Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Csapat
Bajnokság

Csapat:

2017-04-26 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK9-17-2166  
17:00Albertirsai SE-Ziccer KSFK9-170 - 0
    
FB-0245  
18:00Albertirsai SE-Hernád SEFB0 - 0
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK1-8-2062  
17:45Megyeri Tigrisek-Szentendrei KSEFK1-80 - 0
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    
FA-0156  
20:15GEAC-SZIE-Diósdi Sasok KEFA0 - 0
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK9-17-2162  
18:00Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK9-170 - 0

2017-04-25 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK9-17-2167  
17:00KLIKK Zsiráfok SE-Miklósi KékRókák KEFK9-170 - 0
    
FB-1651  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Vagány Nyulak PestszentimreFB0 - 0
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0185  
18:45Monori SE-Százhalombattai KSEFA0 - 0

2017-04-24 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0276  
18:50Monori SE Old-ik-Dunaharaszti MTKFB0 - 0
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0251  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Váci ReménységFB20 - 0
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-1015  
18:45PAFC BASKET-Pityke KSENFJ57 - 54

2017-04-23 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK1-8-2065  
09:00BLF Palota-Monori SEFK1-8120 - 29
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    
FB-1639  
17:00HSE - U23-KLIKK Zsiráfok SEFB67 - 54
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
LGY-2363  
09:00Dunakeszi Kiscicák-Ziccer KSLGY75 - 19
    
LGY-2364  
10:45Ziccer KS-Petőfi DSE HévízgyörkLGY51 - 24
    
LGY-2365  
12:30Petőfi DSE Hévízgyörk-Dunakeszi KiscicákLGY15 - 111
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK9-17-2169  
15:00Gödöllői Sportklub-EKKE KadetFK9-1785 - 73
   Vak Bottyán SZKI. Gyöngyös, Thán Károly u. 1
    
LGY-2366  
09:30Gyöngyösi SI DSZSE-PARTHUS KSZLGY41 - 59
    
LGY-2367  
11:15PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSE GyermekLGY40 - 80
    
LGY-2368  
13:00Százhalombattai KSE Gyermek-Gyöngyösi SI DSZSELGY102 - 30
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK9-17-2024  
10:00Nagymaros-Albertirsai SEFK9-1761 - 85
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FGY-2391  
09:00Monori SE-Albertirsai SEFGY75 - 3
    
FGY-2392  
10:45Dunaújvárosi Sárkányok U13-Albertirsai SEFGY0 - 0
    
FGY-2393  
12:30Monori SE-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY0 - 0
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FGY-2381  
09:00Monori SE - B-Gödöllői SportklubFGY29 - 45
    
FGY-2382  
10:30Gödöllői Sportklub-SZPA-AjkaFGY50 - 27
    
FGY-2383  
12:00SZPA-Ajka-Monori SE - BFGY53 - 58
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FGY-2377  
13:00PAFC BASKET-Vagány Nyulak PestszentimreFGY92 - 46
    
FGY-2378  
14:45Herceghalmi Tigrisek-Szentendrei KSEFGY60 - 62
    
FGY-2379  
16:30Vagány Nyulak Pestszentimre-Herceghalmi TigrisekFGY46 - 47
    
FGY-2380  
18:15PAFC BASKET-Szentendrei KSEFGY135 - 31
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0170  
19:00Százhalombattai KSE-Szentendrei KSE - JKEFA55 - 93

2017-04-22 Szombat
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK1-8-2060  
17:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Vagány Nyulak PestszentimreFK1-869 - 77
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FGY-2384  
09:00DMTK Haraszti Sasok-BKGDSEFGY38 - 84
    
FGY-2385  
10:45BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFGY90 - 32
    
FGY-2386  
12:30KLIKK Zsiráfok SE-DMTK Haraszti SasokFGY46 - 80
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LGY-2369  
09:00Gödöllői Sportklub-KKSLGY48 - 80
    
LGY-2370  
10:45PAFC BASKET-KKSLGY45 - 66
    
LGY-2371  
12:30Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETLGY36 - 44
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ1-8-2063  
16:00Szentendrei KSE-Megyeri TigrisekFJ1-862 - 85
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FGY-2395  
09:00Monori SE - Szedd ki!-NagykátaFGY62 - 37
    
FGY-2396  
10:45Nagykáta-EKKE GyermekFGY26 - 53
    
FGY-2397  
12:30EKKE Gyermek-Monori SE - Szedd ki!FGY67 - 45
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FS-2419  
14:30PAFC BASKET-Pityke KSEFS79 - 76
    
FS-2420  
16:15BLF Palota-Gödöllői SportklubFS73 - 49
    
FA-0691  
18:30PAFC BASKET-GEAC-SZIEFA58 - 52
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FJ9-14-2064  
11:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Hernád SEFJ9-14128 - 37
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-1009  
10:00Tatabányai KC U23-PAFC BASKETNFJ43 - 46

2017-04-21 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0163  
19:30Miklósi KékRókák KE-GEAC-SZIEFA20 - 0
   Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
    
FS-2417  
14:30Pityke KSE-Gödöllői SportklubFS79 - 57
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FS-2418  
17:30PAFC BASKET-BLF PalotaFS71 - 69

2017-04-20 Csütörtök
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
NFJ-0992  
18:15Albertirsai SE-PozsonyiNFJ76 - 52

2017-04-19 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FB-1641  
18:30Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFB58 - 72
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0690  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA81 - 60

2017-04-18 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0155  
19:00Diósdi KK - JV-Százhalombattai KSEFA52 - 60

2017-04-14 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0182  
19:30Miklósi KékRókák KE-Monori SEFA64 - 62

2017-04-13 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ1-8-2056  
17:00Bikák KK-Szentendrei KSEFJ1-861 - 50
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0204  
20:15Gödi SE-Diósdi KK - JVFA69 - 54
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-1004  
18:50Monori SE-PAFC BASKETNFJ67 - 47

2017-04-12 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0202  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-GEAC-SZIEFA67 - 72

2017-04-11 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0694  
20:30Szentendrei KSE - JKE-PAFC BASKETFA47 - 66
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0203  
20:30Diósdi Sasok KE-Bikák KKFA68 - 97
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK9-17-2165  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFK9-1782 - 68
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0274  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-HSE - U23FB42 - 70

2017-04-10 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-2225  
20:00Dunaharaszti MTK-KLIKK Zsiráfok SEFB92 - 67
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0554  
17:15Pityke KSE-Monori SE - Szedd ki!NFJ63 - 72
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0998  
18:45PAFC BASKET-Dunaharaszti MTKNFJ41 - 18
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0520  
18:30Százhalombattai KSE-Albertirsai SENFJ104 - 30

2017-04-09 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB-0211  
14:15HSE - U23-Hatvan KKFB75 - 64
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    
NFJ-1019  
11:50Pozsonyi-PAFC BASKETNFJ38 - 52
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ1-8-2053  
16:00EKKE Junior-PAFC BASKETFJ1-856 - 85
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0200  
19:00Százhalombattai KSE-Miklósi KékRókák KEFA44 - 88

2017-04-08 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK9-17-2163  
17:00PARTHUS KSZ-Ziccer KSFK9-1747 - 65
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK1-8-2045  
16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Szekszárdi SólymokFK1-861 - 74
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
MI-2237  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Monori SEMI67 - 27
    
MI-2238  
10:20Szentendrei KSE-Monori SEMI76 - 26
    
MI-2239  
11:40Szentendrei KSE-DMTK Haraszti SasokMI78 - 31
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ9-14-2047  
10:00Hernád SE-Keresztúri SEFJ9-1439 - 91
    
MI-2233  
12:00Hernád SE-Albertirsai SEMI58 - 30
    
MI-2234  
13:20Monori SE - B-KLIKK Zsiráfok SEMI56 - 32
    
MI-2235  
14:40Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEMI33 - 26
    
MI-2236  
16:00Hernád SE-Monori SE - BMI37 - 49
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK9-17-2051  
16:00Nagymaros-Miklósi KékRókák KEFK9-1737 - 88
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK1-8-2048  
14:00Szentendrei KSE-BLF PalotaFK1-847 - 91
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK1-8-2049  
11:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Monori SEFK1-863 - 34
    
FJ9-14-2050  
13:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Gödöllői SportklubFJ9-1479 - 57
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-1001  
10:00Tatabányai KC U23-PozsonyiNFJ75 - 42

2017-04-07 Péntek
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    
FJ1-8-2041  
19:15Megyeri Tigrisek-KKSFJ1-874 - 60
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0273  
19:30Hernád SE-Nagykőrösi Sólymok KEFB69 - 103
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0141  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Monori SEFA20 - 0
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ1-8-2042  
19:30Miklósi KékRókák KE-BLF PalotaFJ1-876 - 56

2017-04-06 Csütörtök
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    
FJ9-14-2046  
18:00Treff 07 SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ9-1447 - 68
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ1-8-2040  
17:00Bikák KK-EKKE JuniorFJ1-878 - 67
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0197  
20:15Gödi SE-Szentendrei KSE - JKEFA68 - 72
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0537  
17:45Pityke KSE-Monori SENFJ87 - 71

2017-04-05 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK9-17-2159  
17:00Albertirsai SE-Dunaharaszti MTKFK9-1786 - 101
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0272  
20:00Hatvan KK-Vagány Nyulak PestszentimreFB76 - 58
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0174  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Diósdi KK - JVFA20 - 0
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK9-17-2160  
18:00Miklósi KékRókák KE-PARTHUS KSZFK9-1785 - 39
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-1643  
18:45Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFB52 - 66

2017-04-04 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0693  
19:00Diósdi KK - JV-PAFC BASKETFA56 - 87
    
FA-0195  
20:30Diósdi Sasok KE-Százhalombattai KSEFA73 - 82
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0559  
19:00Dunaharaszti MTK-Albertirsai SENFJ94 - 45
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK9-17-2039  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFK9-1799 - 28
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0271  
18:50Monori SE Old-ik-Nagykőrösi Sólymok KEFB59 - 68

2017-04-03 Hétfő
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0991  
18:00Monori SE-PozsonyiNFJ69 - 36
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0196  
18:45Monori SE-KVSE KÉMÉNYEKFA92 - 76

2017-04-02 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0198  
18:00Bikák KK-Miklósi KékRókák KEFA48 - 46
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB-0270  
15:15HSE - U23-Váci ReménységFB80 - 49
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    
NFJ-1020  
11:50Pozsonyi-Albertirsai SENFJ67 - 53
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0561  
11:00Dunaharaszti MTK-Tatabányai KC U23NFJ69 - 57
    
FB-0269  
19:00Dunaharaszti MTK-Hernád SEFB75 - 67
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FS-1947  
09:00Gödöllői Sportklub-Monori SEFS82 - 51
    
FS-1948  
10:45OSE Lions U15-Beszterce Kosárlabda KlubFS84 - 75
    
FS-1949  
12:30Monori SE-Beszterce Kosárlabda KlubFS75 - 58
    
FS-1950  
14:15Gödöllői Sportklub-OSE Lions U15FS70 - 84
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FGY-2196  
12:00Miklósi KékRókák KE-Monori SE - BFGY75 - 22
    
FGY-2197  
13:30Dunaújvárosi Sárkányok U13-Vagány Nyulak PestszentimreFGY30 - 53
    
FGY-2198  
15:00Monori SE - B-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY45 - 60
    
FGY-2199  
16:30Miklósi KékRókák KE-Vagány Nyulak PestszentimreFGY76 - 48
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FJ1-8-2038  
17:00PAFC BASKET-Szentendrei KSEFJ1-867 - 84

2017-04-01 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
LGY-2123  
09:00Ziccer KS-Százhalombattai KSE GyermekLGY35 - 96
    
LGY-2124  
10:45Százhalombattai KSE Gyermek-Gyöngyösi SI DSZSELGY68 - 36
    
LGY-2125  
12:30Gyöngyösi SI DSZSE-Ziccer KSLGY31 - 44
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-1007  
17:00PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ45 - 58

2017-03-31 Péntek
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ9-14-2034  
19:20Keresztúri SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ9-1460 - 83
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK9-17-2154  
17:30Gödöllői Sportklub-Dunaharaszti MTKFK9-1789 - 83
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ1-8-2035  
19:30Miklósi KékRókák KE-KKSFJ1-863 - 71

2017-03-30 Csütörtök
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ1-8-2027  
18:00EKKE Junior-Megyeri TigrisekFJ1-842 - 73
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-1017  
19:30Monori SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ67 - 27
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0100  
19:00Százhalombattai KSE-Diósdi KK - JVFA61 - 51

2017-03-29 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FB-0266  
18:30Albertirsai SE-HSE - U23FB41 - 86
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK1-8-2025  
17:45BLF Palota-Megyeri TigrisekFK1-854 - 68
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    
FA-0191  
20:15GEAC-SZIE-Monori SEFA93 - 70
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK9-17-2157  
18:00Miklósi KékRókák KE-Ziccer KSFK9-1752 - 48
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK1-8-2032  
17:00Monori SE-Szentendrei KSEFK1-845 - 64
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-0267  
18:45Váci Reménység-Hatvan KKFB69 - 45

2017-03-28 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0194  
20:30Szentendrei KSE - JKE-Diósdi KK - JVFA63 - 67
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-1638  
18:50Monori SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SEFB74 - 68
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0521  
17:45Pityke KSE-Dunaharaszti MTKNFJ90 - 57
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0552  
18:00OSE Oroszlányok-Százhalombattai KSENFJ65 - 53
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ9-14-2030  
17:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Hernád SEFJ9-14138 - 48

2017-03-27 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0268  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Dunaharaszti MTKFB66 - 48

2017-03-26 Vasárnap
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    
NFJ-1018  
11:50Pozsonyi-Tatabányai KC U23NFJ48 - 70
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LGY-2130  
09:00Gödöllői Sportklub-KKSLGY28 - 103
    
LGY-2131  
10:45KKS-Petőfi DSE HévízgyörkLGY96 - 23
    
LGY-2132  
12:30Petőfi DSE Hévízgyörk-Gödöllői SportklubLGY46 - 51
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FGY-2137  
09:00Hernád SE-Gödöllői SportklubFGY43 - 30
    
FGY-2138  
10:45PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFGY76 - 24
    
FGY-2139  
12:30Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokFGY25 - 47
    
FGY-2140  
14:15Hernád SE-PAFC BASKETFGY26 - 89
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NK-1980  
13:00Miklósi KékGólyák-KKC-PAFCNK32 - 73
    
NK-1981  
14:30KKC-PAFC-Pityke KSENK64 - 66
    
NK-1982  
16:00Pityke KSE-Miklósi KékGólyákNK82 - 43
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
LGY-2126  
09:00PARTHUS KSZ-Dunakeszi KiscicákLGY37 - 89
    
LGY-2127  
10:45PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KELGY62 - 35
    
LGY-2128  
12:30Dunakeszi Kiscicák-PAFC BASKETLGY69 - 37
    
LGY-2129  
14:15PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KELGY52 - 58
    
FA-0692  
18:45PAFC BASKET-Gödi SEFA73 - 69
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0190  
19:00Százhalombattai KSE-Bikák KKFA74 - 80

2017-03-25 Szombat
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB-0230  
13:15HSE - U23-Albertirsai SEFB88 - 70
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FGY-2145  
09:00Szentendrei KSE-BKGDSEFGY84 - 44
    
FGY-2146  
10:45BLF Palota-EKKE GyermekFGY85 - 42
    
FGY-2147  
12:30BKGDSE-EKKE GyermekFGY34 - 50
    
FGY-2148  
14:15Szentendrei KSE-BLF PalotaFGY74 - 72
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FGY-2133  
09:00Monori SE-Herceghalmi TigrisekFGY49 - 52
    
FGY-2134  
10:45Gödi SE-Monori SE - Szedd ki!FGY124 - 35
    
FGY-2135  
12:30Herceghalmi Tigrisek-Gödi SEFGY25 - 65
    
FGY-2136  
14:15Monori SE-Monori SE - Szedd ki!FGY84 - 70
   Városi Sportcsarnok Nagykáta, Strand u. 8.
    
FGY-2149  
08:30Nagykáta-Albertirsai SEFGY52 - 36
    
FGY-2150  
10:00Albertirsai SE-SZPA-AjkaFGY18 - 55
    
FGY-2152  
13:00SZPA-Ajka-KLIKK Zsiráfok SEFGY62 - 29
    
FGY-2153  
15:30Nagykáta-KLIKK Zsiráfok SEFGY39 - 44
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-1014  
16:00OSE Oroszlányok-PozsonyiNFJ109 - 31
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
NK-1979  
10:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Gödöllői Sportklub NKNK43 - 53

2017-03-24 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0265  
19:30Hernád SE-Monori SE Old-ikFB47 - 64
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0999  
18:30Százhalombattai KSE-PAFC BASKETNFJ63 - 23

2017-03-23 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0186  
20:15Gödi SE-Diósdi Sasok KEFA87 - 70
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0560  
20:00Monori SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSENFJ49 - 26
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0547  
18:00OSE Oroszlányok-Dunaharaszti MTKNFJ79 - 69

2017-03-22 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
NFJ-0563  
17:00Albertirsai SE-Monori SENFJ44 - 73
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    
FA-1932  
20:15GEAC-SZIE-Diósdi KK - JVFA71 - 56
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-1640  
20:00Hatvan KK-KLIKK Zsiráfok SEFB74 - 53

2017-03-21 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0187  
20:30Szentendrei KSE - JKE-KVSE KÉMÉNYEKFA72 - 75
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0189  
19:00Diósdi KK - JV-Bikák KKFA75 - 83

2017-03-19 Vasárnap
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    
NFJ-1006  
11:50Pozsonyi-Monori SE - Szedd ki!NFJ40 - 63
   Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
    
FS-1943  
10:00Pityke KSE-Atomerőmű SEFS121 - 51
    
FS-1944  
11:45BKGDSE-Herceghalmi TigrisekFS92 - 40
    
FS-1945  
13:30Atomerőmű SE-Herceghalmi TigrisekFS104 - 57
    
FS-1946  
15:15Pityke KSE-BKGDSEFS102 - 50
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FS-1951  
09:30PAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta BoysFS67 - 45
    
FS-1952  
11:15Nagykőrösi Sólymok KE-ALISCA SólymokFS47 - 51
    
FS-1953  
13:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Nagykőrösi Sólymok KEFS31 - 53
    
FS-1954  
14:45PAFC BASKET-ALISCA SólymokFS84 - 33
    
NFJ-1016  
17:00PAFC BASKET-Monori SENFJ47 - 53
   Sportcsarnok Szomód, Temető u. 16/a
    
FS-1955  
12:00Tatai SE-Ferences DSEFS56 - 103
    
FS-1956  
13:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS79 - 70
    
FS-1957  
15:00Ferences DSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFS76 - 55
    
FS-1958  
16:30Tatai SE-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS102 - 66

2017-03-18 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FS-1959  
09:00Ziccer KS-PSZSE - KisördögökFS30 - 85
    
FS-1960  
10:45PSZSE - Kisördögök-Keresztúri SEFS75 - 66
    
FS-1961  
12:30Keresztúri SE-Ziccer KSFS103 - 47
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    
FB-1648  
17:00KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U23FB57 - 64
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FS-1939  
09:00Dunaújvárosi Egyetem DSE-ELITE Basket TörökbálintFS29 - 130
    
FS-1940  
10:45BLF Palota-Vagány Nyulak PestszentimreFS58 - 49
    
FS-1941  
12:30ELITE Basket Törökbálint-BLF PalotaFS106 - 30
    
FS-1942  
14:15Dunaújvárosi Egyetem DSE-Vagány Nyulak PestszentimreFS46 - 93
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-1971  
09:00Dunaújvárosi Vadmacskák-Atomerőmű SELS29 - 122
    
LS-1972  
10:30Monori SE - Szedd ki!-Gödöllői SportklubLS85 - 26
    
LS-1973  
12:00Atomerőmű SE-Monori SE - Szedd ki!LS46 - 88
    
LS-1974  
13:30Dunaújvárosi Vadmacskák-Gödöllői SportklubLS53 - 103
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-1963  
10:00Miklósi KékRókák KE-FKEFS83 - 31
    
FS-1964  
11:45EKKE Serdülő-Malév SC.-ZsiráfokFS95 - 19
    
FS-1965  
13:30FKE-Malév SC.-ZsiráfokFS68 - 37
    
FS-1966  
15:15Miklósi KékRókák KE-EKKE SerdülőFS47 - 66
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0562  
16:00OSE Oroszlányok-Pityke KSENFJ68 - 62
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
LS-1967  
10:00PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákLS15 - 97
    
LS-1968  
11:45Százhalombattai KSE Serdülő-BKGDSELS69 - 47
    
LS-1969  
13:30Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE SerdülőLS43 - 48
    
LS-1970  
15:15PARTHUS KSZ-BKGDSELS23 - 65
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-0517  
10:00Tatabányai KC U23-Pityke KSENFJ58 - 60

2017-03-17 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0241  
19:30Hernád SE-Hatvan KKFB50 - 47

2017-03-16 Csütörtök
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0151  
20:30Diósdi Sasok KE-KVSE KÉMÉNYEKFA71 - 80
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0157  
20:15Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFA83 - 85
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0558  
19:30Monori SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ64 - 55

2017-03-14 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB-1645  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Nagykőrösi Sólymok KEFB61 - 101
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0264  
18:50Monori SE Old-ik-Vagány Nyulak PestszentimreFB73 - 48

2017-03-12 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0183  
19:30Bikák KK-Gödi SEFA83 - 71
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    
NFJ-1013  
11:50Pozsonyi-Monori SENFJ37 - 81
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-0262  
19:00Dunaharaszti MTK-Albertirsai SEFB93 - 89
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
MI-1922  
09:00Monori SE-Albertirsai SEMI37 - 23
    
MI-1923  
10:20Monori SE - B-Albertirsai SEMI31 - 24
    
MI-1924  
11:40Monori SE-KLIKK Zsiráfok SEMI23 - 39
    
MI-1925  
13:00Monori SE - B-KLIKK Zsiráfok SEMI38 - 29

2017-03-11 Szombat
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB-0261  
13:15HSE - U23-Hernád SEFB79 - 37
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
MI-1926  
11:00Hernád SE-Szentendrei KSEMI52 - 56
    
MI-1927  
12:20Szentendrei KSE-DMTK Haraszti SasokMI53 - 39
    
MI-1928  
13:40DMTK Haraszti Sasok-Hernád SEMI66 - 66
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0538  
11:00Monori SE - Szedd ki!-Dunaharaszti MTKNFJ53 - 31
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0683  
18:45PAFC BASKET-Szentendrei KSE - JKEFA61 - 72
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0457  
14:15Vagány Nyulak Pestszentimre-Bikák KKFK56 - 50
    
FJ-0336  
16:00Vagány Nyulak Pestszentimre-KKSFJ28 - 68
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-0557  
10:00Tatabányai KC U23-Monori SENFJ27 - 55

2017-03-10 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0192  
19:30Miklósi KékRókák KE-Diósdi Sasok KEFA96 - 54
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0556  
19:10Százhalombattai KSE-Pityke KSENFJ56 - 75

2017-03-09 Csütörtök
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    
FJ-0346  
18:00Treff 07 SE-Bikák KKFJ56 - 72
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
NFJ-0997  
18:30Albertirsai SE-PAFC BASKETNFJ34 - 40
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0176  
20:15Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA78 - 84

2017-03-08 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FB-0260  
18:30Albertirsai SE-Monori SE Old-ikFB73 - 89
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    
FA-0184  
20:15GEAC-SZIE-Szentendrei KSE - JKEFA69 - 52
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0492  
18:00EKKE Kadet-Monori SEFK74 - 54
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0263  
20:00Hatvan KK-Nagykőrösi Sólymok KEFB69 - 100
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FJ-0706  
19:15PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFJ49 - 70

2017-03-07 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0177  
20:30Szentendrei KSE - JKE-Miklósi KékRókák KEFA63 - 67
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0179  
19:00Diósdi KK - JV-GEAC-SZIEFA56 - 79
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0258  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Váci ReménységFB54 - 53

2017-03-06 Hétfő
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0376  
19:20Ziccer KS-EKKE KadetFK66 - 58
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0175  
18:45Monori SE-Diósdi Sasok KEFA113 - 77

2017-03-05 Vasárnap
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    
NFJ-0996  
11:50Pozsonyi-Pityke KSENFJ63 - 85
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0527  
17:00Dunaharaszti MTK-Monori SENFJ39 - 50
    
FB-0257  
19:00Dunaharaszti MTK-Hatvan KKFB93 - 44
   Vak Bottyán SZKI. Gyöngyös, Thán Károly u. 1
    
LGY-1788  
10:00Gyöngyösi SI DSZSE-Petőfi DSE HévízgyörkLGY47 - 40
    
LGY-1789  
11:45PARTHUS KSZ-Ziccer KSLGY42 - 24
    
LGY-1790  
13:30Petőfi DSE Hévízgyörk-Ziccer KSLGY44 - 32
    
LGY-1791  
15:15Gyöngyösi SI DSZSE-PARTHUS KSZLGY32 - 46
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FGY-1866  
09:30Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFGY58 - 61
    
FGY-1867  
11:15PAFC BASKET-Gödi SEFGY67 - 87
    
FGY-1868  
13:00Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFGY96 - 62
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0349  
15:00Miklósi KékRókák KE-Vagány Nyulak PestszentimreFJ67 - 46
    
FK-0500  
17:00Miklósi KékRókák KE-Vagány Nyulak PestszentimreFK24 - 87
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0689  
18:45PAFC BASKET-Százhalombattai KSEFA74 - 65
   Sportcsarnok Zomba, Rákóczi utca 84
    
FK-0491  
16:00Szekszárdi Sólymok-BLF PalotaFK66 - 51

2017-03-04 Szombat
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0342  
11:00EKKE Junior-KKSFJ74 - 70
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-1660  
09:00Miklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub NKNK27 - 53
    
NK-1659  
10:45Kaszás Kadet Lányok-Miklósi KékGólyákNK26 - 77
    
NK-1658  
12:30Gödöllői Sportklub NK-Kaszás Kadet LányokNK79 - 21
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ-0352  
10:00Hernád SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ38 - 91
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0332  
16:30Szentendrei KSE-Bikák KKFJ51 - 89
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0545  
16:00Pityke KSE-Tatabányai KC U23NFJ84 - 65
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-1005  
16:00OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ67 - 46

2017-03-03 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0476  
19:00Ziccer KS-Gödöllői SportklubFK59 - 63
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0112  
19:30Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA80 - 67
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FJ-0701  
19:30PAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ57 - 62

2017-03-02 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0495  
17:00Bikák KK-Dunaharaszti MTKFK56 - 42
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0321  
19:30Miklósi KékRókák KE-Keresztúri SEFJ88 - 57
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0526  
19:30Monori SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ76 - 62

2017-03-01 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FB-0255  
18:30Albertirsai SE-Vagány Nyulak PestszentimreFB69 - 51
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    
FA-0172  
19:50GEAC-SZIE-Gödi SEFA92 - 55
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK-0504  
17:00Monori SE-Bikák KKFK43 - 86
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-0253  
18:45Váci Reménység-Hernád SEFB76 - 52

2017-02-28 Kedd
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ-0320  
17:00Bikák KK-Megyeri TigrisekFJ63 - 75
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0430  
19:00BLF Palota-Dunaharaszti MTKFK129 - 57
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0256  
18:50Monori SE Old-ik-Hatvan KKFB77 - 26
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-1642  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-KLIKK Zsiráfok SEFB54 - 60

2017-02-27 Hétfő
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK-0469  
18:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Ziccer KSFK20 - 0
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0555  
18:00Monori SE-Dunaharaszti MTKNFJ61 - 43

2017-02-26 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0173  
18:00Bikák KK-Monori SEFA20 - 0
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0507  
09:00BLF Palota-EKKE KadetFK132 - 39
    
FJ-0351  
11:00BLF Palota-EKKE JuniorFJ68 - 60
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    
NFJ-1012  
11:50Pozsonyi-Százhalombattai KSENFJ45 - 75
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FS-1684  
10:00Dunaújvárosi Sárkányok U14-Ferences DSEFS45 - 92
    
FS-1685  
11:45Ferences DSE-Keresztúri SEFS94 - 58
    
FS-1686  
13:30Keresztúri SE-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS118 - 65
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1695  
09:00BKGDSE-Gödöllői SportklubLS55 - 51
    
LS-1694  
10:45PARTHUS KSZ-BKGDSELS30 - 70
    
LS-1697  
12:30Dunaújvárosi Vadmacskák-PARTHUS KSZLS81 - 21
    
LS-1696  
14:15Dunaújvárosi Vadmacskák-Gödöllői SportklubLS70 - 76
    
FK-0506  
15:00Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK75 - 93
    
FJ-0306  
17:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFJ37 - 102
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FGY-1775  
09:00Hernád SE-NagykátaFGY70 - 15
    
FGY-1776  
10:45Monori SE - Szedd ki!-KLIKK Zsiráfok SEFGY66 - 52
    
FGY-1777  
12:30Nagykáta-KLIKK Zsiráfok SEFGY34 - 32
    
FGY-1778  
14:15Hernád SE-Monori SE - Szedd ki!FGY58 - 35
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FGY-1766  
10:00Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFGY1 - 1
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NK-1661  
09:00Pityke KSE-KKC-PAFCNK76 - 72
    
NK-1662  
10:30Vagány Nyulak Pestszentimre-KKC-PAFCNK37 - 57
    
NK-1663  
12:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Pityke KSENK46 - 110
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
LGY-1785  
10:30Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE GyermekLGY41 - 83
    
LGY-1787  
12:15Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubLGY28 - 50
    
LGY-1786  
14:00Százhalombattai KSE Gyermek-Nagykőrösi Sólymok KELGY68 - 53
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FS-1689  
15:00Tatai SE-Ziccer KSFS71 - 64
    
FS-1687  
16:30Ziccer KS-Malév SC.-ZsiráfokFS72 - 53
    
FS-1688  
18:00Malév SC.-Zsiráfok-Tatai SEFS34 - 99

2017-02-25 Szombat
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0411  
23:55Bikák KK-BLF PalotaFK42 - 82
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
LGY-1782  
11:00KKS-PAFC BASKETLGY20 - 23
    
LGY-1783  
12:45PAFC BASKET-Dunakeszi KiscicákLGY34 - 48
    
LGY-1784  
14:30Dunakeszi Kiscicák-KKSLGY45 - 33
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB-0254  
13:15HSE - U23-Dunaharaszti MTKFB91 - 92
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    
FB-1644  
17:00KLIKK Zsiráfok SE-Hernád SEFB68 - 42
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0501  
09:00Dunaharaszti MTK-Ziccer KSFK91 - 53
    
NFJ-1010  
11:00Dunaharaszti MTK-PozsonyiNFJ96 - 34
   Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Esztergom, Mindszenty tér 7
    
FGY-1792  
09:00EKKE Gyermek-Herceghalmi TigrisekFGY30 - 83
    
FGY-1793  
10:45Dunaújvárosi Sárkányok U13-DMTK Haraszti SasokFGY53 - 44
    
FGY-1794  
12:30Herceghalmi Tigrisek-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY82 - 22
    
FGY-1795  
14:15EKKE Gyermek-DMTK Haraszti SasokFGY62 - 43
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FGY-1772  
10:00Szentendrei KSE-BKGDSEFGY97 - 65
    
FGY-1773  
11:45BKGDSE-Monori SEFGY61 - 73
    
FGY-1774  
13:30Monori SE-Szentendrei KSEFGY66 - 101
    
FK-0499  
16:00Szentendrei KSE-Megyeri TigrisekFK35 - 79
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FGY-1779  
09:00Monori SE - B-Albertirsai SEFGY59 - 27
    
FGY-1780  
10:45Albertirsai SE-Diósdi Sasok KEFGY19 - 39
    
FGY-1781  
12:30Diósdi Sasok KE-Monori SE - BFGY34 - 41
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-1011  
10:00PAFC BASKET-Tatabányai KC U23NFJ30 - 60
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FGY-1769  
13:00Vagány Nyulak Pestszentimre-BLF PalotaFGY41 - 62
    
FGY-1770  
14:45BLF Palota-Gödöllői SportklubFGY92 - 62
    
FGY-1771  
16:30Gödöllői Sportklub-Vagány Nyulak PestszentimreFGY41 - 60

2017-02-24 Péntek
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0468  
19:00EKKE Kadet-Vagány Nyulak PestszentimreFK29 - 79
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0688  
19:30Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFA77 - 63

2017-02-23 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK-0410  
19:15PARTHUS KSZ-EKKE KadetFK28 - 66
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ-0350  
17:00Bikák KK-KKSFJ76 - 72
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-1008  
19:30Monori SE - Szedd ki!-PozsonyiNFJ83 - 42

2017-02-22 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK-0496  
17:00Albertirsai SE-Miklósi KékRókák KEFK69 - 54
    
NFJ-0548  
18:30Albertirsai SE-Százhalombattai KSENFJ30 - 63
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0463  
17:45Megyeri Tigrisek-BDSE-GRAPHAXFK77 - 93
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    
FA-0144  
19:50GEAC-SZIE-Tatai SEFA20 - 0
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0250  
20:00Hatvan KK-Albertirsai SEFB110 - 89
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0167  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Miklósi KékRókák KEFA77 - 51

2017-02-21 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0168  
20:30Szentendrei KSE - JKE-Bikák KKFA63 - 89
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    
FJ-0287  
19:15Megyeri Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFJ72 - 54
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0166  
19:00Diósdi KK - JV-Monori SEFA93 - 92
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0510  
19:15Dunaharaszti MTK-Monori SE - Szedd ki!NFJ47 - 54
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK-0497  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFK66 - 73

2017-02-20 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0551  
18:45Monori SE-OSE OroszlányokNFJ61 - 40
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-1636  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-KLIKK Zsiráfok SEFB78 - 51

2017-02-19 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FK-0402  
15:00BDSE-GRAPHAX-Szentendrei KSEFK103 - 46
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK-0505  
15:00Szekszárdi Sólymok-PARTHUS KSZFK125 - 31
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0439  
12:00Bikák KK-Szekszárdi SólymokFK64 - 41
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB-0252  
14:15HSE - U23-Monori SE Old-ikFB63 - 67
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0549  
11:00Dunaharaszti MTK-Pityke KSENFJ0 - 20
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0329  
16:00EKKE Junior-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ88 - 41
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0490  
15:00Gödöllői Sportklub-Megyeri TigrisekFK64 - 67
    
FJ-0707  
17:00Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETFJ70 - 93
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
LS-1690  
09:00Monori SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákLS79 - 45
    
LS-1691  
10:45Atomerőmű SE-Miklósi KékGólyákLS47 - 95
    
LS-1692  
12:30Atomerőmű SE-Százhalombattai KSE SerdülőLS25 - 82
    
LS-1693  
14:15Monori SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE SerdülőLS84 - 51
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FS-1664  
09:00BKGDSE-Nagykőrösi Sólymok KEFS45 - 74
    
FS-1665  
10:45ELITE Basket Törökbálint-PAFC BASKETFS74 - 62
    
FS-1666  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-ELITE Basket TörökbálintFS49 - 88
    
FS-1667  
14:15BKGDSE-PAFC BASKETFS59 - 76
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0160  
17:00Százhalombattai KSE-KVSE KÉMÉNYEKFA49 - 104
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FS-1678  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Százhalombattai KSE Batta BoysFS48 - 98
    
FS-1679  
11:45PSZSE - Kisördögök-Százhalombattai KSE Batta BoysFS57 - 65
    
FS-1680  
13:30PSZSE - Kisördögök-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFS67 - 80

2017-02-18 Szombat
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-1675  
09:00BLF Palota-Miklósi KékRókák KEFS109 - 38
    
FS-1676  
10:40Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFS44 - 104
    
FS-1677  
12:20Dunaújvárosi Egyetem DSE-BLF PalotaFS34 - 108
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0498  
09:00Ziccer KS-Vagány Nyulak PestszentimreFK62 - 67
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    
FB-1650  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFB95 - 74
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK-0493  
16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-BDSE-GRAPHAXFK39 - 154
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FS-1681  
10:00EKKE Serdülő-Szentendrei KSEFS85 - 29
    
FS-1682  
11:45Szentendrei KSE-Atomerőmű SEFS38 - 140
    
FS-1683  
13:30Atomerőmű SE-EKKE SerdülőFS103 - 61
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0478  
14:00Szentendrei KSE-Monori SEFK67 - 51
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1671  
09:00Monori SE-Herceghalmi TigrisekFS57 - 71
    
FS-1672  
10:45Beszterce Kosárlabda Klub-OSE Lions U15FS39 - 58
    
FS-1673  
12:30Herceghalmi Tigrisek-OSE Lions U15FS61 - 83
    
FS-1674  
14:15Monori SE-Beszterce Kosárlabda KlubFS47 - 84
   Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
    
NFJ-0987  
10:00Pityke KSE-PozsonyiNFJ86 - 57
    
FS-1668  
12:00Pityke KSE-Gödöllői SportklubFS101 - 56
    
FS-1669  
13:45Gödöllői Sportklub-Vagány Nyulak PestszentimreFS55 - 49
    
FS-1670  
15:30Vagány Nyulak Pestszentimre-Pityke KSEFS58 - 78
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-0550  
10:00Tatabányai KC U23-Monori SE - Szedd ki!NFJ57 - 71

2017-02-17 Péntek
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    
FJ-0354  
19:15Megyeri Tigrisek-Keresztúri SEFJ92 - 39
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0249  
19:30Hernád SE-Vagány Nyulak PestszentimreFB56 - 62

2017-02-16 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0294  
19:30Miklósi KékRókák KE-Bikák KKFJ46 - 64
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0546  
19:30Monori SE - Szedd ki!-Albertirsai SENFJ78 - 24

2017-02-15 Szerda
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    
FA-0165  
19:50GEAC-SZIE-Százhalombattai KSEFA95 - 41
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK-0427  
17:00Monori SE-Megyeri TigrisekFK56 - 57

2017-02-14 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0161  
20:30Diósdi Sasok KE-Szentendrei KSE - JKEFA72 - 68
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK-0487  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunaharaszti MTKFK82 - 97
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0216  
18:50Monori SE Old-ik-HSE - U23FB69 - 57

2017-02-13 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0162  
18:45Monori SE-Gödi SEFA91 - 43
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ-0345  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Szentendrei KSEFJ64 - 78

2017-02-12 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0473  
16:00Bikák KK-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK80 - 57
    
FA-0686  
18:00Bikák KK-PAFC BASKETFA77 - 59
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0481  
09:00BLF Palota-Megyeri TigrisekFK90 - 57
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    
MI-1557  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEMI59 - 23
    
MI-1558  
11:20Albertirsai SE-Szentendrei KSEMI23 - 61
    
MI-1559  
12:40Szentendrei KSE-KLIKK Zsiráfok SEMI82 - 34
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
MI-1553  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Monori SEMI72 - 15
    
MI-1554  
10:20Hernád SE-Monori SE - BMI50 - 27
    
MI-1555  
11:40Hernád SE-Monori SEMI84 - 27
    
MI-1556  
13:00DMTK Haraszti Sasok-Monori SE - BMI50 - 22
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0343  
16:00EKKE Junior-Keresztúri SEFJ100 - 62
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0344  
17:00Gödöllői Sportklub-Hernád SEFJ92 - 37
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0539  
17:30OSE Oroszlányok-Albertirsai SENFJ20 - 0
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-1003  
15:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSENFJ39 - 56

2017-02-11 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK-0470  
14:30PARTHUS KSZ-KLIKK Zsiráfok SEFK49 - 69
    
FK-0484  
17:00PARTHUS KSZ-Monori SEFK33 - 90
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0488  
09:00Ziccer KS-Miklósi KékRókák KEFK64 - 53
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0482  
16:00EKKE Kadet-Gödöllői SportklubFK54 - 73
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0489  
09:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Szentendrei KSEFK73 - 51
    
FJ-0347  
10:45Vagány Nyulak Pestszentimre-BLF PalotaFJ43 - 82
   Sportcsarnok Zomba, Rákóczi utca 84
    
FK-0428  
11:00Szekszárdi Sólymok-BDSE-GRAPHAXFK53 - 56
    
FK-0483  
13:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Szekszárdi SólymokFK53 - 76

2017-02-10 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FJ-0348  
19:30KKS-Megyeri TigrisekFJ45 - 76
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0307  
19:20Keresztúri SE-Hernád SEFJ134 - 28
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0544  
18:30Százhalombattai KSE-Monori SENFJ51 - 49

2017-02-08 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK-0474  
17:00Albertirsai SE-EKKE KadetFK73 - 100
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0472  
17:45Megyeri Tigrisek-PARTHUS KSZFK80 - 14
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0247  
20:00Hatvan KK-HSE - U23FB75 - 79
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0158  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Bikák KKFA67 - 63
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0479  
18:00Miklósi KékRókák KE-BDSE-GRAPHAXFK32 - 136
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-0246  
18:45Váci Reménység-Dunaharaszti MTKFB67 - 98

2017-02-07 Kedd
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0248  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Nagykőrösi Sólymok KEFB55 - 66

2017-02-06 Hétfő
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ-0324  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Vagány Nyulak PestszentimreFJ53 - 64
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-1000  
18:30Százhalombattai KSE-PozsonyiNFJ79 - 43

2017-02-05 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0154  
19:00Bikák KK-GEAC-SZIEFA53 - 62
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FJ-0705  
09:00BLF Palota-PAFC BASKETFJ87 - 57
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-1002  
11:00Dunaharaszti MTK-PAFC BASKETNFJ63 - 36

2017-02-04 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0465  
15:00Szekszárdi Sólymok-Dunaharaszti MTKFK20 - 0
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ-0337  
10:00Hernád SE-Szentendrei KSEFJ43 - 85
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0458  
14:00Szentendrei KSE-PARTHUS KSZFK83 - 39
    
FJ-0353  
16:00Szentendrei KSE-Treff 07 SEFJ64 - 51
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0534  
11:00Pityke KSE-OSE OroszlányokNFJ84 - 54
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0477  
11:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Szekszárdi SólymokFK52 - 44

2017-02-03 Péntek
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    
FJ-0340  
19:15Megyeri Tigrisek-Treff 07 SEFJ125 - 24
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0341  
19:20Keresztúri SE-Vagány Nyulak PestszentimreFJ72 - 97
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0338  
19:15Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFJ68 - 89

2017-02-02 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0471  
17:00Bikák KK-Albertirsai SEFK104 - 71

2017-02-01 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
NFJ-0541  
17:00Albertirsai SE-Pityke KSENFJ67 - 106
    
FB-0243  
18:30Albertirsai SE-Nagykőrösi Sólymok KEFB51 - 98
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0331  
18:00Miklósi KékRókák KE-Hernád SEFJ20 - 0

2017-01-31 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0139  
19:00Diósdi KK - JV-Szentendrei KSE - JKEFA75 - 78
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0244  
18:50Monori SE Old-ik-Váci ReménységFB74 - 51
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ-0334  
17:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Megyeri TigrisekFJ74 - 85

2017-01-30 Hétfő
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0542  
18:00Monori SE-Monori SE - Szedd ki!NFJ46 - 45
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0152  
18:45Monori SE-Szentendrei KSE - JKEFA57 - 69

2017-01-29 Vasárnap
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    
FJ-0335  
09:00Treff 07 SE-EKKE JuniorFJ45 - 78
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0467  
09:00BLF Palota-Szentendrei KSEFK94 - 42
   III. Kerületi Sporttelep Budapest, III. Rádl árok. u. 1.
    
NK-1399  
10:00Kaszás Kadet Lányok-Vagány Nyulak PestszentimreNK28 - 69
    
NK-1400  
11:45Vagány Nyulak Pestszentimre-Miklósi KékGólyákNK59 - 45
    
NK-1401  
13:30Miklósi KékGólyák-Kaszás Kadet LányokNK54 - 36
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0540  
11:00Dunaharaszti MTK-Százhalombattai KSENFJ20 - 0
    
FB-0242  
17:00Dunaharaszti MTK-Vagány Nyulak PestszentimreFB86 - 43
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0466  
15:00Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK89 - 39
    
FJ-0333  
17:00Gödöllői Sportklub-BLF PalotaFJ47 - 140
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FJ-0704  
17:00PAFC BASKET-Keresztúri SEFJ84 - 66
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FS-1271  
10:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Dunaújvárosi Egyetem DSEFS88 - 64
    
FS-1272  
11:45OSE Lions U15-PSZSE - KisördögökFS105 - 71
    
FS-1273  
13:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-PSZSE - KisördögökFS78 - 104
    
FS-1274  
15:15Százhalombattai KSE Batta Boys-OSE Lions U15FS61 - 75
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0150  
19:00Százhalombattai KSE-Gödi SEFA80 - 58

2017-01-28 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FK-0462  
18:00BDSE-GRAPHAX-Gödöllői SportklubFK111 - 35
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FGY-1326  
09:00DMTK Haraszti Sasok-KLIKK Zsiráfok SEFGY97 - 19
    
FGY-1327  
10:45KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFGY28 - 103
    
FGY-1328  
12:30Szentendrei KSE-DMTK Haraszti SasokFGY86 - 73
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FS-1402  
09:00Monori SE-Ziccer KSFS65 - 24
    
FS-1403  
10:45PAFC BASKET-Szentendrei KSEFS117 - 10
    
FS-1404  
12:30Ziccer KS-Szentendrei KSEFS81 - 33
    
FS-1405  
14:15Monori SE-PAFC BASKETFS36 - 118
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-1268  
11:00Vagány Nyulak Pestszentimre-BLF PalotaFS68 - 54
    
FS-1269  
12:45BLF Palota-Pityke KSEFS45 - 85
    
FS-1270  
14:30Pityke KSE-Vagány Nyulak PestszentimreFS100 - 41
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-0543  
10:00Tatabányai KC U23-OSE OroszlányokNFJ75 - 90

2017-01-27 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0153  
19:30Miklósi KékRókák KE-Diósdi KK - JVFA87 - 61

2017-01-26 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ-0339  
17:00Bikák KK-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ67 - 35
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0280  
19:30Miklósi KékRókák KE-EKKE JuniorFJ72 - 55

2017-01-25 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FB-0239  
18:30Albertirsai SE-Váci ReménységFB69 - 73
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0455  
17:45Megyeri Tigrisek-KLIKK Zsiráfok SEFK96 - 47
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    
FA-0147  
19:50GEAC-SZIE-KVSE KÉMÉNYEKFA46 - 42
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0459  
18:00Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK20 - 0

2017-01-24 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0149  
19:00Diósdi KK - JV-Gödi SEFA20 - 0

2017-01-23 Hétfő
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    
FA-0680  
19:50GEAC-SZIE-PAFC BASKETFA54 - 29
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0237  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Hernád SEFB84 - 45

2017-01-22 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FJ-0326  
09:00BLF Palota-Miklósi KékRókák KEFJ73 - 50
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FS-1265  
09:00ELITE Basket Törökbálint-Keresztúri SEFS147 - 45
    
FS-1267  
10:45Atomerőmű SE-ELITE Basket TörökbálintFS46 - 115
    
FS-1266  
12:30Keresztúri SE-Atomerőmű SEFS71 - 69
   Eötvös József Ált. Isk. Ceglédbercel, Pesti u. 160
    
FK-0360  
11:00Szekszárdi Sólymok-Albertirsai SEFK93 - 65
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FGY-1329  
10:00Dunaújvárosi Sárkányok U13-Herceghalmi TigrisekFGY35 - 104
    
FGY-1330  
11:45Herceghalmi Tigrisek-Vagány Nyulak PestszentimreFGY64 - 63
    
FGY-1331  
13:30Vagány Nyulak Pestszentimre-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY98 - 55
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0460  
15:00Dunaharaszti MTK-EKKE KadetFK71 - 82
    
FB-0240  
19:00Dunaharaszti MTK-Monori SE Old-ikFB70 - 75
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
LGY-1332  
10:00Dunakeszi Kiscicák-Ziccer KSLGY20 - 0
    
LGY-1333  
11:45Ziccer KS-Százhalombattai KSE GyermekLGY0 - 20
    
LGY-1334  
13:30Százhalombattai KSE Gyermek-Dunakeszi KiscicákLGY41 - 60
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0285  
16:00EKKE Junior-Gödöllői SportklubFJ87 - 51
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FGY-1319  
09:00Monori SE-Monori SE - Szedd ki!FGY95 - 41
    
FGY-1320  
10:45Monori SE - Szedd ki!-Hernád SEFGY49 - 69
    
FGY-1321  
12:30Hernád SE-Monori SEFGY29 - 61
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FGY-1322  
09:00Monori SE - B-NagykátaFGY45 - 33
    
FGY-1323  
10:45EKKE Gyermek-PAFC BASKETFGY25 - 87
    
FGY-1324  
12:30Nagykáta-EKKE GyermekFGY12 - 50
    
FGY-1325  
14:15Monori SE - B-PAFC BASKETFGY12 - 106
    
FK-0454  
15:00Monori SE-Szekszárdi SólymokFK43 - 75
   Arany János Református Általános Iskola Nagykőrös, Hősök tere 6
    
LGY-1335  
11:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubLGY51 - 61
    
LGY-1336  
13:15Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZLGY75 - 60
    
LGY-1337  
15:00PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KELGY43 - 61
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0140  
19:00Százhalombattai KSE-Diósdi Sasok KEFA46 - 58

2017-01-21 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0456  
09:00Ziccer KS-Albertirsai SEFK59 - 54
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB-0238  
13:30HSE - U23-Vagány Nyulak PestszentimreFB64 - 65
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ-0325  
10:00Hernád SE-Bikák KKFJ33 - 103
   Kovács László Sportcsarnok Kartal, Iskola út 1
    
LGY-1338  
09:00Petőfi DSE Hévízgyörk-Gyöngyösi SI DSZSELGY28 - 76
    
LGY-1339  
10:45PAFC BASKET-KKSLGY53 - 40
    
LGY-1340  
12:30Gyöngyösi SI DSZSE-PAFC BASKETLGY41 - 113
    
LGY-1341  
14:15Petőfi DSE Hévízgyörk-KKSLGY23 - 106
   Bolyai János Gimnázium Kecskemét, Irinyi u. 49
    
NK-1342  
14:30KKC-PAFC-Gödöllői Sportklub NKNK78 - 43
    
NK-1343  
16:00Gödöllői Sportklub NK-Pityke KSENK38 - 73
    
NK-1344  
17:30Pityke KSE-KKC-PAFCNK63 - 73
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FGY-1316  
09:00Miklósi KékRókák KE-BLF PalotaFGY72 - 51
    
FGY-1317  
10:45BLF Palota-Diósdi Sasok KEFGY97 - 37
    
FGY-1318  
12:30Diósdi Sasok KE-Miklósi KékRókák KEFGY24 - 98
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FGY-1312  
09:00BKGDSE-Gödi SEFGY36 - 105
    
FGY-1313  
10:45Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFGY130 - 16
    
FGY-1314  
12:30Gödi SE-Gödöllői SportklubFGY68 - 62
    
FGY-1315  
14:15BKGDSE-Albertirsai SEFGY113 - 19
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FJ-0330  
10:45Vagány Nyulak Pestszentimre-Treff 07 SEFJ68 - 43
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-0508  
10:00Tatabányai KC U23-Százhalombattai KSENFJ49 - 58

2017-01-20 Péntek
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    
FJ-0327  
19:15Megyeri Tigrisek-Szentendrei KSEFJ71 - 28
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FJ-0703  
19:30KKS-PAFC BASKETFJ76 - 49
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0328  
19:20Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ79 - 67
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0145  
19:30Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSEFA77 - 50

2017-01-19 Csütörtök
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0990  
17:45Pityke KSE-PAFC BASKETNFJ71 - 35

2017-01-18 Szerda
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0445  
17:45Megyeri Tigrisek-Vagány Nyulak PestszentimreFK83 - 65
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0447  
18:00Miklósi KékRókák KE-KLIKK Zsiráfok SEFK61 - 63
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK-0451  
17:00Monori SE-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK85 - 64
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-0234  
18:45Váci Reménység-HSE - U23FB62 - 60

2017-01-17 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0142  
20:30Szentendrei KSE - JKE-Gödi SEFA66 - 75

2017-01-16 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0535  
18:45Monori SE-Albertirsai SENFJ48 - 44
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0235  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Monori SE Old-ikFB75 - 58

2017-01-15 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FK-0450  
10:00BDSE-GRAPHAX-PARTHUS KSZFK20 - 0
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FJ-0319  
09:00BLF Palota-Hernád SEFJ139 - 16
   Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Esztergom, Mindszenty tér 7
    
FS-1281  
09:00EKKE Serdülő-Herceghalmi TigrisekFS44 - 82
    
FS-1282  
10:45Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFS57 - 58
    
FS-1283  
12:30Herceghalmi Tigrisek-Beszterce Kosárlabda KlubFS76 - 73
    
FS-1284  
14:15EKKE Serdülő-Ferences DSEFS32 - 66
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0453  
16:00Gödöllői Sportklub-BLF PalotaFK29 - 127
    
FJ-0323  
18:00Gödöllői Sportklub-KKSFJ57 - 74
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FS-1278  
09:30Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubFS84 - 36
    
FS-1279  
11:15Gödöllői Sportklub-Tatai SEFS105 - 61
    
FS-1280  
13:00Tatai SE-Nagykőrösi Sólymok KEFS17 - 115
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FJ-0702  
10:00PAFC BASKET-Treff 07 SEFJ77 - 62
   Sportcsarnok Zomba, Rákóczi utca 84
    
FS-1259  
10:00ALISCA Sólymok-BKGDSEFS44 - 47
    
FS-1260  
11:45BKGDSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFS85 - 38
    
FS-1261  
13:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-ALISCA SólymokFS27 - 94

2017-01-14 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FS-1275  
09:00Dunaújvárosi Sárkányok U14-Malév SC.-ZsiráfokFS52 - 58
    
FS-1276  
10:45Malév SC.-Zsiráfok-Miklósi KékRókák KEFS29 - 78
    
FS-1277  
12:30Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS109 - 61
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0448  
09:00Dunaharaszti MTK-Albertirsai SEFK84 - 68
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ-0695  
10:00Hernád SE-PAFC BASKETFJ26 - 101
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0446  
14:00Szentendrei KSE-Ziccer KSFK66 - 24
    
FJ-0322  
16:00Szentendrei KSE-EKKE JuniorFJ80 - 55
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0392  
09:00Vagány Nyulak Pestszentimre-KLIKK Zsiráfok SEFK105 - 47
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-0533  
10:00Tatabányai KC U23-Dunaharaszti MTKNFJ66 - 64

2017-01-13 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0233  
19:30Hernád SE-Dunaharaszti MTKFB52 - 63
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0532  
18:45Százhalombattai KSE-Monori SE - Szedd ki!NFJ40 - 56

2017-01-12 Csütörtök
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0137  
20:30Diósdi Sasok KE-Miklósi KékRókák KEFA42 - 86
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0681  
20:15Gödi SE-PAFC BASKETFA63 - 55

2017-01-11 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK-0440  
17:00Albertirsai SE-Monori SEFK50 - 82
    
NFJ-0553  
18:30Albertirsai SE-Tatabányai KC U23NFJ20 - 0

2017-01-10 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK-0441  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-BDSE-GRAPHAXFK43 - 90
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0236  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Hatvan KKFB66 - 51

2017-01-09 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0136  
18:45Monori SE-GEAC-SZIEFA71 - 79
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ-0291  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Keresztúri SEFJ93 - 85

2017-01-08 Vasárnap
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    
MI-1247  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-Hernád SEMI38 - 82
    
MI-1248  
11:20Albertirsai SE-Hernád SEMI25 - 80
    
MI-1249  
12:40Albertirsai SE-DMTK Haraszti SasokMI35 - 43
    
MI-1250  
14:00DMTK Haraszti Sasok-KLIKK Zsiráfok SEMI55 - 47
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0995  
11:00Pozsonyi-Dunaharaszti MTKNFJ39 - 49
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0407  
16:00EKKE Kadet-Bikák KKFK53 - 102
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FS-1115  
10:00Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE Batta BoysFS26 - 70
    
FS-1116  
11:45Gödöllői Sportklub-Ferences DSEFS72 - 36
    
FS-1117  
13:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Gödöllői SportklubFS38 - 52
    
FS-1118  
15:15Miklósi KékRókák KE-Ferences DSEFS51 - 58
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0994  
17:00PAFC BASKET-Monori SE - Szedd ki!NFJ32 - 62
    
FA-0675  
18:45PAFC BASKET-Bikák KKFA75 - 80

2017-01-07 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK-0438  
17:30PARTHUS KSZ-Gödöllői SportklubFK31 - 95
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0434  
16:00Bikák KK-Ziccer KSFK116 - 34
    
FA-0135  
18:00Bikák KK-Százhalombattai KSEFA88 - 77
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK-0437  
16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-BLF PalotaFK52 - 116
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0436  
16:00EKKE Kadet-Megyeri TigrisekFK51 - 110
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1243  
10:30Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SELS26 - 78
    
LS-1244  
12:15BKGDSE-Dunaújvárosi VadmacskákLS70 - 48
    
LS-1245  
14:00Atomerőmű SE-BKGDSELS67 - 36
    
LS-1246  
15:45Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi VadmacskákLS77 - 41
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ-0301  
10:00Hernád SE-EKKE JuniorFJ51 - 92
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
MI-1251  
11:30Szentendrei KSE-Monori SE - BMI78 - 26
    
MI-1252  
12:50Monori SE - B-Monori SEMI39 - 17
    
MI-1253  
14:10Monori SE-Szentendrei KSEMI26 - 73
    
FK-0444  
16:00Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFK82 - 31
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
LS-1239  
09:00Monori SE - Szedd ki!-PARTHUS KSZLS91 - 14
    
LS-1240  
10:45Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE SerdülőLS45 - 70
    
LS-1241  
12:30PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákLS19 - 91
    
LS-1242  
14:15Monori SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE SerdülőLS83 - 29
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0993  
16:00Pozsonyi-OSE OroszlányokNFJ31 - 126
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0443  
09:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Dunaharaszti MTKFK66 - 41
    
FGY-1176  
10:45Vagány Nyulak Pestszentimre-KLIKK Zsiráfok SEFGY78 - 14
    
FGY-1177  
12:30KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFGY64 - 45
    
FGY-1178  
14:15Albertirsai SE-Vagány Nyulak PestszentimreFGY20 - 75
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0138  
13:00Tatai SE-KVSE KÉMÉNYEKFA71 - 126

2017-01-06 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0225  
19:30Hernád SE-HSE - U23FB60 - 69
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0143  
19:30Miklósi KékRókák KE-Bikák KKFA74 - 67

2017-01-01 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FK-0503  
10:00BDSE-GRAPHAX-Albertirsai SEFK0 - 20
    
FK-0372  
17:00BDSE-GRAPHAX-Monori SEFK0 - 20
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0485  
16:00Bikák KK-BDSE-GRAPHAXFK20 - 0
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0384  
18:00BLF Palota-BDSE-GRAPHAXFK20 - 0
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK-0475  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-BLF PalotaFK0 - 20
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FK-0413  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-Szekszárdi SólymokFK0 - 20
    
FK-0379  
12:00Miklósi KékRókák KE-Szekszárdi SólymokFK0 - 20
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FJ-0696  
09:00Vagány Nyulak Pestszentimre-PAFC BASKETFJ1 - 20

2016-12-21 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK-0435  
17:00Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFK65 - 102
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
MI-1198  
15:30Monori SE-KLIKK Zsiráfok SEMI25 - 44
    
MI-1199  
16:50Monori SE - B-KLIKK Zsiráfok SEMI73 - 40
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0674  
19:15Monori SE-PAFC BASKETFA77 - 47

2016-12-20 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0101  
20:30Diósdi Sasok KE-GEAC-SZIEFA42 - 83

2016-12-18 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK-0433  
17:30PARTHUS KSZ-Vagány Nyulak PestszentimreFK33 - 94
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0134  
18:00Bikák KK-Diósdi KK - JVFA64 - 40
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-1210  
10:00Dunaújvárosi Vadmacskák-Százhalombattai KSE SerdülőLS41 - 118
    
LS-1211  
11:45Százhalombattai KSE Serdülő-PARTHUS KSZLS124 - 30
    
LS-1212  
13:30PARTHUS KSZ-Dunaújvárosi VadmacskákLS0 - 20
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0431  
16:00EKKE Kadet-Miklósi KékRókák KEFK69 - 45
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-1214  
10:00Gödöllői Sportklub NK-Kaszás Kadet LányokNK77 - 27
    
NK-1215  
12:00Kaszás Kadet Lányok-KKC-PAFCNK35 - 100
    
NK-1216  
14:00KKC-PAFC-Gödöllői Sportklub NKNK68 - 46
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NK-1217  
09:00Pityke KSE-Miklósi KékGólyákNK94 - 28
    
NK-1218  
11:00Miklósi KékGólyák-Vagány Nyulak PestszentimreNK29 - 54
    
NK-1219  
13:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Pityke KSENK55 - 90
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0110  
19:00Százhalombattai KSE-GEAC-SZIEFA58 - 80

2016-12-17 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK-0432  
16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Szentendrei KSEFK69 - 64
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
MI-1200  
10:00Szentendrei KSE-DMTK Haraszti SasokMI52 - 46
    
MI-1201  
11:20DMTK Haraszti Sasok-Hernád SEMI43 - 57
    
MI-1202  
12:40Hernád SE-Szentendrei KSEMI60 - 51
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
LS-1206  
10:00Monori SE - Szedd ki!-Atomerőmű SELS92 - 49
    
LS-1207  
11:45Atomerőmű SE-Miklósi KékGólyákLS68 - 55
    
LS-1208  
13:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákLS44 - 78
    
LS-1209  
15:15Gödöllői Sportklub-Monori SE - Szedd ki!LS41 - 98

2016-12-16 Péntek
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0297  
19:20Keresztúri SE-Treff 07 SEFJ86 - 48
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LGY-1183  
15:30Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubLGY83 - 31
    
LGY-1182  
17:00PAFC BASKET-Dunakeszi KiscicákLGY57 - 59
    
LGY-1184  
18:30Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETLGY35 - 85

2016-12-15 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ-0310  
17:00Bikák KK-Vagány Nyulak PestszentimreFJ60 - 46
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
MI-1196  
15:00Monori SE-Albertirsai SEMI36 - 35
    
MI-1197  
16:20Monori SE - B-Albertirsai SEMI62 - 39
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0514  
19:30Monori SE - Szedd ki!-Monori SENFJ52 - 58

2016-12-14 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
NFJ-0531  
17:00Albertirsai SE-Dunaharaszti MTKNFJ47 - 60
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0231  
20:00Hatvan KK-Váci ReménységFB48 - 74
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0132  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSE - JKEFA68 - 49
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK-0420  
17:00Monori SE-Miklósi KékRókák KEFK52 - 35

2016-12-13 Kedd
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ-0281  
16:45Bikák KK-Keresztúri SEFJ130 - 83
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0131  
20:30Diósdi Sasok KE-Gödi SEFA88 - 79
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0229  
18:50Monori SE Old-ik-Hernád SEFB77 - 29

2016-12-12 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0529  
18:45Monori SE-Tatabányai KC U23NFJ59 - 55

2016-12-11 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0423  
12:00BLF Palota-Ziccer KSFK119 - 30
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FGY-1170  
09:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETFGY12 - 87
    
FGY-1169  
10:45PAFC BASKET-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY75 - 31
    
FGY-1171  
12:30Dunaújvárosi Sárkányok U13-DMTK Haraszti SasokFGY45 - 40
    
FB-0232  
19:00Dunaharaszti MTK-Nagykőrösi Sólymok KEFB74 - 70
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0315  
16:00EKKE Junior-Bikák KKFJ71 - 80
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0422  
15:00Gödöllői Sportklub-Vagány Nyulak PestszentimreFK0 - 20
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FGY-1172  
09:00Szentendrei KSE-Gödi SEFGY43 - 115
    
FGY-1173  
10:45Nagykáta-Hernád SEFGY13 - 74
    
FGY-1174  
12:30Gödi SE-Hernád SEFGY110 - 25
    
FGY-1175  
14:15Szentendrei KSE-NagykátaFGY109 - 22
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0989  
17:00PAFC BASKET-Albertirsai SENFJ37 - 41
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
LGY-1185  
10:00Százhalombattai KSE Gyermek-Nagykőrösi Sólymok KELGY94 - 47
    
LGY-1186  
11:45Nagykőrösi Sólymok KE-Petőfi DSE HévízgyörkLGY70 - 45
    
LGY-1187  
13:30Petőfi DSE Hévízgyörk-Százhalombattai KSE GyermekLGY29 - 77

2016-12-10 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    
FJ-0318  
14:00Treff 07 SE-Gödöllői SportklubFJ81 - 67
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FK-0419  
12:45BDSE-GRAPHAX-Dunaharaszti MTKFK106 - 43
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK-0426  
17:00PARTHUS KSZ-Bikák KKFK21 - 106
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
LGY-1188  
09:00Ziccer KS-PARTHUS KSZLGY64 - 53
    
LGY-1189  
10:45Gyöngyösi SI DSZSE-KKSLGY11 - 121
    
LGY-1190  
12:30PARTHUS KSZ-Gyöngyösi SI DSZSELGY40 - 24
    
LGY-1191  
14:15Ziccer KS-KKSLGY14 - 62
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK-0425  
16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Albertirsai SEFK115 - 56
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FGY-1162  
09:00Gödöllői Sportklub-BLF PalotaFGY57 - 82
    
FGY-1163  
10:45Herceghalmi Tigrisek-EKKE GyermekFGY91 - 24
    
FGY-1164  
12:30BLF Palota-Herceghalmi TigrisekFGY59 - 57
    
FGY-1165  
14:15Gödöllői Sportklub-EKKE GyermekFGY47 - 36
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ-0313  
10:00Hernád SE-Megyeri TigrisekFJ20 - 106
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0368  
14:00Szentendrei KSE-EKKE KadetFK69 - 63
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
FGY-1166  
09:00Monori SE - B-Monori SE - Szedd ki!FGY44 - 61
    
FGY-1167  
10:45Monori SE - Szedd ki!-Miklósi KékRókák KEFGY44 - 85
    
FGY-1168  
12:30Miklósi KékRókák KE-Monori SE - BFGY91 - 24
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0530  
16:00OSE Oroszlányok-Monori SE - Szedd ki!NFJ78 - 53
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FGY-1179  
09:00BKGDSE-Monori SEFGY77 - 50
    
FGY-1180  
10:45Monori SE-Diósdi Sasok KEFGY108 - 23
    
FGY-1181  
12:30Diósdi Sasok KE-BKGDSEFGY26 - 131
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FJ-0317  
16:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Szentendrei KSEFJ44 - 65

2016-12-09 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FJ-0316  
19:30KKS-Miklósi KékRókák KEFJ74 - 47
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0314  
19:20Keresztúri SE-BLF PalotaFJ81 - 82
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0528  
19:00Pityke KSE-Százhalombattai KSENFJ48 - 53

2016-12-08 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0128  
20:15Gödi SE-Bikák KKFA88 - 84

2016-12-07 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK-0412  
17:00Albertirsai SE-Gödöllői SportklubFK61 - 78
    
FB-0226  
18:30Albertirsai SE-Dunaharaszti MTKFB80 - 88
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0417  
18:00Miklósi KékRókák KE-Dunaharaszti MTKFK46 - 81

2016-12-06 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0129  
20:30Szentendrei KSE - JKE-GEAC-SZIEFA51 - 76
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0126  
20:30Diósdi KK - JV-Diósdi Sasok KEFA79 - 62
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0118  
18:45Monori SE-Bikák KKFA72 - 67
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ-0312  
17:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Gödöllői SportklubFJ115 - 43
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0228  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Monori SE Old-ikFB45 - 81

2016-12-05 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0127  
18:45Monori SE-Miklósi KékRókák KEFA68 - 63
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0227  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Hatvan KKFB86 - 32

2016-12-04 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FJ-0309  
09:00BLF Palota-KKSFJ67 - 53
    
FS-1106  
10:40BLF Palota-PAFC BASKETFS58 - 77
    
FS-1107  
12:25PAFC BASKET-Atomerőmű SEFS105 - 43
    
FS-1108  
14:10Atomerőmű SE-BLF PalotaFS53 - 109
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FS-1102  
09:00Ziccer KS-Vagány Nyulak PestszentimreFS31 - 104
    
FS-1103  
10:45ELITE Basket Törökbálint-ALISCA SólymokFS97 - 46
    
FS-1104  
12:30Vagány Nyulak Pestszentimre-ELITE Basket TörökbálintFS57 - 108
    
FS-1105  
14:15Ziccer KS-ALISCA SólymokFS33 - 116
   Dózsa György Ált. Isk. Pásztó, Nagymező u. 36
    
FS-1119  
11:00PSZSE - Kisördögök-Nagykőrösi Sólymok KEFS30 - 101
    
FS-1120  
12:45Nagykőrösi Sólymok KE-EKKE SerdülőFS88 - 28
    
FS-1121  
14:30EKKE Serdülő-PSZSE - KisördögökFS58 - 62
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0988  
17:00PAFC BASKET-PozsonyiNFJ55 - 46
    
FA-0679  
18:45PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA58 - 74
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FS-1125  
09:00BKGDSE-Herceghalmi TigrisekFS106 - 31
    
FS-1126  
10:45OSE Lions U15-Malév SC.-ZsiráfokFS143 - 9
    
FS-1127  
12:30Herceghalmi Tigrisek-Malév SC.-ZsiráfokFS110 - 38
    
FS-1128  
14:15BKGDSE-OSE Lions U15FS82 - 41
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
NFJ-0525  
10:00Tatabányai KC U23-Albertirsai SENFJ20 - 0

2016-12-03 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0414  
09:00Ziccer KS-Monori SEFK47 - 56
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FS-1109  
10:00Dunaújvárosi Egyetem DSE-Pityke KSEFS56 - 102
    
FS-1110  
11:45Pityke KSE-Keresztúri SEFS161 - 31
    
FS-1111  
13:30Keresztúri SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFS60 - 132
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK-0409  
16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Megyeri TigrisekFK78 - 91
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FS-1122  
10:00Szentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFS32 - 112
    
FS-1123  
11:45Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Beszterce Kosárlabda KlubFS46 - 99
    
FS-1124  
13:30Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFS86 - 13
    
FJ-0700  
16:00Szentendrei KSE-PAFC BASKETFJ62 - 66
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-1112  
11:00Monori SE-Tatai SEFS58 - 31
    
FS-1113  
12:45Tatai SE-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS57 - 55
    
FS-1114  
14:30Dunaújvárosi Sárkányok U14-Monori SEFS41 - 82
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0415  
09:00Vagány Nyulak Pestszentimre-BDSE-GRAPHAXFK35 - 49
    
FJ-0303  
10:45Vagány Nyulak Pestszentimre-Megyeri TigrisekFJ32 - 86
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0125  
13:00Tatai SE-Százhalombattai KSEFA0 - 20

2016-12-02 Péntek
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    
FJ-0308  
19:15Megyeri Tigrisek-EKKE JuniorFJ69 - 49
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FJ-0311  
18:00Miklósi KékRókák KE-Treff 07 SEFJ64 - 33
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0524  
18:45Százhalombattai KSE-OSE OroszlányokNFJ40 - 62

2016-12-01 Csütörtök
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0362  
18:00BLF Palota-PARTHUS KSZFK121 - 27

2016-11-30 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
NFJ-0518  
18:30Albertirsai SE-Monori SE - Szedd ki!NFJ53 - 89
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0366  
18:00Ziccer KS-PARTHUS KSZFK94 - 30
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0400  
17:45Megyeri Tigrisek-Dunaharaszti MTKFK115 - 80
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0363  
18:00EKKE Kadet-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK64 - 87
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0221  
20:00Hatvan KK-Dunaharaszti MTKFB51 - 73
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0121  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Gödi SEFA66 - 40
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK-0403  
17:00Monori SE-Vagány Nyulak PestszentimreFK52 - 39
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-0222  
18:30Váci Reménység-Vagány Nyulak PestszentimreFB61 - 54

2016-11-29 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0120  
20:30Diósdi Sasok KE-Monori SEFA69 - 110
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB-0224  
18:50Monori SE Old-ik-Albertirsai SEFB71 - 44
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0677  
19:30PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFA68 - 72

2016-11-28 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0259  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-HSE - U23FB81 - 71

2016-11-27 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FK-0406  
09:00BLF Palota-Albertirsai SEFK121 - 35
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
LGY-0954  
09:00KKS-Dunakeszi KiscicákLGY27 - 48
    
LGY-0955  
10:45Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KELGY56 - 29
    
LGY-0956  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-KKSLGY27 - 58
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LGY-0957  
10:45Gödöllői Sportklub-Petőfi DSE HévízgyörkLGY76 - 44
    
LGY-0958  
12:20Gyöngyösi SI DSZSE-Ziccer KSLGY59 - 64
    
LGY-0959  
13:40Petőfi DSE Hévízgyörk-Ziccer KSLGY50 - 32
    
LGY-0960  
15:00Gödöllői Sportklub-Gyöngyösi SI DSZSELGY111 - 50
    
FK-0405  
16:30Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFK114 - 60
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FGY-0941  
09:00Hernád SE-Vagány Nyulak PestszentimreFGY27 - 56
    
FGY-0942  
10:45Monori SE-BLF PalotaFGY69 - 53
    
FGY-0943  
12:30Vagány Nyulak Pestszentimre-Monori SEFGY63 - 39
    
FGY-0944  
14:15Hernád SE-BLF PalotaFGY34 - 75
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
LGY-0951  
11:30PAFC BASKET-PARTHUS KSZLGY87 - 20
    
LGY-0952  
13:15PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSE GyermekLGY27 - 50
    
LGY-0953  
15:00Százhalombattai KSE Gyermek-PAFC BASKETLGY33 - 66
    
FJ-0697  
17:00PAFC BASKET-EKKE JuniorFJ62 - 56
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0130  
19:00Százhalombattai KSE-Monori SEFA68 - 79

2016-11-26 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    
FJ-0304  
16:00Treff 07 SE-BLF PalotaFJ43 - 114
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0123  
12:30Bikák KK-Tatai SEFA84 - 51
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0404  
11:00Szekszárdi Sólymok-Ziccer KSFK87 - 36
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FGY-0932  
10:00Dunaújvárosi Sárkányok U13-Gödöllői SportklubFGY48 - 71
    
FGY-0933  
11:45Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFGY107 - 21
    
FGY-0934  
13:30Albertirsai SE-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY10 - 86
    
FK-0408  
16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-PARTHUS KSZFK138 - 24
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FGY-0948  
13:00Gödi SE-EKKE GyermekFGY87 - 17
    
FGY-0949  
14:45EKKE Gyermek-Diósdi Sasok KEFGY84 - 20
    
FGY-0950  
16:30Diósdi Sasok KE-Gödi SEFGY10 - 119
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0399  
15:00Szekszárdi Sólymok-Gödöllői SportklubFK20 - 0
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
MI-0928  
12:00Hernád SE-Monori SE - BMI51 - 39
    
MI-0929  
13:30DMTK Haraszti Sasok-Monori SEMI83 - 15
    
MI-0930  
15:00DMTK Haraszti Sasok-Monori SE - BMI58 - 26
    
MI-0931  
16:30Hernád SE-Monori SEMI90 - 22
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FGY-0938  
09:00KLIKK Zsiráfok SE-DMTK Haraszti SasokFGY17 - 84
    
FGY-0939  
10:45DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEFGY71 - 78
    
FGY-0940  
12:30Szentendrei KSE-KLIKK Zsiráfok SEFGY94 - 22
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FGY-0945  
09:00Miklósi KékRókák KE-Herceghalmi TigrisekFGY64 - 38
    
FGY-0946  
10:45Herceghalmi Tigrisek-BKGDSEFGY43 - 29
    
FGY-0947  
12:30BKGDSE-Miklósi KékRókák KEFGY22 - 76
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FGY-0935  
10:30Monori SE - Szedd ki!-PAFC BASKETFGY19 - 93
    
FGY-0936  
12:15PAFC BASKET-NagykátaFGY112 - 6
    
FGY-0937  
14:00Nagykáta-Monori SE - Szedd ki!FGY41 - 81
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0523  
16:00OSE Oroszlányok-Monori SENFJ60 - 53

2016-11-25 Péntek
   ELTE Gyakorló Ált. és Köz. Isk. A épület Budapest, XII. Kiss János Altábornagy u. 42
    
FJ-0698  
19:15Megyeri Tigrisek-PAFC BASKETFJ93 - 64
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0217  
19:30Hernád SE-Váci ReménységFB53 - 62

2016-11-24 Csütörtök
   Pattogós u. Ált. Isk. Budapest, XV. Pattogós u. 6-8
    
FK-0377  
18:00Vagány Nyulak Pestszentimre-BLF PalotaFK41 - 108
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0522  
19:30Monori SE - Szedd ki!-Tatabányai KC U23NFJ59 - 40

2016-11-23 Szerda
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0117  
20:30Gödi SE-GEAC-SZIEFA64 - 76
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0220  
20:00Hatvan KK-Monori SE Old-ikFB38 - 73
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0394  
18:00Miklósi KékRókák KE-Bikák KKFK26 - 69
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK-0398  
17:00Monori SE-BLF PalotaFK31 - 120

2016-11-22 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0115  
20:30Szentendrei KSE - JKE-Százhalombattai KSEFA66 - 63
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0119  
19:00Diósdi KK - JV-KVSE KÉMÉNYEKFA54 - 79
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ-0305  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Miklósi KékRókák KEFJ57 - 70
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0219  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Albertirsai SEFB98 - 46

2016-11-21 Hétfő
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0391  
19:00Ziccer KS-Megyeri TigrisekFK54 - 101

2016-11-20 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FK-0397  
18:00BDSE-GRAPHAX-EKKE KadetFK153 - 22
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-0218  
19:00Dunaharaszti MTK-HSE - U23FB63 - 56
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
MI-0898  
09:00Szentendrei KSE-Albertirsai SEMI69 - 12
    
MI-0899  
10:30Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEMI31 - 59
    
MI-0900  
12:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEMI40 - 81
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0515  
15:00OSE Oroszlányok-Tatabányai KC U23NFJ66 - 40
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FJ-0699  
18:45PAFC BASKET-Bikák KKFJ58 - 89
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0116  
18:00Tatai SE-Diósdi Sasok KEFA75 - 82

2016-11-19 Szombat
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-0784  
13:00BLF Palota-ELITE Basket TörökbálintFS49 - 96
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0395  
09:00Dunaharaszti MTK-PARTHUS KSZFK73 - 53
   Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
LGY-0638  
12:00Dunakeszi Kiscicák-Petőfi DSE HévízgyörkLGY102 - 15
    
LGY-0637  
13:30PARTHUS KSZ-Petőfi DSE HévízgyörkLGY23 - 40
    
LGY-0636  
15:00Dunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZLGY101 - 13
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0393  
16:00Szentendrei KSE-Albertirsai SEFK80 - 40

2016-11-18 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FJ-0302  
19:30KKS-Keresztúri SEFJ90 - 54
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0122  
19:30Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSE - JKEFA66 - 72

2016-11-17 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FK-0388  
17:45Bikák KK-Szentendrei KSEFK80 - 54
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0095  
20:15Gödi SE-Százhalombattai KSEFA97 - 44
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0516  
19:30Monori SE-Százhalombattai KSENFJ62 - 45
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
FS-0786  
17:20OSE Lions U15-ELITE Basket TörökbálintFS65 - 109

2016-11-16 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK-0389  
17:00Albertirsai SE-Vagány Nyulak PestszentimreFK53 - 99
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    
FA-0108  
19:50GEAC-SZIE-Miklósi KékRókák KEFA76 - 64
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-0215  
18:30Váci Reménység-Nagykőrösi Sólymok KEFB45 - 65

2016-11-15 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0676  
20:30Diósdi Sasok KE-PAFC BASKETFA66 - 82
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK-0390  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Ziccer KSFK56 - 67
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0213  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Hernád SEFB51 - 65

2016-11-14 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FA-0111  
18:45Monori SE-Diósdi KK - JVFA79 - 42

2016-11-13 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FK-0387  
17:00PARTHUS KSZ-Miklósi KékRókák KEFK41 - 66
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0113  
18:00Bikák KK-Szentendrei KSE - JKEFA70 - 64
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FJ-0298  
11:00BLF Palota-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ80 - 26
    
FS-0785  
14:00BLF Palota-OSE Lions U15FS88 - 68
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0519  
11:00Dunaharaszti MTK-OSE OroszlányokNFJ49 - 76
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0296  
16:00EKKE Junior-Vagány Nyulak PestszentimreFJ90 - 34
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-0790  
11:00Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SELS29 - 75
    
LS-0791  
12:45PARTHUS KSZ-Atomerőmű SELS41 - 97
    
LS-0792  
14:30PARTHUS KSZ-Gödöllői SportklubLS38 - 88
    
FK-0383  
16:00Gödöllői Sportklub-Monori SEFK67 - 72
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FS-0771  
10:00Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFS73 - 86
    
FS-0772  
11:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-PAFC BASKETFS41 - 118
    
FS-0773  
13:30PSZSE - Kisördögök-Miklósi KékRókák KEFS56 - 40
    
FS-0767  
15:15PSZSE - Kisördögök-PAFC BASKETFS42 - 105
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FS-0774  
11:00Nagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS116 - 20
    
FS-0775  
12:45Dunaújvárosi Sárkányok U14-Beszterce Kosárlabda KlubFS19 - 76
    
FS-0776  
14:30Beszterce Kosárlabda Klub-Nagykőrösi Sólymok KEFS20 - 102
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FS-0768  
10:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Atomerőmű SEFS66 - 67
    
FS-0769  
11:45Atomerőmű SE-Pityke KSEFS47 - 121
    
FS-0770  
13:30Pityke KSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFS94 - 52
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
LS-0793  
09:00BKGDSE-Százhalombattai KSE SerdülőLS34 - 58
    
LS-0794  
10:45Százhalombattai KSE Serdülő-Miklósi KékGólyákLS62 - 43
    
LS-0795  
12:30Miklósi KékGólyák-BKGDSELS73 - 39

2016-11-12 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FK-0386  
10:30Dunaújvárosi Sárkányok U16-Dunaharaszti MTKFK82 - 64
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0424  
16:00EKKE Kadet-KLIKK Zsiráfok SEFK92 - 71
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FS-0779  
09:00Ziccer KS-Gödöllői SportklubFS33 - 115
    
FS-0777  
10:45Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Herceghalmi TigrisekFS73 - 71
    
FS-0778  
12:30Ziccer KS-Herceghalmi TigrisekFS43 - 87
    
FS-0780  
14:15Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Gödöllői SportklubFS48 - 95
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0300  
16:00Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFJ64 - 56
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-0764  
09:00Monori SE-Keresztúri SEFS67 - 53
    
FS-0765  
10:45Keresztúri SE-ALISCA SólymokFS26 - 69
    
FS-0766  
12:30Monori SE-ALISCA SólymokFS30 - 73
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
LS-0798  
14:30Dunaújvárosi Vadmacskák-Monori SE - Szedd ki!LS33 - 64
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FS-0781  
09:00BKGDSE-Szentendrei KSEFS114 - 23
    
FS-0782  
10:45Szentendrei KSE-EKKE SerdülőFS45 - 75
    
FS-0783  
12:30EKKE Serdülő-BKGDSEFS19 - 88
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-0787  
12:45Vagány Nyulak Pestszentimre-Ferences DSEFS58 - 32
    
FS-0788  
14:30Tatai SE-Ferences DSEFS42 - 72
    
FS-0789  
16:15Tatai SE-Vagány Nyulak PestszentimreFS37 - 69
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0114  
10:30Tatai SE-Gödi SEFA73 - 94

2016-11-11 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FJ-0295  
19:30KKS-Hernád SEFJ95 - 27
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FGY-0642  
16:00Monori SE - Szedd ki!-Gödöllői SportklubFGY60 - 83
    
FGY-0644  
17:20DMTK Haraszti Sasok-Monori SE - Szedd ki!FGY75 - 43
    
FGY-0643  
18:40Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokFGY72 - 52
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0536  
18:45Százhalombattai KSE-Tatabányai KC U23NFJ45 - 50

2016-11-10 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ-0299  
17:00Bikák KK-Gödöllői SportklubFJ162 - 53

2016-11-09 Szerda
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0364  
17:45Megyeri Tigrisek-Albertirsai SEFK116 - 43
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    
FA-0099  
19:50GEAC-SZIE-Bikák KKFA59 - 46
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-0205  
20:00Hatvan KK-Hernád SEFB56 - 54
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FB-0208  
18:30Váci Reménység-Monori SE Old-ikFB35 - 66

2016-11-08 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0106  
20:30Szentendrei KSE - JKE-Diósdi Sasok KEFA56 - 58
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FB-0206  
19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Dunaharaszti MTKFB57 - 62

2016-11-07 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0207  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Albertirsai SEFB106 - 59

2016-11-06 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-0210  
19:00Dunaharaszti MTK-Váci ReménységFB67 - 40
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0452  
16:00Szekszárdi Sólymok-EKKE KadetFK76 - 65
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0292  
18:00Gödöllői Sportklub-Megyeri TigrisekFJ28 - 95

2016-11-05 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    
FJ-0283  
16:00Treff 07 SE-Hernád SEFJ59 - 40
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0382  
10:15Megyeri Tigrisek-Szekszárdi SólymokFK79 - 60
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0370  
10:00Dunaharaszti MTK-Gödöllői SportklubFK75 - 58
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0421  
14:00Szekszárdi Sólymok-Szentendrei KSEFK68 - 57
    
FJ-0279  
16:00Szentendrei KSE-KKSFJ41 - 61
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
FA-0104  
13:00Tatai SE-Szentendrei KSE - JKEFA74 - 96
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
LS-0574  
10:45Százhalombattai KSE Serdülő-PARTHUS KSZLS100 - 22
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0367  
09:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK51 - 60

2016-11-03 Csütörtök
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0356  
19:00Dunaharaszti MTK-Szentendrei KSEFK61 - 69

2016-10-29 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FK-0358  
18:00BDSE-GRAPHAX-Ziccer KSFK137 - 43

2016-10-27 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0107  
20:15Gödi SE-Monori SEFA75 - 69

2016-10-26 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FK-0374  
17:00Albertirsai SE-PARTHUS KSZFK97 - 48
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0373  
17:45Megyeri Tigrisek-Bikák KKFK60 - 85
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0109  
19:30Diósdi KK - JV-Tatai SEFA99 - 66
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0105  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSEFA91 - 51

2016-10-25 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0097  
20:30Szentendrei KSE - JKE-Monori SEFA60 - 69
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK-0375  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK75 - 92

2016-10-24 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-0212  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Vagány Nyulak PestszentimreFB79 - 61

2016-10-22 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    
FJ-0290  
10:00Treff 07 SE-KKSFJ62 - 57
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FGY-0655  
09:00BKGDSE-Diósdi Sasok KEFGY76 - 40
    
FGY-0657  
10:45Dunaújvárosi Sárkányok U13-BKGDSEFGY50 - 33
    
FGY-0656  
12:30Diósdi Sasok KE-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY33 - 69
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-0564  
10:00Dunaújvárosi Vadmacskák-Atomerőmű SELS10 - 123
    
LS-0565  
11:45Atomerőmű SE-BKGDSELS99 - 28
    
LS-0566  
13:30BKGDSE-Dunaújvárosi VadmacskákLS77 - 18
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FK-0380  
09:00Dunaharaszti MTK-Monori SEFK57 - 52
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FGY-0658  
09:00Gödi SE-Herceghalmi TigrisekFGY106 - 16
    
FGY-0659  
10:45BLF Palota-EKKE GyermekFGY74 - 57
    
FGY-0660  
12:30Herceghalmi Tigrisek-EKKE GyermekFGY30 - 35
    
FGY-0661  
14:15Gödi SE-BLF PalotaFGY116 - 36
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LGY-0639  
09:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE GyermekLGY57 - 63
    
LGY-0640  
10:45KKS-Gödöllői SportklubLGY70 - 34
    
LGY-0641  
12:30KKS-Százhalombattai KSE GyermekLGY63 - 42
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FJ-0289  
10:00Hernád SE-Vagány Nyulak PestszentimreFJ25 - 106
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FGY-0648  
09:00KLIKK Zsiráfok SE-Hernád SEFGY40 - 74
    
FGY-0649  
10:45Hernád SE-Miklósi KékRókák KEFGY24 - 82
    
FGY-0650  
12:30Miklósi KékRókák KE-KLIKK Zsiráfok SEFGY87 - 20
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0378  
14:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK72 - 30
    
FJ-0293  
16:00Szentendrei KSE-BLF PalotaFJ52 - 67
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FGY-0651  
09:00Monori SE-Albertirsai SEFGY98 - 15
    
FGY-0652  
10:45Monori SE - B-NagykátaFGY42 - 39
    
FGY-0653  
12:30Albertirsai SE-NagykátaFGY26 - 42
    
FGY-0654  
14:15Monori SE-Monori SE - BFGY90 - 24
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0513  
16:00Pityke KSE-Albertirsai SENFJ69 - 60
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
LGY-0633  
09:00PAFC BASKET-Ziccer KSLGY98 - 21
    
LGY-0634  
10:45Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLGY44 - 30
    
LGY-0635  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETLGY20 - 71
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FGY-0645  
13:30Vagány Nyulak Pestszentimre-Szentendrei KSEFGY66 - 57
    
FGY-0646  
15:15Szentendrei KSE-PAFC BASKETFGY31 - 87
    
FGY-0647  
17:00PAFC BASKET-Vagány Nyulak PestszentimreFGY82 - 45
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FK-0381  
13:00Tatai SE-BDSE-GRAPHAXFK16 - 163

2016-10-21 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-0209  
19:30Hernád SE-Albertirsai SEFB80 - 41
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0512  
18:45Százhalombattai KSE-Dunaharaszti MTKNFJ48 - 58

2016-10-20 Csütörtök
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FJ-0288  
17:00Bikák KK-BLF PalotaFJ73 - 42
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0102  
19:30Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFA79 - 51

2016-10-19 Szerda
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0369  
18:00Miklósi KékRókák KE-BLF PalotaFK12 - 120

2016-10-18 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FK-0365  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KKFK51 - 94

2016-10-16 Vasárnap
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    
FA-0103  
18:00Bikák KK-KVSE KÉMÉNYEKFA67 - 85
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FS-0598  
11:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Atomerőmű SEFS98 - 113
    
FS-0599  
13:30ALISCA Sólymok-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS154 - 21
    
FS-0600  
15:15ALISCA Sólymok-Atomerőmű SEFS107 - 54
    
FS-0601  
17:00Dunaújvárosi Egyetem DSE-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS165 - 35
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FS-0607  
09:00Szentendrei KSE-Herceghalmi TigrisekFS46 - 74
    
FS-0608  
10:45Herceghalmi Tigrisek-ELITE Basket TörökbálintFS14 - 157
    
FS-0609  
12:30ELITE Basket Törökbálint-PAFC BASKETFS95 - 54
    
FS-0610  
14:15Szentendrei KSE-PAFC BASKETFS11 - 110
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-0595  
09:00Monori SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFS27 - 71
    
FS-0596  
10:45Százhalombattai KSE Batta Boys-Vagány Nyulak PestszentimreFS33 - 57
    
FS-0597  
12:30Vagány Nyulak Pestszentimre-Monori SEFS72 - 32
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
MI-0073  
09:00Monori SE-Monori SE - BMI20 - 56
    
MI-0074  
10:45Monori SE-Szentendrei KSEMI19 - 38
    
MI-0075  
12:30Monori SE - B-Szentendrei KSEMI58 - 63
   Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
    
FS-0580  
09:00Pityke KSE-Nagykőrösi Sólymok KEFS89 - 45
    
FS-0581  
10:45Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFS110 - 24
    
FS-0582  
12:30Miklósi KékRókák KE-Pityke KSEFS16 - 115
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
FS-0586  
09:00OSE Lions U15-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFS111 - 69
    
FS-0587  
10:45Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-EKKE SerdülőFS81 - 56
    
FS-0588  
12:30EKKE Serdülő-OSE Lions U15FS64 - 88
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FS-0592  
09:00BKGDSE-BLF PalotaFS51 - 52
    
FS-0593  
10:45BLF Palota-Keresztúri SEFS77 - 44
    
FS-0594  
12:30Keresztúri SE-BKGDSEFS20 - 109

2016-10-15 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FJ-0284  
18:00KKS-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ67 - 41
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-0570  
13:00Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubLS84 - 55
    
LS-0569  
14:45Monori SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákLS83 - 55
    
LS-0568  
16:30Gödöllői Sportklub-Monori SE - Szedd ki!LS36 - 81
   Dózsa György Ált. Isk. Pásztó, Nagymező u. 36
    
FS-0583  
14:15PSZSE - Kisördögök-Beszterce Kosárlabda KlubFS56 - 89
    
FS-0584  
16:00Beszterce Kosárlabda Klub-Gödöllői SportklubFS34 - 63
    
FS-0585  
17:45Gödöllői Sportklub-PSZSE - KisördögökFS77 - 52

2016-10-14 Péntek
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0286  
19:20Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ74 - 72

2016-10-12 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
NFJ-0511  
18:30Albertirsai SE-OSE OroszlányokNFJ49 - 64
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    
FK-0355  
17:45Megyeri Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFK88 - 39
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0096  
19:15KVSE KÉMÉNYEK-Diósdi Sasok KEFA100 - 36
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FK-0359  
17:00Monori SE-KLIKK Zsiráfok SEFK79 - 62

2016-10-11 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FA-0098  
19:00Diósdi KK - JV-Miklósi KékRókák KEFA52 - 72
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    
FJ-0277  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Treff 07 SEFJ113 - 59

2016-10-10 Hétfő
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0509  
18:00Monori SE-Pityke KSENFJ57 - 56

2016-10-09 Vasárnap
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0361  
15:00Gödöllői Sportklub-Bikák KKFK63 - 94
    
FJ-0278  
17:00Gödöllői Sportklub-Vagány Nyulak PestszentimreFJ39 - 90
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
MI-0069  
09:00Hernád SE-Albertirsai SEMI91 - 19
    
MI-0070  
10:45Albertirsai SE-DMTK Haraszti SasokMI26 - 51
    
MI-0071  
12:30DMTK Haraszti Sasok-KLIKK Zsiráfok SEMI44 - 33
    
MI-0072  
14:15Hernád SE-KLIKK Zsiráfok SEMI94 - 40

2016-10-08 Szombat
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FJ-0282  
12:00BLF Palota-Megyeri TigrisekFJ71 - 61
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FK-0357  
13:00Tatai SE-Vagány Nyulak PestszentimreFK35 - 115