Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Csapatok1234567891011
1 Bikák KK---64-4098-7383-7152-8667-8575-7820-077-5988-7770-64
2 Diósdi KK - JV75-83---79-6220-056-7954-7952-7293-9256-8752-6075-78
3 Diósdi Sasok KE68-9769-76---88-7942-8371-8042-8669-11066-8273-8272-68
4 Gödi SE88-8469-5487-70---64-7678-8483-8575-6963-5597-4468-72
5 GEAC-SZIE59-4671-5697-6992-55---79-8476-6493-7054-2995-4169-52
6 KVSE KÉMÉNYEK67-6320-0100-3666-4067-72---77-5120-081-6091-5168-49
7 Miklósi KékRókák KE74-6787-6196-5479-5120-067-69---64-6277-6377-5066-72
8 Monori SE72-6779-42113-7791-4371-7992-7668-63---77-4786-5957-69
9 PAFC BASKET75-8060-6488-8473-6958-5258-7468-7220-0---74-6561-72
10 Százhalombattai KSE74-8061-5146-5880-5858-8049-10444-8868-7986-84---55-93
11 Szentendrei KSE - JKE63-8963-6756-5866-7551-7672-7563-6760-6947-6666-63---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 KVSE KÉMÉNYEK 20 18 2 0 38 1467 1109 9-1 9-1 0,950
2 GEAC-SZIE 20 17 3 1 36 1468 1105 9-1 8-2 0,900
3 Miklósi KékRókák KE 20 15 5 0 35 1433 1197 8-2 7-3 0,875
4 Bikák KK 20 12 8 0 32 1450 1348 7-3 5-5 0,800
5 Monori SE 20 11 9 3 28 1357 1204 8-2 3-7 0,700
6 PAFC BASKET 20 8 12 0 28 1267 1316 5-5 3-7 0,700
7 Szentendrei KSE - JKE 20 7 13 0 27 1296 1366 1-9 6-4 0,675
8 Gödi SE 20 7 13 1 26 1313 1431 6-4 1-9 0,650
9 Százhalombattai KSE 20 5 15 0 25 1213 1574 3-7 2-8 0,625
10 Diósdi KK - JV 20 6 14 1 25 1123 1335 3-7 3-7 0,625
11 Diósdi Sasok KE 20 4 16 0 24 1301 1703 2-8 2-8 0,600
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató