Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Csapatok1234567891011
1 Bikák KK---64-4083-7153-6267-8548-4620-077-5988-7770-64
2 Diósdi KK - JV75-83---79-6220-056-7954-7952-7293-9256-8752-6075-78
3 Diósdi Sasok KE68-97---88-7942-8371-8042-8669-11066-8273-8272-68
4 Gödi SE88-8469-5487-70---64-7678-8483-8575-6963-5597-4468-72
5 GEAC-SZIE59-4671-5692-55---46-4276-6493-7054-2995-4169-52
6 KVSE KÉMÉNYEK67-6320-0100-3666-4067-72---77-5120-081-6091-5168-49
7 Miklósi KékRókák KE74-6787-6196-5479-5120-080-67---64-6277-6377-5066-72
8 Monori SE72-6779-42113-7791-4371-7992-7668-63---77-4757-69
9 PAFC BASKET75-8073-6958-5258-7468-72---74-6561-72
10 Százhalombattai KSE74-8061-5146-5880-5858-8049-10444-8868-79---55-93
11 Szentendrei KSE - JKE63-8963-6756-5866-7551-7672-7563-6760-6947-6666-63---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 GEAC-SZIE 19 17 2 1 35 1314 995 9-0 8-2 0,921
2 KVSE KÉMÉNYEK 20 16 4 0 36 1423 1089 9-1 7-3 0,900
3 Miklósi KékRókák KE 20 15 5 0 35 1414 1168 9-1 6-4 0,875
4 Bikák KK 19 12 7 0 31 1326 1219 7-2 5-5 0,816
5 Monori SE 18 10 8 2 26 1271 1125 7-2 3-6 0,722
6 PAFC BASKET 16 6 10 0 22 1015 1082 3-4 3-6 0,688
7 Szentendrei KSE - JKE 20 7 13 0 27 1296 1366 1-9 6-4 0,675
8 Gödi SE 20 7 13 1 26 1313 1431 6-4 1-9 0,650
9 Diósdi Sasok KE 16 4 12 0 20 1006 1344 2-7 2-5 0,625
10 Százhalombattai KSE 18 4 14 0 22 1068 1404 2-7 2-7 0,611
11 Diósdi KK - JV 18 4 14 1 21 983 1206 3-7 1-7 0,583
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató