 Péntek
   Lázár Ervin Általános Iskola Budapest, IV. Erzsébet u. 31.
    PMLS 2935  16:30  Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
   MTK Kosárlabda Csarnok Budapest, 1122, Acsády Ignác u. 3.
      12:00  Széchenyi KA-DÁvid Kornél KAOrsz Németh Patrik, Jurászik László
      14:00  Zsiros Akadémia Kőbánya-DVTK Akadémia/BOrsz Nagy-Pál Petra, Mészáros Anna dr.
      16:00  PVSK Nemzeti Akadémia-Szeged KEOrsz Krékity Kornél, Jurászik László
      18:00  MTK Budapest-Török Flóris-Törekvés SEOrsz Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás

2018-05-26 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMGY 2917  10:00  DMTK Haraszti Sasok /B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY/G Kovács András dr., Hamzi Virág
    PMGY 2918  11:30  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Esztergomi KE U12GY/G Kovács András dr., Hamzi Virág
    PMGY 2919  13:00  Esztergomi KE U12-DMTK Haraszti Sasok /BGY/G Kovács András dr., Hamzi Virág
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 2840  09:30  Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ Novák Bence, Vigh Balázs
    PMFJ 2841  11:30  Bikák KK-Monor SEFJ Novák Bence, Vigh Balázs
    PMFJ 2842  14:00  -------FJ Stoller Balázs, Kovács Róbert
    PMFJ 2843  16:00  -------FJ Stoller Balázs, Kovács Róbert
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
      11:00  Kecskeméti KA/A-Monori SEOrsz Menyhárt Ferenc, Cselóczki Mátyás
      12:45  Kanizsai Vadmacskák-KIss Lenke KSOrsz Menyhárt Ferenc, Cselóczki Mátyás
      17:00  Kiss Lenke KS-Kecskeméti KA/AOrsz Szájer József, Németh Kitti
      18:45  Kanizsai Vadmacskák-Monori SEOrsz Szájer József, Németh Kitti
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
      11:30  Nagykőrösi Sólymok KE/B-Hajdúhadházi KKOrsz ---, ---
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 2508  15:20  PSZSE-Green Devils-Hernádi KAFB Sersovszky Gergely, ---

2018-05-27 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 2848  10:00  Bikák KK U21-KKS U21FB Horváth Csongor Béla, Novák Bence
    PMFB 2849  12:00  KKS U21-PAFC BASKET U21FB Horváth Csongor Béla, Szájer József
    PMFB 2850  14:00  PAFC BASKET U21-Bikák KK U21FB Szájer József, Novák Bence
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMGY 2913  09:00  DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEGY/F Agócs Gábor, Cselóczki Mátyás
    PMGY 2914  10:30  Atom City - Atomerőmű SE-BLF PalotaGY/F Agócs Gábor, Gombos Márk
    PMGY 2915  12:00  -------GY/F Cselóczki Mátyás, Gombos Márk
    PMGY 2916  13:30  -------GY/F Agócs Gábor, Cselóczki Mátyás
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMGY 2930  09:00  Monor SE - A-KLIKK Zsiráfok SEGY/H Lázár György, T Mátyus Zoé
    PMGY 2931  10:30  KLIKK Zsiráfok SE-Dunakeszi KiscicákGY/H Lázár György, T Mátyus Zoé
    PMGY 2932  12:00  Dunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSEGY/H Lázár György, T Mátyus Zoé
    PMGY 2933  13:30  Kerepesi VSE-Albertirsai SEGY/H Kovács Róbert, Németh Kitti
    PMGY 2934  15:00  Albertirsai SE-Monor SE - AGY/H Kovács Róbert, Németh Kitti
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
      09:30  Monori SE-Kiss Lenke KSOrsz Vigh Balázs, Magda János
      11:15  Kecskeméti KA/A-Kanizsai VadmacskákOrsz Vigh Balázs, Magda János

2018-05-28 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFB 2906  20:10  DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFB Németh Patrik, Novák Bence

2018-05-29 Kedd
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 2911  19:00  PAFC BASKET-Monor SENFJ ---, ---

2018-06-02 Szombat
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 2898  10:00  Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFA
    PMFA 2899  12:15  Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
    PMFA 2900  15:30  -------FA
    PMFA 2901  17:45  -------FA

2018-06-03 Vasárnap
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 2909  11:00  OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2018-06-04 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 2912  18:45  Monor SE-PAFC BASKETNFJ

2018-06-05 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 2904  18:30  Bikák KK U21-HSE - U23FB

2018-06-06 Szerda
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 2910  19:30  Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd