Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Utolsó módosítás: 2017-04-26 11:10:40
Terem
Csapat
Bajnokság


2017-04-26 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFK 2166  17:00  Albertirsai SE-Ziccer KSFK9-17 Kovács András dr., Sersovszky Gergely
    PMFB 0245  18:00  Albertirsai SE-Hernád SEFB Kovács András dr., Sersovszky Gergely
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    PMFK 2062  17:45  Megyeri Tigrisek-Szentendrei KSEFK1-8 Nagy-Pál Petra, Krékity Kornél
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    PMFA 0156  20:15  GEAC-SZIE-Diósdi Sasok KEFA Szájer József, Vigh Balázs
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2162  18:00  Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK9-17 Belák Zoltán, Winkler Áron

2017-04-27 Csütörtök
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    PMFG 2373  17:30  BLF Palota-Gödi SEFGY/A Kovács András dr., Agócs Gábor
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 1647  19:30  KLIKK Zsiráfok SE-Monori SE Old-ikFB Szundy Gábor, Krékity Kornél
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    17:15  Nagykőrösi Sólymok-Szedeák/BOrsz Lázár György, Sersovszky Gergely
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30  Százhalombattai KSE-Treff 07 SEOrsz Vigh Balázs, Novák Bence

2017-04-28 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFG 2374  15:30  Hernád SE-Miklósi KékRókák KEFGY/A Szájer József, Agócs Gábor
    PMFG 2375  17:00  -------FGY/A Szájer József, Agócs Gábor
    PMFG 2376  18:30  -------FGY/A Szájer József, Agócs Gábor
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFJ 2072  19:30  Miklósi KékRókák KE-Megyeri TigrisekFJ1-8 Lázár György, Novák Bence
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0687  19:00  PAFC BASKET-Diósdi Sasok KEFA Belák Zoltán, Krékity Kornél
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
    17:30  ELITE Basket Törökbálint-BLF KKOrsz Németh Patrik, Winkler Áron

2017-04-29 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    PMFJ 2021  14:00  Treff 07 SE-Vagány Nyulak PestszentimreFJ9-14 Czupi Márton, Szundy Gábor
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 2070  11:00  Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ9-14 Lázár György, Novák Bence
    PMLS 2429  12:30  Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SELS/I Novák Bence, Vigh Balázs
    PMLS 2430  14:00  Százhalombattai KSE Serdülő-Dunaújvárosi VadmacskákLS/I Lázár György, Vigh Balázs
    PMLS 2431  15:30  -------LS/I Belák Zoltán, Sersovszky Gergely
    PMLS 2432  17:00  -------LS/I Belák Zoltán, Sersovszky Gergely
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFS 2453  10:00  Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFS/G Nagy-Pál Petra, Krékity Kornél
    PMFS 2454  11:45  Miklósi KékRókák KE-PSZSE - KisördögökFS/G Kovács András dr., Nagy-Pál Petra
    PMFS 2455  13:30  PSZSE - Kisördögök-Szentendrei KSEFS/G Kovács András dr., Krékity Kornél
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMLS 2425  09:00  Monori SE - Szedd ki!-PARTHUS KSZLS/H Szájer József, Winkler Áron
    PMLS 2426  10:45  Miklósi KékGólyák-BKGDSELS/H Szájer József, Kovács Róbert
    PMLS 2427  12:30  -------LS/H Kovács Róbert, Winkler Áron
    PMLS 2428  14:15  -------LS/H Szájer József, Winkler Áron
   Sportcsarnok Zomba, Rákóczi utca 84
    PMFS 2433  10:30  ALISCA Sólymok-ELITE Basket TörökbálintFS/A ---, ---
    PMFS 2434  12:15  BKGDSE-OSE Lions U15FS/A ---, ---
    PMFS 2435  14:00  -------FS/A ---, ---
    PMFS 2436  15:45  -------FS/A ---, ---

2017-04-30 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    PMFA 0148  19:00  Bikák KK-Diósdi Sasok KEFA Györfy Rúben, Magda János
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0223  14:15  HSE - U23-Nagykőrösi Sólymok KEFB ---, ---
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFS 2441  10:00  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Nagykőrösi Sólymok KEFS/D Erdész Dávid, Vigh Balázs
    PMFS 2442  11:45  Atomerőmű SE-Beszterce Kosárlabda KlubFS/D Erdész Dávid, Winkler Áron
    PMFS 2443  13:30  -------FS/D Vigh Balázs, Winkler Áron
    PMFS 2444  15:15  -------FS/D Erdész Dávid, Vigh Balázs
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFS 2445  10:00  EKKE Serdülő-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFS/E Kovács András dr., Belák Zoltán
    PMFS 2446  11:45  Dunaújvárosi Sárkányok U14-Ziccer KSFS/E Belák Zoltán, Novák Bence
    PMFS 2447  13:30  -------FS/E Kovács András dr., Novák Bence
    PMFS 2448  15:15  -------FS/E Belák Zoltán, Kovács András dr.
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:00  Gödöllői SK-TFSEOrsz Németh Patrik, Krékity Kornél
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFJ 2016  17:00  Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ1-8 Lázár György, Kovács Róbert
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFS 2437  09:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Vagány Nyulak PestszentimreFS/B Horváth Csongor Béla, Nagy-Pál Petra
    PMFS 2438  11:00  Herceghalmi Tigrisek-Monori SEFS/B Horváth Csongor Béla, Nagy-Pál Petra
    PMFS 2439  12:30  -------FS/B Kruk Melinda, Kondrák Mihály dr.
    PMFS 2440  14:00  -------FS/B Kruk Melinda, Kondrák Mihály dr.
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0678  17:00  Százhalombattai KSE-PAFC BASKETFA Kruk Melinda, Kondrák Mihály dr.

2017-05-02 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 2226  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Dunaharaszti MTKFB Sértő Róbert, Németh Patrik

2017-05-04 Csütörtök
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0682  19:30  PAFC BASKET-Diósdi KK - JVFA Gyurkovics István, Bedőcs Barnabás

2017-05-05 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFJ 2071  19:30  KKS-EKKE JuniorFJ1-8
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFJ 2075  19:00  Hernád SE-Treff 07 SEFJ9-14

2017-05-06 Szombat
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    PMFK 2082  16:00  Bikák KK-Vagány Nyulak PestszentimreFK1-8
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 2179  09:00  Ziccer KS-KLIKK Zsiráfok SEFK9-17
   Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Budapest XVIII, Nagyszalonta utca 25.
    PMFS 2449  09:00  Malév SC.-Zsiráfok-Keresztúri SEFS/F
    PMFS 2450  10:45  Tatai SE-FKEFS/F
    PMFS 2451  12:30  -------FS/F
    PMFS 2452  14:15  -------FS/F
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFK 2078  09:00  Dunaharaszti MTK-NagymarosFK9-17
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 2172  16:00  EKKE Kadet-PARTHUS KSZFK9-17
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFJ 2077  09:00  Vagány Nyulak Pestszentimre-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ9-14

2017-05-07 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    PMFK 2081  16:00  Szekszárdi Sólymok-Bikák KKFK1-8
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    PMFK 2080  11:00  BLF Palota-Szekszárdi SólymokFK1-8
    PMFJ 2079  13:00  BLF Palota-Szentendrei KSEFJ1-8
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 2076  10:30  Szentendrei KSE-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK1-8

2017-05-09 Kedd
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 2164  18:30  EKKE Kadet-Dunaharaszti MTKFK9-17
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 2170  17:30  Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK9-17
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 1652  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Váci ReménységFB

2017-05-10 Szerda
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    PMFK 2085  17:45  Megyeri Tigrisek-Monori SEFK1-8
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2171  18:00  Miklósi KékRókák KE-Albertirsai SEFK9-17

2017-05-11 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    PMFJ 2086  17:00  Bikák KK-PAFC BASKETFJ1-8
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFK 2158  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Gödöllői SportklubFK9-17

2017-05-12 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFJ 2087  19:30  KKS-BLF PalotaFJ1-8
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0685  19:30  PAFC BASKET-Monori SEFA

2017-05-13 Szombat
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    PMFJ 2026  15:00  BLF Palota-Bikák KKFJ1-8
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 2174  09:00  Ziccer KS-Dunaharaszti MTKFK9-17
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMFK 2089  16:00  Dunaújvárosi Sárkányok U16-Monori SEFK1-8
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 2094  11:00  EKKE Junior-Szentendrei KSEFJ1-8
    PMFK 2156  13:00  EKKE Kadet-Albertirsai SEFK9-17
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 2092  16:00  Nagymaros-PARTHUS KSZFK9-17

2017-05-14 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    PMFK 2093  09:00  BLF Palota-Vagány Nyulak PestszentimreFK1-8
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 2067  11:30  Gödöllői Sportklub-Treff 07 SEFJ9-14

2017-05-16 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFK 2176  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-EKKE KadetFK9-17

2017-05-17 Szerda
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFJ 2095  19:00  PAFC BASKET-Megyeri TigrisekFJ1-8

2017-05-18 Csütörtök
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    PMFJ 2118  18:00  Treff 07 SE-Keresztúri SEFJ9-14
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    PMFJ 2097  17:00  Bikák KK-Miklósi KékRókák KEFJ1-8

2017-05-19 Péntek
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    PMFJ 2098  19:15  Megyeri Tigrisek-Bikák KKFJ1-8
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFJ 2099  19:30  KKS-Szentendrei KSEFJ1-8
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 1635  19:30  Hernád SE-KLIKK Zsiráfok SEFB
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFJ 2100  19:30  Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFJ1-8

2017-05-20 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 2106  09:00  Ziccer KS-NagymarosFK9-17
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFK 2181  09:00  Dunaharaszti MTK-Miklósi KékRókák KEFK9-17
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 2177  09:00  Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFK9-17
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 2104  14:00  Szentendrei KSE-Szekszárdi SólymokFK1-8
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFK 2022  10:00  Szekszárdi Sólymok-Monori SEFK1-8
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 2105  09:00  Vagány Nyulak Pestszentimre-Megyeri TigrisekFK1-8

2017-05-21 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    PMFK 2108  16:00  Bikák KK-Monori SEFK1-8
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    PMFK 2107  09:00  BLF Palota-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK1-8
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 2109  16:00  EKKE Junior-BLF PalotaFJ1-8
    PMFK 2110  16:00  EKKE Kadet-NagymarosFK9-17
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 2178  15:00  Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZFK9-17

2017-05-24 Szerda
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2180  18:00  Miklósi KékRókák KE-EKKE KadetFK9-17

2017-05-27 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFK 2175  17:00  PARTHUS KSZ-Albertirsai SEFK9-17
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    PMFK 2101  16:30  Megyeri Tigrisek-Szekszárdi SólymokFK1-8
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMFK 2020  16:00  Dunaújvárosi Sárkányok U16-Bikák KKFK1-8
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMFK 2173  09:00  Dunaharaszti MTK-KLIKK Zsiráfok SEFK9-17
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 2161  16:00  EKKE Kadet-Ziccer KSFK9-17
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFJ 2119  10:00  Hernád SE-Gödöllői SportklubFJ9-14
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 2120  14:00  Szentendrei KSE-Vagány Nyulak PestszentimreFK1-8
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFJ 2121  09:00  Vagány Nyulak Pestszentimre-Keresztúri SEFJ9-14
    PMFK 2023  13:00  Szekszárdi Sólymok-Vagány Nyulak PestszentimreFK1-8

2017-05-28 Vasárnap
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 2122  10:00  Nagymaros-Gödöllői SportklubFK9-17
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 2091  09:00  Szentendrei KSE-Bikák KKFK1-8

2017-05-31 Szerda
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    PMFK 2117  17:45  Megyeri Tigrisek-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK1-8

Időpont nélküli mérkőzések
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFB 0214    Albertirsai SE-Hatvan KKFB
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFK 2168    PARTHUS KSZ-Dunaharaszti MTKFK9-17
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    PMFJ 2033    Megyeri Tigrisek-BLF PalotaFJ1-8
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    PMFK 2052    Bikák KK-Megyeri TigrisekFK1-8
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    PMFK 2036    BLF Palota-Bikák KKFK1-8
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFJ 2057    KKS-Bikák KKFJ1-8
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    PMFB 1649    KLIKK Zsiráfok SE-Hatvan KKFB
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    PMFA 0181    Diósdi Sasok KE-Diósdi KK - JVFA
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 2066    EKKE Junior-Miklósi KékRókák KEFJ1-8
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 2028    Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ9-14
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFK 2155    KLIKK Zsiráfok SE-PARTHUS KSZFK9-17
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFJ 2029    PAFC BASKET-KKSFJ1-8
    PMFJ 2068    PAFC BASKET-BLF PalotaFJ1-8
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFB 0275    Váci Reménység-Albertirsai SEFB