Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ÁPR
26
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Ervin nevű kosaras barátainkat!
Számláló

Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-04-26 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:00Albertirsai SE-Ziccer KSFK9-17
    18:00Albertirsai SE-Hernád SEFB
   BME Sportközpont, Bertalan Budapest, Bertalan Lajos utca 2
    21:40BME Stallions/B-Külker/SEGY
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    17:45Megyeri Tigrisek-Szentendrei KSEFK1-8
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    20:15GEAC-SZIE-Diósdi Sasok KEFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK9-17
2017-04-27 Csütörtök
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    17:30BLF Palota-Gödi SEFGY
   Tüske Csarnok 1. terem Budapest, 1117 Budapest, Magyar Tudósok Körútja 7/1
    20:45BME TK-BME VikingsEGY
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    19:30KLIKK Zsiráfok SE-Monori SE Old-ikFB
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    17:15Nagykőrösi Sólymok-Szedeák/BOrsz
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Százhalombattai KSE-Treff 07 SEOrsz
2017-04-28 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    15:30Hernád SE-Miklósi KékRókák KEFGY
    17:00-FGY
    18:30-FGY
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Megyeri TigrisekFJ1-8
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET-Diósdi Sasok KEFA
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
    17:30ELITE Basket Törökbálint-BLF KKOrsz
2017-04-29 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    14:00Treff 07 SE-Vagány Nyulak PestszentimreFJ9-14
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    11:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ9-14
    12:30Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SELS
    14:00Százhalombattai KSE Serdülő-Dunaújvárosi VadmacskákLS
    15:30-LS
    17:00-LS
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    10:00Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFS
    11:45Miklósi KékRókák KE-PSZSE - KisördögökFS
    13:30PSZSE - Kisördögök-Szentendrei KSEFS
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    09:00Monori SE - Szedd ki!-PARTHUS KSZLS
    10:45Miklósi KékGólyák-BKGDSELS
    12:30-LS
    14:15-LS
   Sportcsarnok Zomba, Rákóczi utca 84
    10:30ALISCA Sólymok-ELITE Basket TörökbálintFS
    12:15BKGDSE-OSE Lions U15FS
    14:00-FS
    15:45-FS
2017-04-30 Vasárnap
   Bercsényi kollégium Budapest, XI. Bercsényi út 28-30
    20:15BME No Risk No Fun-NEI/SEGY
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    19:00Bikák KK-Diósdi Sasok KEFA
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    14:15HSE - U23-Nagykőrösi Sólymok KEFB
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    10:00Dunaújvárosi Egyetem DSE-Nagykőrösi Sólymok KEFS
    11:45Atomerőmű SE-Beszterce Kosárlabda KlubFS
    13:30-FS
    15:15-FS
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    10:00EKKE Serdülő-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFS
    11:45Dunaújvárosi Sárkányok U14-Ziccer KSFS
    13:30-FS
    15:15-FS
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:00Gödöllői SK-TFSEOrsz
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    17:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ1-8
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    09:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Vagány Nyulak PestszentimreFS
    11:00Herceghalmi Tigrisek-Monori SEFS
    12:30-FS
    14:00-FS
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    17:00Százhalombattai KSE-PAFC BASKETFA
2017-05-02 Kedd
   Kertészeti Egyetem Budapest, Szüret utca 2-18
    18:30SE-ETK-KEACEGY
    20:00KEAC-NEIEGY
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunaharaszti MTKFB
 
2017-04-26 Szerda
    FK9-17Miklósi KékRókák KE-Gödöllői Sportklub0:0
    FK9-17Albertirsai SE-Ziccer KS0:0
    FBAlbertirsai SE-Hernád SE0:0
    FK1-8Megyeri Tigrisek-Szentendrei KSE0:0
    FAGEAC-SZIE-Diósdi Sasok KE0:0
2017-04-25 Kedd
    FK9-17KLIKK Zsiráfok SE-Miklósi KékRókák KE0:0
    FBKLIKK Zsiráfok SE-Vagány Nyulak Pestszentimre0:0
    FAMonori SE-Százhalombattai KSE0:0
2017-04-24 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-Váci Reménység20:0
    FBMonori SE Old-ik-Dunaharaszti MTK0:0
    NFJPAFC BASKET-Pityke KSE57:54
2017-04-23 Vasárnap
    FGYMonori SE - B-Gödöllői Sportklub29:45
    FGYGödöllői Sportklub-SZPA-Ajka50:27
    FGYSZPA-Ajka-Monori SE - B53:58
    FASzázhalombattai KSE-Szentendrei KSE - JKE55:93
    LGYGyöngyösi SI DSZSE-PARTHUS KSZ41:59
    LGYPARTHUS KSZ-Százhalombattai KSE Gyermek40:80
    LGYSzázhalombattai KSE Gyermek-Gyöngyösi SI DSZSE102:30
    FGYMonori SE-Albertirsai SE75:3
    FGYDunaújvárosi Sárkányok U13-Albertirsai SE0:0
    FGYMonori SE-Dunaújvárosi Sárkányok U130:0
    FK1-8BLF Palota-Monori SE120:29
    FK9-17Gödöllői Sportklub-EKKE Kadet85:73
    LGYDunakeszi Kiscicák-Ziccer KS75:19
    LGYZiccer KS-Petőfi DSE Hévízgyörk51:24
    LGYPetőfi DSE Hévízgyörk-Dunakeszi Kiscicák15:111
    FGYPAFC BASKET-Vagány Nyulak Pestszentimre92:46
    FGYHerceghalmi Tigrisek-Szentendrei KSE60:62
    FGYVagány Nyulak Pestszentimre-Herceghalmi Tigrisek46:47
    FGYPAFC BASKET-Szentendrei KSE135:31
    FBHSE - U23-KLIKK Zsiráfok SE67:54
    FK9-17Nagymaros-Albertirsai SE61:85
2017-04-22 Szombat
    NFJTatabányai KC U23-PAFC BASKET43:46
    FGYMonori SE - Szedd ki!-Nagykáta62:37
    FGYNagykáta-EKKE Gyermek26:53
    FGYEKKE Gyermek-Monori SE - Szedd ki!67:45
    FGYDMTK Haraszti Sasok-BKGDSE38:84
    FGYBKGDSE-KLIKK Zsiráfok SE90:32
    FGYKLIKK Zsiráfok SE-DMTK Haraszti Sasok46:80
    FK1-8Dunaújvárosi Sárkányok U16-Vagány Nyulak Pestszentimre69:77
    LGYGödöllői Sportklub-KKS48:80
    LGYPAFC BASKET-KKS45:66
    LGYGödöllői Sportklub-PAFC BASKET36:44
    FJ1-8Szentendrei KSE-Megyeri Tigrisek62:85
    FJ9-14Vagány Nyulak Pestszentimre-Hernád SE128:37
    FSPAFC BASKET-Pityke KSE79:76
    FSBLF Palota-Gödöllői Sportklub73:49
    FAPAFC BASKET-GEAC-SZIE58:52
2017-04-21 Péntek
    FAMiklósi KékRókák KE-GEAC-SZIE20:0
    FSPityke KSE-Gödöllői Sportklub79:57
    FSPAFC BASKET-BLF Palota71:69
2017-04-20 Csütörtök
    NFJAlbertirsai SE-Pozsonyi76:52

Minden Kedves Kosaras Barátunknak eredményekben gazdag
Boldog Új Évet Kívánunk!

2017 ujev