pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


JÚL
19

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Emília nevű kosaras barátainkat!


2018-06-06 Szerda
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-2910  
19:30Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ52 - 46

2018-06-05 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB-2904  
18:30Bikák KK U21-HSE - U23FB82 - 79

2018-06-04 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-2912  
18:45Monor SE-PAFC BASKETNFJ42 - 64

2018-06-03 Vasárnap
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-2909  
11:00OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ53 - 74

2018-06-02 Szombat
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-2898  
10:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFA59 - 52
    
FA-2899  
12:15Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA51 - 63
    
FA-2900  
15:30Szentendrei KSE-Gödi SEFA63 - 58
    
FA-2901  
17:45Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA51 - 61

2018-05-29 Kedd
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-2911  
19:00PAFC BASKET-Monor SENFJ60 - 65

2018-05-28 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-2906  
20:10DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFB73 - 72

2018-05-27 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB-2848  
10:00Bikák KK U21-KKS U21FB91 - 60
    
FB-2849  
12:00KKS U21-PAFC BASKET U21FB57 - 74
    
FB-2850  
14:00PAFC BASKET U21-Bikák KK U21FB65 - 84
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-2913  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEGY66 - 74
    
GY-2914  
10:30Atom City - Atomerőmű SE-BLF PalotaGY102 - 24
    
GY-2915  
12:00DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaGY81 - 65
    
GY-2916  
13:30Szentendrei KSE-Atom City - Atomerőmű SEGY33 - 107
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-2930  
09:00Monor SE - A-KLIKK Zsiráfok SEGY0 - 20
    
GY-2931  
10:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunakeszi KiscicákGY32 - 37
    
GY-2932  
12:00Dunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSEGY55 - 12
    
GY-2933  
13:30Kerepesi VSE-Albertirsai SEGY13 - 66
    
GY-2934  
15:00Albertirsai SE-Monor SE - AGY20 - 0

2018-05-26 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-2917  
10:00DMTK Haraszti Sasok /B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY55 - 62
    
GY-2918  
11:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Esztergomi KE U12GY87 - 18
    
GY-2919  
13:00Esztergomi KE U12-DMTK Haraszti Sasok /BGY20 - 74
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-2840  
09:30Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ81 - 59
    
FJ-2841  
11:30Bikák KK-Monor SEFJ96 - 59
    
FJ-2842  
14:00Gödöllői Sportklub-Monor SEFJ87 - 74
    
FJ-2843  
16:00Szentendrei KSE-Bikák KKFJ72 - 67
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB-2508  
15:20PSZSE-Green Devils-Hernádi KAFB62 - 55

2018-05-25 Péntek
   Lázár Ervin Általános Iskola Budapest, IV. Erzsébet u. 31.
    
LS-2935  
16:30Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS28 - 65

2018-05-24 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB-2903  
18:45HSE - U23-Bikák KK U21FB81 - 73
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FB-2504  
19:00PAFC BASKET U21-Hernádi KAFB62 - 71

2018-05-21 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-2905  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokFB84 - 94

2018-05-19 Szombat
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-2851  
09:30Monor SE - Szedd ki!-BKGDSENFJ95 - 32
    
NFJ-2852  
11:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNFJ19 - 61
    
NFJ-2853  
14:00BKGDSE-Gödöllői SportklubNFJ42 - 49
    
NFJ-2854  
16:00Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákNFJ74 - 35
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    
FK-2846  
10:30PAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta BoysFK74 - 64
    
FK-2847  
12:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK55 - 73

2018-05-18 Péntek
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    
FK-2844  
16:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-PAFC BASKETFK59 - 42
    
FK-2845  
18:30Beszterce Kosárlabda Klub-Százhalombattai KSE Batta BoysFK69 - 64

2018-05-17 Csütörtök
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NK-2797  
18:15Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNK49 - 35

2018-05-16 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0264  
18:00Bikák KK-PAFC BASKETFA51 - 73

2018-05-15 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB-2505  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-PAFC BASKET U21FB73 - 63

2018-05-14 Hétfő
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-2801  
19:00Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ74 - 38

2018-05-13 Vasárnap
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK9-14-2036  
14:00Nagymaros-Gödöllői SportklubFK9-1444 - 43
    
FB-2507  
16:00Nagymaros-KLIKK Zsiráfok SEFB40 - 83
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-2859  
10:00Monor SE-OSE Lions U14 /CFS76 - 61
    
FS-2860  
11:45DMTK Haraszti Sasok-Herceghalmi TigrisekFS67 - 35
    
FS-2861  
13:30OSE Lions U14 /C-Herceghalmi TigrisekFS60 - 29
    
FS-2862  
15:15Monor SE-DMTK Haraszti SasokFS81 - 52
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
FS-2874  
09:30Nagykáta-KLIKK Zsiráfok SEFS0 - 20
    
FS-2875  
11:15Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFS30 - 59
    
FS-2876  
13:00Albertirsai SE-NagykátaFS20 - 0
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0228  
16:00PAFC BASKET-Bikák KKFA90 - 74
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-2871  
09:00Taksonyi Ördögök-PARTHUS KSZFS38 - 55
    
FS-2872  
10:45PARTHUS KSZ-Váci ReménységFS53 - 36
    
FS-2873  
12:30Váci Reménység-Taksonyi ÖrdögökFS32 - 57

2018-05-12 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
LS-2832  
09:00Ziccer KS-Gyöngyösi SI DSZSELS45 - 73
    
LS-2833  
10:45Gyöngyösi SI DSZSE-Dunaújvárosi SzitakötőkLS69 - 27
    
LS-2834  
12:30Dunaújvárosi Szitakötők-Ziccer KSLS35 - 61
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-2795  
09:00Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK40 - 49
    
FS-2855  
11:00Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFS113 - 53
    
FS-2856  
12:45Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-BLF PalotaFS88 - 74
    
FS-2857  
14:30Miklósi KékRókák KE-BLF PalotaFS76 - 70
    
FS-2858  
16:15Gödi SE-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS114 - 42
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FS-2867  
09:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFS104 - 64
    
FS-2868  
10:45Hernádi KA-Monor SE - BFS88 - 54
    
FS-2869  
12:30Szentendrei KSE-Monor SE - BFS104 - 27
    
FS-2870  
14:15Gödöllői Sportklub-Hernádi KAFS99 - 37
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-2864  
12:45Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETFS55 - 72
    
FS-2865  
14:30Esztergomi KE U14-PAFC BASKETFS39 - 76
    
FS-2866  
16:15Monor SE - Szedd ki!-Esztergomi KE U14FS60 - 57
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-2803  
19:00OSE Oroszlányok-Monor SENFJ80 - 54
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK9-14-2023  
15:15PSZSE - Kisördögök-Ziccer KSFK9-1473 - 26

2018-05-11 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-2506  
19:30Hernádi KA-NagymarosFB71 - 42

2018-05-10 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-2796  
17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNK50 - 64
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-2802  
19:15Monor SE-OSE OroszlányokNFJ40 - 65
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-2739  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Bikák KK U21FB76 - 71
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-2800  
18:30PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ33 - 76

2018-05-07 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-2737  
20:10DMTK Haraszti Sasok-HSE - U23FB59 - 60

2018-05-06 Vasárnap
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-2835  
09:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákLS48 - 71
    
LS-2836  
10:45Atomerőmű SE-Nagykőrösi Sólymok KELS68 - 52
    
LS-2837  
12:30Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KELS59 - 54
    
LS-2838  
14:15Dunakeszi Kiscicák-Atomerőmű SELS63 - 51

2018-05-05 Szombat
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK9-14-2034  
14:00Szentendrei KSE-Ziccer KSFK9-1474 - 31
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB-2503  
15:20PSZSE-Green Devils-KLIKK Zsiráfok SEFB54 - 50
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NK-2794  
10:00Százhalombattai KSE-Dunakeszi KiscicákNK59 - 46

2018-05-03 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB-2738  
19:00Bikák KK U21-Nagykőrösi Sólymok KEFB53 - 90

2018-05-02 Szerda
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
LS-2799  
16:30Dunakeszi Kiscicák-KLKSLS96 - 38

2018-04-28 Szombat
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-2502  
10:00Hernádi KA-PSZSE-Green DevilsFB83 - 44
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-2652  
09:00Monor SE-Gödi SEFS30 - 85
    
FS-2653  
10:45DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaFS38 - 65
    
FS-2654  
12:30Gödi SE-BLF PalotaFS89 - 47
    
FS-2655  
14:15Monor SE-DMTK Haraszti SasokFS40 - 77

2018-04-27 Péntek
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK9-14-2032  
18:20Esztergomi KE U16-Ziccer KSFK9-1470 - 40

2018-04-25 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK1-8-2041  
17:00Monor SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-836 - 70
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK1-8-2051  
18:00PAFC BASKET-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-847 - 67
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK1-8-2064  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Miklósi KékRókák KEFK1-872 - 55

2018-04-24 Kedd
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0527  
17:30Albertirsai SE-Bikák KKFJ76 - 96
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0240  
20:00Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA92 - 60
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB-2501  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFB100 - 58
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0725  
19:00PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ47 - 74

2018-04-23 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-2736  
20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB62 - 84
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK1-8-2038  
17:30Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-862 - 74

2018-04-22 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
B33-2748  
09:00FJ Bikák KK-FJ Ferences DSEB3312 - 8
    
B33-2761  
09:00FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ NagykátaB3315 - 3
    
B33-2774  
09:00FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 2B337 - 5
    
B33-2749  
09:20FS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SEB3311 - 1
    
B33-2762  
09:20LS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SEB337 - 2
    
B33-2775  
09:20FF PAFC BASKET-FF Albertirsai SEB3313 - 9
    
B33-2750  
09:40FU21 Bikák KK-FF DMTK Haraszti SasokB3314 - 10
    
B33-2763  
09:40FU21 DMTK Haraszti Sasok-FF Bikák KKB337 - 14
    
B33-2776  
09:40FK Miklósi KékRókák KE-NK NagykátaB336 - 1
    
B33-2751  
10:00LS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!B338 - 3
    
B33-2764  
10:00NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ DMTK Haraszti SasokB3311 - 5
    
B33-2777  
10:00FK Nagykáta-NK SzentendreB335 - 4
    
B33-2752  
10:20LS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti SasokB334 - 7
    
B33-2765  
10:20NF Miklósi KékGólyák-NJ PSKB338 - 10
    
B33-2778  
10:20FK Miklósi KékRókák KE-NK Monor SE - Szedd ki!B332 - 7
    
B33-2753  
10:40FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ NagykátaB3314 - 6
    
B33-2766  
10:40FJ Miklósi KékRókák KE 2-FJ Ferences DSEB334 - 13
    
B33-2779  
10:40GY Monor SE - Szedd ki!-GY KLIKK Zsiráfok SEB3310 - 3
    
B33-2754  
11:00FF DMTK Haraszti Sasok-FF Albertirsai SEB336 - 9
    
B33-2767  
11:00FF Bikák KK-FF PAFC BASKETB3312 - 7
    
B33-2780  
11:00NK Szentendre-NK NagykátaB339 - 4
    
B33-2755  
11:20NJ Monor SE - Szedd ki!-NF Miklósi KékGólyákB3313 - 6
    
B33-2768  
11:20NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ PSKB3315 - 9
    
B33-2781  
11:20FS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti SasokB332 - 6
    
B33-2756  
11:40FJ Bikák KK-FJ KLIKK Zsiráfok SEB3312 - 2
    
B33-2769  
11:40FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Ferences DSEB3310 - 8
    
B33-2782  
11:40NK Monor SE - Szedd ki!-NK SzentendreB338 - 3
    
B33-2757  
12:00FF Bikák KK-FF Albertirsai SEB3315 - 13
    
B33-2770  
12:00FF PAFC BASKET-FF DMTK Haraszti SasokB3314 - 20
    
B33-2783  
12:00FS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SEB337 - 8
    
B33-2758  
12:20NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Monor SE - Szedd ki!B333 - 13
    
B33-2771  
12:20NJ PSK-NF Miklósi KékGólyákB335 - 7
    
B33-2784  
12:20NK Monor SE - Szedd ki!-NK NagykátaB3312 - 1
    
B33-2759  
12:40FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 1B338 - 2
    
B33-2772  
12:40FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Ferences DSEB339 - 14
    
B33-2785  
12:40FS DMTK Haraszti Sasok-FS KLIKK Zsiráfok SEB3313 - 3
    
B33-2760  
13:00FU21 Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti SasokB339 - 5
    
B33-2773  
13:00FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 2B331 - 15
    
B33-2786  
13:00FK Miklósi KékRókák KE-FK NagykátaB337 - 0
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
NK-2602  
10:00Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubNK81 - 34
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NK-2604  
10:00Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK94 - 49

2018-04-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-2588  
13:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY84 - 43
    
GY-2589  
14:30BLF Palota-DMTK Haraszti Sasok /BGY72 - 63
    
GY-2590  
16:00Monor SE - B-DMTK Haraszti Sasok /BGY57 - 39
    
GY-2591  
17:30DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaGY73 - 54
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0724  
18:00OSE Oroszlányok-Monor SENFJ62 - 42
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK9-14-2035  
15:20PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U16FK9-1450 - 39
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK1-8-2061  
17:00PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-872 - 66
    
FA-0257  
19:00Játékvezetők-PAFC BASKETFA60 - 43
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK1-8-2062  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SEFK1-877 - 40
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    
FJ-0523  
15:00Szekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SEFJ103 - 68

2018-04-20 Péntek
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
FJ-0508  
16:30PARTHUS KSZ-Albertirsai SEFJ25 - 93
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0509  
19:20Szekszárdi Sólymok-Gödöllői SportklubFJ79 - 89
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0252  
19:30Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA82 - 61
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0218  
19:00PAFC BASKET-Szentendrei KSEFA73 - 41
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0621  
18:30Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ62 - 75
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK1-8-2063  
18:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ferences DSEFK1-860 - 74

2018-04-19 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NK-2603  
18:15Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSENK53 - 76
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0696  
18:45Pityke KSE-Gödöllői SportklubNFJ71 - 40
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0658  
19:00PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KENFJ57 - 52
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK1-8-2052  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-869 - 51

2018-04-18 Szerda
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0536  
17:00Monor SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ20 - 0
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0537  
18:45Váci Reménység-Esztergomi KE U18FJ35 - 81

2018-04-17 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB-2512  
17:30Bikák KK U21-Monor SE Old-ikFB20 - 0
    
FA-0265  
19:00Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA79 - 68
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK1-8-2057  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSEFK1-888 - 49
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB-2497  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-PSZSE-Green DevilsFB91 - 48
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0661  
18:45Pityke KSE-PAFC BASKETNFJ52 - 53
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0703  
18:30OSE Oroszlányok-Miklósi KékGólyákNFJ20 - 0
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB-2513  
20:45HSE - U23-BKGDSEFB48 - 45

2018-04-16 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB-2510  
20:10DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSE U21FB108 - 44
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK1-8-2060  
18:15Miklósi KékRókák KE-Monor SEFK1-858 - 80
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0720  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-BKGDSENFJ108 - 45
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB-2516  
19:45Nagykőrösi Sólymok KE-Hatvan KKFB77 - 40

2018-04-15 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0718  
15:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SENFJ66 - 50
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK9-14-2031  
14:00Nagymaros-Szentendrei KSEFK9-1442 - 60
    
FB-2500  
16:00Nagymaros-Hernádi KAFB67 - 74
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-2595  
09:00Monor SE - A-Dunakeszi KiscicákGY35 - 26
    
GY-2596  
10:30Dunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSEGY20 - 0
    
GY-2597  
12:00Kerepesi VSE-Monor SE - AGY0 - 20
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-2580  
10:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gyöngyösi SI DSZSELS53 - 36
    
LS-2581  
11:45Gödöllői Sportklub-Óbudai KaszásokLS68 - 54
    
LS-2582  
13:30Gyöngyösi SI DSZSE-Óbudai KaszásokLS35 - 73
    
LS-2583  
15:15Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubLS60 - 65
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK9-14-2033  
15:00PSZSE - Kisördögök-Gödöllői SportklubFK9-1456 - 25
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-2668  
09:00Taksonyi Ördögök-KLIKK Zsiráfok SEFS109 - 21
    
FS-2669  
10:45PARTHUS KSZ-Albertirsai SEFS69 - 21
    
FS-2670  
12:30KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFS31 - 40
    
FS-2671  
14:15Taksonyi Ördögök-PARTHUS KSZFS61 - 70

2018-04-14 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0722  
17:30Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENFJ55 - 83
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-2656  
09:00Miklósi KékRókák KE-Herceghalmi TigrisekFS86 - 53
    
FS-2657  
10:45OSE Lions U14 /C-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS51 - 81
    
FS-2658  
12:30Herceghalmi Tigrisek-OSE Lions U14 /CFS65 - 90
    
FS-2659  
14:15Miklósi KékRókák KE-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS62 - 65
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FS-2660  
09:00Szentendrei KSE-Esztergomi KE U14FS49 - 61
    
FS-2661  
10:45ALISCA Karvalyok-Hernádi KAFS35 - 32
    
FS-2662  
12:30Esztergomi KE U14-ALISCA KarvalyokFS61 - 39
    
FS-2663  
14:15Szentendrei KSE-Hernádi KAFS49 - 57
    
FJ-0535  
16:00Szentendrei KSE-Albertirsai SEFJ89 - 60
    
FB-2509  
18:00Szentendrei KSE U21-DMTK Haraszti SasokFB62 - 79
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-2592  
09:00Monor SE-Albertirsai SEGY27 - 54
    
GY-2593  
10:30Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEGY24 - 64
    
GY-2594  
12:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY81 - 15
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
FS-2672  
09:00Nagykáta-PSKFS0 - 20
    
FS-2673  
10:45PSK-Váci ReménységFS51 - 77
    
FS-2674  
12:30Váci Reménység-NagykátaFS20 - 0
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK1-8-2059  
15:00PAFC BASKET-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-851 - 56
    
FB-2499  
17:00PAFC BASKET U21-KLIKK Zsiráfok SEFB69 - 55
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK1-8-2058  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-861 - 48

2018-04-13 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0534  
19:00Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZFJ86 - 40
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB-2498  
19:30Hernádi KA-PAFC BASKET U21FB73 - 45
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0721  
18:30Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ65 - 50
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB-2514  
20:45BKGDSE-HSE - U23FB59 - 57

2018-04-12 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0533  
18:00Bikák KK-Váci ReménységFJ150 - 18
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0685  
19:00PAFC BASKET-Monor SENFJ47 - 46
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK1-8-2056  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Monor SEFK1-868 - 54

2018-04-11 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0532  
18:30Albertirsai SE-Keresztúri SEFJ86 - 99
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-2601  
17:45Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK54 - 78
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB-2515  
20:00Hatvan KK-Nagykőrösi Sólymok KEFB88 - 64
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0531  
17:00Monor SE-Gödöllői SportklubFJ75 - 55
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0719  
19:30Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákNFJ62 - 34

2018-04-10 Kedd
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK9-14-2029  
18:00Ziccer KS-Gödöllői SportklubFK9-1446 - 54
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK1-8-2053  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-8107 - 60
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0530  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-PARTHUS KSZFJ71 - 40
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FB-2511  
19:20Monor SE Old-ik-Bikák KK U21FB70 - 104
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0723  
19:00Pityke KSE-Miklósi KékGólyákNFJ60 - 42

2018-04-09 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK1-8-2054  
18:15Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-847 - 75
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FA-0271  
20:30Szentendrei KSE-Bikák KKFA111 - 63
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0641  
18:00Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNFJ81 - 34

2018-04-08 Vasárnap
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0524  
09:30Esztergomi KE U18-PARTHUS KSZFJ92 - 33
    
FJ-0528  
11:00PARTHUS KSZ-Szekszárdi SólymokFJ13 - 104
    
FJ-0529  
12:30Szekszárdi Sólymok-Esztergomi KE U18FJ65 - 54
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK9-14-2030  
14:00Nagymaros-PSZSE - KisördögökFK9-1440 - 59

2018-04-07 Szombat
   Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest, IV. Erzsébet utca 69
    
LS-2600  
12:00Dunakeszi Kiscicák-KLKSLS58 - 65
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0269  
20:00Játékvezetők-KKS U21FA77 - 59
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-2577  
10:00Dunaújvárosi Szitakötők-Atomerőmű SELS7 - 155
    
LS-2578  
11:45Atomerőmű SE-Pénzügyőr SELS109 - 21
    
LS-2579  
13:30Pénzügyőr SE-Dunaújvárosi SzitakötőkLS91 - 17
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
GY-2584  
09:00Szentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY90 - 40
    
GY-2585  
10:30Atom City - Atomerőmű SE-Esztergomi KE U12GY105 - 12
    
GY-2586  
12:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Esztergomi KE U12GY72 - 8
    
GY-2587  
13:30Szentendrei KSE-Atom City - Atomerőmű SEGY46 - 111
    
FK9-14-2028  
16:00Szentendrei KSE-Esztergomi KE U16FK9-1423 - 61
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0717  
15:00PAFC BASKET-Pityke KSENFJ69 - 42
    
FK1-8-2055  
17:00PAFC BASKET-Ferences DSEFK1-856 - 45
    
FA-0270  
19:00PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA72 - 67
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK1-8-2037  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-875 - 61

2018-04-06 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0268  
19:30Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFA56 - 60
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0716  
18:30Százhalombattai KSE-OSE OroszlányokNFJ47 - 71
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0712  
17:15BKGDSE-Pityke KSENFJ55 - 84

2018-04-05 Csütörtök
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0517  
17:30Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ109 - 76
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0702  
17:45Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ36 - 68

2018-04-04 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0267  
20:15KKS U21-Szentendrei KSEFA37 - 112
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0263  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Bikák KKFA84 - 65
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK1-8-2039  
18:00Monor SE-PAFC BASKETFK1-865 - 66
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0766  
17:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNK49 - 77

2018-04-03 Kedd
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0707  
18:45Pityke KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ62 - 81

2018-03-29 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0715  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETNFJ53 - 74

2018-03-28 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK1-8-2050  
17:00Ferences DSE-Monor SEFK1-856 - 71
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0713  
19:30Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokNFJ72 - 47

2018-03-27 Kedd
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK1-8-2049  
18:15Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-853 - 59

2018-03-26 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0526  
19:20Keresztúri SE-Váci ReménységFJ78 - 29
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0671  
18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ61 - 66

2018-03-25 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
B33-2518  
09:00FF Albertirsai SE-FF Bikák KKB3321 - 0
    
B33-2532  
09:00FF DMTK Haraszti Sasok-FF PAFC BASKETB339 - 6
    
B33-2546  
09:00FU21 Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti SasokB330 - 21
    
B33-2519  
09:20FJ Miklósi KékRókák KE 2-FJ PAFC BASKETB332 - 10
    
B33-2533  
09:20FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 1B334 - 10
    
B33-2547  
09:20FS DMTK Haraszti Sasok-LS PARTHUS KSZB334 - 6
    
B33-2560  
09:20FS KLIKK Zsiráfok SE-FS PARTHUS KSZB332 - 8
    
B33-2520  
09:40FF Albertirsai SE-FF DMTK Haraszti SasokB3311 - 9
    
B33-2534  
09:40FF Bikák KK-FU21 Bikák KKB330 - 0
    
B33-2548  
09:40FF PAFC BASKET-FU21 DMTK Haraszti SasokB3314 - 15
    
B33-2561  
09:40NK PAFC BASKET-FK Miklósi KékRókák KEB334 - 12
    
B33-2521  
10:00FJ Miklósi KékRókák KE 2-FJ KLIKK Zsiráfok SEB3311 - 15
    
B33-2535  
10:00FJ PAFC BASKET-FJ Miklósi KékRókák KE 1B336 - 5
    
B33-2549  
10:00FS Diósdi Sasok KE-LS PARTHUS KSZB332 - 6
    
B33-2562  
10:00FS DMTK Haraszti Sasok-FS PARTHUS KSZB338 - 6
    
B33-2522  
10:20FF Albertirsai SE-FU21 DMTK Haraszti SasokB3315 - 12
    
B33-2536  
10:20FF Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti SasokB330 - 21
    
B33-2550  
10:20FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KKB3321 - 0
    
B33-2563  
10:20NK Monor SE - Szedd ki!-NK SzentendreB3318 - 2
    
B33-2523  
10:40NF Miklósi KékGólyák-NJ DMTK Haraszti SasokB332 - 9
    
B33-2537  
10:40NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ PSKB339 - 2
    
B33-2551  
10:40FS PARTHUS KSZ-FS Diósdi Sasok KEB338 - 3
    
B33-2564  
10:40FS DMTK Haraszti Sasok-FS KLIKK Zsiráfok SEB3314 - 3
    
B33-2524  
11:00FF Albertirsai SE-FF PAFC BASKETB3313 - 12
    
B33-2538  
11:00FF Bikák KK-FF PAFC BASKETB330 - 21
    
B33-2552  
11:00FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 DMTK Haraszti SasokB3313 - 12
    
B33-2565  
11:00FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3313 - 4
    
B33-2525  
11:20NF Miklósi KékGólyák-NJ Monor SE - Szedd ki!B334 - 21
    
B33-2539  
11:20NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ PSKB3312 - 6
    
B33-2553  
11:20NK Monor SE - Szedd ki!-NK PAFC BASKETB3311 - 6
    
B33-2566  
11:20NK Szentendre-FK Miklósi KékRókák KEB332 - 12
    
B33-2526  
11:40FF Albertirsai SE-FU21 Bikák KKB3321 - 0
    
B33-2540  
11:40FF Albertirsai SE-FF DMTK Haraszti SasokB339 - 13
    
B33-2554  
11:40FF PAFC BASKET-FU21 DMTK Haraszti SasokB3317 - 16
    
B33-2567  
11:40FJ PAFC BASKET-FJ KLIKK Zsiráfok SEB335 - 2
    
B33-2527  
12:00NF Miklósi KékGólyák-NJ PSKB3310 - 11
    
B33-2541  
12:00NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Monor SE - Szedd ki!B333 - 13
    
B33-2555  
12:00NK Monor SE - Szedd ki!-FK Miklósi KékRókák KEB3321 - 0
    
B33-2568  
12:00NK Szentendre-NK PAFC BASKETB334 - 9
    
B33-2528  
12:20FJ PAFC BASKET-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3312 - 5
    
B33-2542  
12:20FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 1B332 - 15
    
B33-2556  
12:20FS KLIKK Zsiráfok SE-FS Diósdi Sasok KEB3310 - 4
    
B33-2569  
12:20FS PARTHUS KSZ-LS PARTHUS KSZB339 - 8
    
B33-2529  
12:40NJ Monor SE - Szedd ki!-NF Miklósi KékGólyákB3319 - 5
    
B33-2543  
12:40NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ PSKB339 - 4
    
B33-2557  
12:40NK Monor SE - Szedd ki!-NK SzentendreB3321 - 8
    
B33-2570  
12:40FK Miklósi KékRókák KE-NK PAFC BASKETB3312 - 2
    
B33-2530  
13:00FJ PAFC BASKET-FJ Miklósi KékRókák KE 1B338 - 7
    
B33-2544  
13:00FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ KLIKK Zsiráfok SEB3311 - 10
    
B33-2558  
13:00FS DMTK Haraszti Sasok-FS Diósdi Sasok KEB3311 - 4
    
B33-2571  
13:00FS KLIKK Zsiráfok SE-LS PARTHUS KSZB336 - 7
    
B33-2531  
13:20NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ DMTK Haraszti SasokB3317 - 2
    
B33-2545  
13:20NF Miklósi KékGólyák-NJ PSKB338 - 14
    
B33-2559  
13:20NK Monor SE - Szedd ki!-FK Miklósi KékRókák KEB3321 - 0
    
B33-2572  
13:20NK Szentendre-NK PAFC BASKETB335 - 7
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    
NK-0767  
10:00Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK54 - 72
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK9-14-2022  
12:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK9-1463 - 29
    
NFJ-0706  
14:00Gödöllői Sportklub-OSE OroszlányokNFJ51 - 87

2018-03-24 Szombat
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0522  
11:00Albertirsai SE-Szekszárdi SólymokFJ54 - 63
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK9-14-2026  
09:00Ziccer KS-NagymarosFK9-1464 - 45
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK9-14-2025  
14:00Szentendrei KSE-PSZSE - KisördögökFK9-1433 - 46
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0768  
10:30Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK49 - 41

2018-03-23 Péntek
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
FJ-0490  
16:30PARTHUS KSZ-Váci ReménységFJ60 - 35
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0244  
19:30Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFA68 - 71
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0711  
18:30Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNFJ85 - 44

2018-03-22 Csütörtök
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0669  
19:30Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ76 - 45
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0667  
19:15Monor SE-OSE OroszlányokNFJ46 - 53
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0705  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokNFJ70 - 78
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FB1-0895  
19:00PAFC BASKET U21-HSE - U23FB158 - 66
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0266  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Gödi SEFA65 - 59

2018-03-21 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0245  
20:15KKS U21-KVSE KÉMÉNYEKFA56 - 108
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0525  
17:00Monor SE-Szentendrei KSEFJ53 - 59

2018-03-19 Hétfő
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NK-0764  
17:15Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK68 - 56

2018-03-18 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB1-0883  
15:00HSE - U23-PSZSE-Green DevilsFB181 - 54
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-2345  
09:30Nagykőrösi Sólymok KE-Óbudai KaszásokLS58 - 49
    
LS-2346  
11:30Óbudai Kaszások-Dunaújvárosi SzitakötőkLS123 - 15
    
LS-2347  
13:30Dunaújvárosi Szitakötők-Nagykőrösi Sólymok KELS10 - 92

2018-03-14 Szerda
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0507  
17:00Monor SE-Bikák KKFJ57 - 52
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0649  
19:30Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSENFJ69 - 38
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0520  
18:45Váci Reménység-Albertirsai SEFJ32 - 75

2018-03-13 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0521  
18:00Bikák KK-Keresztúri SEFJ120 - 79
    
FA-0256  
19:45Bikák KK-Miklósi KékRókák KEFA76 - 91
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK1-8-2045  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-880 - 55
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0519  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Esztergomi KE U18FJ68 - 96

2018-03-12 Hétfő
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FA-0262  
20:30Szentendrei KSE-JátékvezetőkFA72 - 63
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0710  
18:45Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ24 - 57
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NK-0770  
17:15Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNK66 - 44
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK1-8-2048  
18:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Monor SEFK1-881 - 54

2018-03-11 Vasárnap
   Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest, IV. Erzsébet utca 69
    
LS-2342  
12:00KLKS-Pénzügyőr SELS90 - 28
    
LS-2343  
13:45Pénzügyőr SE-Ziccer KSLS63 - 27
    
LS-2344  
15:30Ziccer KS-KLKSLS18 - 137
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB1-0897  
16:00Bikák KK U21-NagymarosFB1154 - 47
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
GY-2336  
09:00BLF Palota-Szentendrei KSEGY63 - 80
    
GY-2337  
10:30Szentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY86 - 65
    
GY-2338  
12:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-BLF PalotaGY48 - 64
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
FS-2244  
09:00PARTHUS KSZ-PSKFS66 - 45
    
FS-2245  
10:45PSK-NagykátaFS53 - 37
    
FS-2246  
12:30Nagykáta-PARTHUS KSZFS30 - 60
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB1-0852  
14:00HSE - U23-PAFC BASKET U21FB191 - 61
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-2328  
09:00DMTK Haraszti Sasok-KLIKK Zsiráfok SEGY109 - 44
    
GY-2329  
10:30DMTK Haraszti Sasok /B-KLIKK Zsiráfok SEGY103 - 56
    
GY-2330  
12:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SEGY114 - 9
    
GY-2331  
13:30DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SEGY108 - 18
    
NFJ-0708  
15:00DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékGólyákNFJ83 - 46
   Damjanich János Ált. Isk. Gödöllő, Batthyány u 32
    
LS-2341  
10:00Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubLS44 - 20
    
LS-2340  
11:45Atomerőmű SE-Dunakeszi KiscicákLS49 - 65
    
LS-2339  
13:30Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SELS37 - 41
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK9-14-2027  
17:00Gödöllői Sportklub-Esztergomi KE U16FK9-1444 - 52
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
GY-2332  
09:00Monor SE - B-Albertirsai SEGY70 - 35
    
GY-2333  
10:30Albertirsai SE-Kerepesi VSEGY61 - 27
    
GY-2334  
12:00Esztergomi KE U12-Kerepesi VSEGY31 - 10
    
GY-2335  
13:30Esztergomi KE U12-Monor SE - BGY19 - 64
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0709  
17:00PAFC BASKET-BKGDSENFJ70 - 52
    
FA-0261  
19:00PAFC BASKET-KKS U21FA0 - 20
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0258  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Szentendrei KSEFA58 - 83

2018-03-10 Szombat
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0518  
16:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ91 - 55
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB1-0859  
15:20PSZSE-Green Devils-Bikák KK U21FB170 - 110
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK1-8-2047  
17:00PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFK1-8117 - 34
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK1-8-2046  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFK1-867 - 63

2018-03-09 Péntek
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0757  
16:30PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSENK51 - 64
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0233  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA91 - 70
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0260  
19:30Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA73 - 58

2018-03-08 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0504  
19:15Gödöllői Sportklub-Váci ReménységFJ74 - 38
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0673  
18:45Pityke KSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ44 - 57
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK1-8-2043  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-PAFC BASKETFK1-867 - 82

2018-03-07 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0259  
20:15KKS U21-Gödi SEFA63 - 65

2018-03-06 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB2-0896  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Nagykőrösi Sólymok KEFB283 - 66
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB2-0869  
20:45BKGDSE-Monor SE Old-ikFB266 - 42

2018-03-05 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0516  
19:20Keresztúri SE-PARTHUS KSZFJ125 - 42
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK1-8-2042  
18:15Miklósi KékRókák KE-Ferences DSEFK1-844 - 49

2018-03-04 Vasárnap
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    
NK-0765  
10:00Dunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZNK20 - 0
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK9-14-2024  
14:00Nagymaros-Esztergomi KE U16FK9-1445 - 60
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-2222  
10:00Miklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti SasokFS93 - 51
    
FS-2223  
11:45PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFS67 - 79
    
FS-2224  
13:30Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFS87 - 53
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0760  
10:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENK58 - 76
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FB1-0882  
15:00PAFC BASKET U21-DMTK Haraszti SasokFB150 - 103
    
NFJ-0687  
17:00PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ39 - 53
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0704  
19:00BKGDSE-Monor SENFJ34 - 81
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK1-8-2044  
11:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-851 - 72

2018-03-03 Szombat
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-2226  
09:30Hernádi KA-BLF PalotaFS50 - 63
    
FS-2227  
11:15Herceghalmi Tigrisek-Monor SE - Szedd ki!FS39 - 16
    
FS-2228  
13:00BLF Palota-Herceghalmi TigrisekFS71 - 30
    
FS-2229  
14:45Hernádi KA-Monor SE - Szedd ki!FS77 - 53
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0515  
16:00Szentendrei KSE-Bikák KKFJ63 - 78
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-2230  
09:00Monor SE-Gödöllői SportklubFS62 - 53
    
FS-2231  
10:45Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-Esztergomi KE U14FS77 - 37
    
FS-2232  
12:30Gödöllői Sportklub-Esztergomi KE U14FS54 - 51
    
FS-2233  
14:15Monor SE-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS32 - 105
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
FS-2218  
10:30OSE Lions U14 /C-Szentendrei KSEFS105 - 84
    
FS-2219  
12:15Gödi SE-Monor SE - BFS155 - 34
    
FS-2220  
14:00Szentendrei KSE-Monor SE - BFS86 - 37
    
FS-2221  
15:45OSE Lions U14 /C-Gödi SEFS62 - 127
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB1-0894  
15:20PSZSE-Green Devils-DMTK Haraszti SasokFB163 - 84
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-2234  
09:00Taksonyi Ördögök-KLIKK Zsiráfok SEFS86 - 35
    
FS-2235  
10:45Váci Reménység-Albertirsai SEFS56 - 26
    
FS-2236  
12:30KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFS39 - 49
    
FS-2237  
14:15Taksonyi Ördögök-Váci ReménységFS55 - 30

2018-03-02 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0514  
19:00Gödöllői Sportklub-Esztergomi KE U18FJ91 - 83
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0892  
19:30Hernádi KA-Szentendrei KSE U21FB259 - 57
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0701  
18:30Százhalombattai KSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ58 - 66

2018-03-01 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0255  
20:15Gödi SE-Bikák KKFA65 - 64
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0700  
18:30Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSENFJ48 - 55

2018-02-28 Szerda
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
LS-1646  
16:30Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLS78 - 15
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0254  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA104 - 38
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0699  
19:30Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ68 - 63

2018-02-27 Kedd
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0697  
18:20DMTK Haraszti Sasok-BKGDSENFJ83 - 31
    
FB1-0847  
20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB154 - 64
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0513  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Keresztúri SEFJ48 - 79
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0714  
18:15Miklósi KékGólyák-Monor SENFJ43 - 62

2018-02-26 Hétfő
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FK1-8-2040  
18:15Miklósi KékRókák KE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-841 - 49
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FA-0253  
20:30Szentendrei KSE-PAFC BASKETFA79 - 74
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0698  
18:45Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ61 - 41
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB2-0891  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE Old-ikFB261 - 62
   Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisszentiván, Szabadság út 85
    
NK-0763  
16:30PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KENK43 - 41

2018-02-25 Vasárnap
   III. Kerületi Sporttelep Budapest, III. Rádl árok. u. 1.
    
LS-1648  
10:00Óbudai Kaszások-Nagykőrösi Sólymok KELS50 - 52
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB1-0837  
18:00HSE - U23-Bikák KK U21FB160 - 63
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0511  
16:00Esztergomi KE U18-Monor SEFJ73 - 77
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FB1-0889  
12:00Nagymaros-Hatvan KKFB152 - 65
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0512  
16:00Váci Reménység-Szentendrei KSEFJ10 - 101

2018-02-24 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0762  
17:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK52 - 72
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0510  
11:00Monor SE-Szekszárdi SólymokFJ20 - 0
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB1-0888  
15:20PSZSE-Green Devils-PAFC BASKET U21FB158 - 80

2018-02-23 Péntek
   Széchenyi István Ált. Isk. Dunakeszi, Posta u. 7
    
NK-0756  
16:15Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KENK81 - 18
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB2-0886  
20:45BKGDSE-Szentendrei KSE U21FB261 - 54

2018-02-22 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0489  
18:00Bikák KK-Esztergomi KE U18FJ118 - 41
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NK-0761  
18:15Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK51 - 57
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0695  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE - Szedd ki!NFJ45 - 99

2018-02-21 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB1-0885  
20:00Hatvan KK-Bikák KK U21FB172 - 95
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0251  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSEFA64 - 52

2018-02-20 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB2-0884  
19:20Monor SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SEFB268 - 65

2018-02-19 Hétfő
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-1967  
16:30BLF Palota-Miklósi KékRókák KEFS52 - 68
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0506  
19:20Keresztúri SE-Esztergomi KE U18FJ98 - 92
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FS-1966  
19:00Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFS84 - 39
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0543  
16:00Monor SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK49 - 67

2018-02-18 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
B33-2125  
09:00NF Albertirsai SE-NJ Esztergomi KEB337 - 6
    
B33-2142  
09:00FJ Bikák KK-FJ Ferences DSEB3315 - 9
    
B33-2159  
09:00NF Miklósi KékGólyák-NF FKEB333 - 16
    
B33-2177  
09:00FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 1B3310 - 11
    
B33-2126  
09:20FS DMTK Haraszti Sasok-LS PARTHUS KSZB336 - 8
    
B33-2143  
09:20FS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SEB3313 - 6
    
B33-2160  
09:20FS KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!B3310 - 11
    
B33-2178  
09:20NK Monor SE - Szedd ki!-NK NagykátaB3314 - 0
    
B33-2127  
09:40NF Albertirsai SE-NJ Monor SE - Szedd ki!B3310 - 15
    
B33-2144  
09:40FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3313 - 7
    
B33-2161  
09:40NF Miklósi KékGólyák-NJ DMTK Haraszti SasokB335 - 11
    
B33-2179  
09:40FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ NagykátaB3315 - 5
    
B33-2128  
10:00GY KLIKK Zsiráfok SE-FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SEB332 - 17
    
B33-2145  
10:00LS PARTHUS KSZ-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /BB3312 - 7
    
B33-2162  
10:00GY Monor SE - Szedd ki!-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SEB3321 - 0
    
B33-2180  
10:00NK Szentendre-FK Miklósi KékRókák KEB333 - 16
    
B33-2129  
10:20NJ Esztergomi KE-NJ Monor SE - Szedd ki!B332 - 14
    
B33-2146  
10:20FJ Ferences DSE-FJ Miklósi KékRókák KE 2B338 - 6
    
B33-2163  
10:20NF FKE-NJ DMTK Haraszti SasokB3318 - 8
    
B33-2181  
10:20FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ NagykátaB3314 - 4
    
B33-2130  
10:40FS PARTHUS KSZ-FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SEB337 - 11
    
B33-2147  
10:40FS DMTK Haraszti Sasok-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /BB3313 - 6
    
B33-2164  
10:40FS KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!B338 - 14
    
B33-2182  
10:40NK Nagykáta-FK Miklósi KékRókák KEB330 - 19
    
B33-2131  
11:00FF Bikák KK-FU21 Bikák KKB3317 - 11
    
B33-2148  
11:00FF Játékvezetők-FU21 DMTK Haraszti SasokB3317 - 12
    
B33-2165  
11:00FF Albertirsai SE-FF PAFC BASKETB3314 - 12
    
B33-2183  
11:00FK Miklósi KékRókák KE-FK NagykátaB3316 - 0
    
B33-2132  
11:20NF Albertirsai SE-NF Miklósi KékGólyákB338 - 6
    
B33-2149  
11:20NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Esztergomi KEB339 - 6
    
B33-2166  
11:20FJ Ferences DSE-FJ NagykátaB3310 - 2
    
B33-2184  
11:20FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3313 - 8
    
B33-2133  
11:40FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-LS PARTHUS KSZB3313 - 11
    
B33-2150  
11:40FS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti SasokB332 - 10
    
B33-2167  
11:40GY KLIKK Zsiráfok SE-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /BB333 - 10
    
B33-2185  
11:40NK Nagykáta-NK SzentendreB334 - 14
    
B33-2134  
12:00FF Bikák KK-FF JátékvezetőkB3320 - 18
    
B33-2151  
12:00FU21 Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti SasokB3317 - 12
    
B33-2168  
12:00FF DMTK Haraszti Sasok-FF PAFC BASKETB3310 - 13
    
B33-2186  
12:00NK Szentendre-FK NagykátaB3310 - 8
    
B33-2135  
12:20NJ Monor SE - Szedd ki!-NF Albertirsai SEB3321 - 0
    
B33-2152  
12:20NF FKE-NJ DMTK Haraszti SasokB3312 - 7
    
B33-2169  
12:20FJ Bikák KK-FJ Ferences DSEB3316 - 15
    
B33-2187  
12:20FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ KLIKK Zsiráfok SEB339 - 7
    
B33-2136  
12:40FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-GY Monor SE - Szedd ki!B3315 - 3
    
B33-2153  
12:40FS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SEB339 - 6
    
B33-2170  
12:40GY KLIKK Zsiráfok SE-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /BB335 - 10
    
B33-2188  
12:40NK Monor SE - Szedd ki!-NK SzentendreB3314 - 3
    
B33-2171  
13:00NF Miklósi KékGólyák-NJ Esztergomi KEB337 - 9
    
B33-2189  
13:00FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 2B333 - 12
    
B33-2137  
13:20FF Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti SasokB3318 - 12
    
B33-2154  
13:20FF Játékvezetők-FU21 Bikák KKB3311 - 18
    
B33-2172  
13:20FF Albertirsai SE-FF DMTK Haraszti SasokB3312 - 19
    
B33-2190  
13:20NK Monor SE - Szedd ki!-FK NagykátaB3318 - 4
    
B33-2138  
13:40NJ Monor SE - Szedd ki!-NF FKEB339 - 13
    
B33-2155  
13:40NJ DMTK Haraszti Sasok-NF Albertirsai SEB3321 - 0
    
B33-2173  
13:40FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 1B3314 - 12
    
B33-2191  
13:40FJ Ferences DSE-FJ KLIKK Zsiráfok SEB3311 - 7
    
B33-2139  
14:00FF Bikák KK-FF PAFC BASKETB3311 - 17
    
B33-2156  
14:00FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KKB3316 - 17
    
B33-2174  
14:00FF Albertirsai SE-FU21 DMTK Haraszti SasokB3315 - 7
    
B33-2192  
14:00NK Nagykáta-FK NagykátaB332 - 5
    
B33-2140  
14:20LS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!B3312 - 4
    
B33-2157  
14:20FS DMTK Haraszti Sasok-FS KLIKK Zsiráfok SEB3312 - 8
    
B33-2175  
14:20GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SEB3321 - 0
    
B33-2193  
14:20NK Monor SE - Szedd ki!-FK Miklósi KékRókák KEB3313 - 14
    
B33-2141  
14:40FF PAFC BASKET-FU21 Bikák KKB3312 - 19
    
B33-2158  
14:40FF Bikák KK-FF DMTK Haraszti SasokB3321 - 0
    
B33-2176  
14:40FF Albertirsai SE-FF JátékvezetőkB3319 - 21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-1935  
15:30DMTK Haraszti Sasok /B-Dunakeszi KiscicákGY86 - 32
    
GY-1936  
17:00Dunakeszi Kiscicák-DMTK Haraszti SasokGY18 - 103
    
GY-1937  
18:30DMTK Haraszti Sasok-DMTK Haraszti Sasok /BGY65 - 35
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-1345  
14:00Esztergomi KE U16-PAFC BASKETFK75 - 71
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0693  
11:00OSE Oroszlányok-Pityke KSENFJ103 - 49
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NK-0754  
10:00Százhalombattai KSE-Dunakeszi KiscicákNK64 - 82
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0694  
16:30BKGDSE-Miklósi KékGólyákNFJ48 - 62

2018-02-17 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0247  
16:00Bikák KK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA79 - 59
    
FA-0248  
20:00Játékvezetők-Gödi SEFA55 - 57
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
GY-2012  
11:00Esztergomi KE U12-Atom City - Atomerőmű SEGY11 - 106
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FS-1848  
10:00Taksonyi Ördögök-Gödöllői SportklubFS23 - 95
    
FS-1850  
11:45PSK-Taksonyi ÖrdögökFS71 - 40
    
FS-1849  
13:30Gödöllői Sportklub-PSKFS113 - 59
    
NK-0759  
16:00Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZNK57 - 34
    
NFJ-0692  
17:30Gödöllői Sportklub-Monor SENFJ49 - 58
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0505  
11:00Szentendrei KSE-PARTHUS KSZFJ97 - 34
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK-1340  
13:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta BoysFK46 - 50
    
FA-0249  
19:00PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFA56 - 100

2018-02-16 Péntek
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0456  
19:20Keresztúri SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ101 - 53
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0880  
19:30Hernádi KA-BKGDSEFB263 - 82
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0691  
18:30Százhalombattai KSE-PAFC BASKETNFJ38 - 69

2018-02-15 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0503  
18:00Bikák KK-Gödöllői SportklubFJ126 - 66
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0246  
20:15Gödi SE-PAFC BASKETFA85 - 57
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NK-0758  
18:15Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNK86 - 17
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK-0590  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Ferences DSEFK79 - 57

2018-02-14 Szerda
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK-1336  
18:45PAFC BASKET-NagymarosFK120 - 38
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0502  
18:45Váci Reménység-Monor SEFJ30 - 102

2018-02-13 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0474  
18:30Bikák KK-Albertirsai SEFJ138 - 69
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0591  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Monor SEFK56 - 70
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0688  
19:10DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubNFJ60 - 50
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FK-0613  
16:00Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK46 - 75
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0689  
18:15Miklósi KékGólyák-Nagykőrösi Sólymok KENFJ61 - 84
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB2-0848  
19:20Monor SE Old-ik-Nagykőrösi Sólymok KEFB267 - 70
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0643  
19:30OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ43 - 54

2018-02-12 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0589  
18:15Miklósi KékRókák KE-Esztergomi KE U16FK56 - 45

2018-02-11 Vasárnap
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0614  
11:00Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ziccer KSFK82 - 76
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0500  
16:00Esztergomi KE U18-Albertirsai SEFJ78 - 84
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0586  
10:00Gödöllői Sportklub-PSZSE - KisördögökFK63 - 52
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
GY-1933  
12:30KLIKK Zsiráfok SE-BLF PalotaGY59 - 86
    
FJ-0501  
16:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFJ37 - 100
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-1928  
09:00Monor SE - A-Szentendrei KSEGY23 - 61
    
GY-1929  
10:30Monor SE - B-Szentendrei KSEGY30 - 70
    
GY-1930  
12:00Monor SE - A-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY30 - 36
    
GY-1931  
13:30Monor SE - B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY37 - 56
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-1346  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-PAFC BASKETFK55 - 72

2018-02-10 Szombat
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FB2-0870  
16:00Szentendrei KSE U21-Nagykőrösi Sólymok KEFB260 - 90
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1925  
09:00Monor SE - B-PARTHUS KSZFS39 - 66
    
FS-1926  
10:45PARTHUS KSZ-Váci ReménységFS43 - 33
    
FS-1927  
12:30Váci Reménység-Monor SE - BFS28 - 41
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0686  
10:00Pityke KSE-Százhalombattai KSENFJ65 - 54
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK-1337  
09:30PAFC BASKET-Monor SEFK84 - 55
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-0587  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFK86 - 30

2018-02-08 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0499  
17:30Bikák KK-PARTHUS KSZFJ89 - 38
    
FB1-0879  
19:00Bikák KK U21-HSE - U23FB189 - 51
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0231  
20:15Gödi SE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA100 - 85
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK-0560  
18:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Szentendrei KSEFK92 - 44

2018-02-07 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB1-0878  
20:00Hatvan KK-PAFC BASKET U21FB174 - 46
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0615  
17:00Monor SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK53 - 48
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0498  
18:45Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ45 - 58

2018-02-06 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0224  
19:30Bikák KK-KVSE KÉMÉNYEKFA87 - 71
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB2-0876  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSE U21FB270 - 62
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB2-0877  
18:50Monor SE Old-ik-Hernádi KAFB262 - 41
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0684  
19:30OSE Oroszlányok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ80 - 81

2018-02-05 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0441  
19:20Keresztúri SE-Monor SEFJ81 - 91
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0751  
17:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNK40 - 83

2018-02-04 Vasárnap
   Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest, IV. Erzsébet utca 69
    
LS-1916  
13:00KLKS-Ziccer KSLS136 - 28
    
LS-1917  
14:45Ziccer KS-Pénzügyőr SELS22 - 72
    
LS-1918  
16:30Pénzügyőr SE-KLKSLS26 - 135
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-1832  
09:40BLF Palota-Esztergomi KE U14FS85 - 60
    
FS-1833  
11:20Esztergomi KE U14-Szentendrei KSEFS61 - 84
    
FS-1834  
14:40Szentendrei KSE-BLF PalotaFS91 - 109
   III. Kerületi Sporttelep Budapest, III. Rádl árok. u. 1.
    
LS-1851  
08:00Óbudai Kaszások-Dunakeszi KiscicákLS27 - 84
    
LS-1852  
09:45Dunakeszi Kiscicák-Atomerőmű SELS50 - 72
    
LS-1853  
11:30Atomerőmű SE-Óbudai KaszásokLS109 - 33
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB1-0890  
19:00DMTK Haraszti Sasok-HSE - U23FB181 - 56
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0612  
13:00Esztergomi KE U16-Szentendrei KSEFK56 - 34
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1854  
09:00Gödöllői Sportklub-Gyöngyösi SI DSZSELS84 - 34
    
LS-1855  
10:45Gyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KELS36 - 59
    
LS-1856  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubLS52 - 61
    
NK-0753  
14:30Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENK103 - 30
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1844  
09:00Hernádi KA-Albertirsai SEFS101 - 14
    
FS-1845  
10:45ALISCA Karvalyok-Albertirsai SEFS85 - 14
    
FS-1846  
12:30ALISCA Karvalyok-Hernád SEFS29 - 46
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FB1-0874  
10:00Nagymaros-PSZSE-Green DevilsFB146 - 81

2018-02-03 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0217  
20:00Játékvezetők-Miklósi KékRókák KEFA50 - 70
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FS-1835  
13:30Gödi SE-OSE Lions U14 /CFS131 - 63
    
FS-1836  
15:15OSE Lions U14 /C-DMTK Haraszti SasokFS79 - 69
    
FS-1837  
17:00DMTK Haraszti Sasok-Gödi SEFS35 - 89
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0610  
15:30Gödöllői Sportklub-NagymarosFK54 - 23
    
NFJ-0682  
17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNFJ67 - 58
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-1838  
09:00Miklósi KékRókák KE-Monor SEFS64 - 46
    
FS-1839  
10:45Monor SE-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS37 - 80
    
FS-1840  
12:30Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-Miklósi KékRókák KEFS87 - 95
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0496  
16:00Szentendrei KSE-Esztergomi KE U18FJ73 - 70
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FS-1841  
13:00Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETFS53 - 89
    
FS-1842  
14:45PAFC BASKET-Herceghalmi TigrisekFS74 - 48
    
FS-1843  
16:30Herceghalmi Tigrisek-Monor SE - Szedd ki!FS63 - 38
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0683  
10:00Pityke KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ71 - 56
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0611  
15:20PSZSE - Kisördögök-Beszterce Kosárlabda KlubFK52 - 75
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK-1348  
17:00Ferences DSE-PAFC BASKETFK51 - 72

2018-02-02 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0495  
19:00Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFJ74 - 68
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0681  
18:30Százhalombattai KSE-BKGDSENFJ84 - 43

2018-02-01 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0236  
19:30Bikák KK-JátékvezetőkFA47 - 58
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NK-0755  
18:15Miklósi KékGólyák-PARTHUS KSZNK73 - 17
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0680  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ65 - 54
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-0606  
15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Gödöllői SportklubFK81 - 54

2018-01-31 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0494  
18:30Albertirsai SE-Monor SEFJ58 - 78
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0242  
20:15KKS U21-Bikák KKFA89 - 76
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0584  
17:45Esztergomi KE U16-NagymarosFK69 - 54
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0243  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Miklósi KékRókák KEFA30 - 44
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0679  
19:00Monor SE - Szedd ki!-Gödöllői SportklubNFJ86 - 19

2018-01-30 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0609  
17:45Ferences DSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK69 - 61
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0493  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KKFJ67 - 156

2018-01-29 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0492  
19:20Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ77 - 85
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB1-0873  
20:10DMTK Haraszti Sasok-Hatvan KKFB161 - 33
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-1347  
19:00Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETFK47 - 43
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0600  
18:15Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFK62 - 36
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FA-0241  
20:30Szentendrei KSE-Gödi SEFA65 - 61
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0678  
19:15Monor SE-Pityke KSENFJ42 - 40
   Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisszentiván, Szabadság út 85
    
NK-0752  
16:30PARTHUS KSZ-Dunakeszi KiscicákNK31 - 85

2018-01-28 Vasárnap
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0445  
10:30Keresztúri SE-Szekszárdi SólymokFJ49 - 67
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-1729  
09:30DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaGY58 - 56
    
GY-1730  
11:00DMTK Haraszti Sasok /B-BLF PalotaGY47 - 64
    
GY-1731  
12:30DMTK Haraszti Sasok-Atom City - Atomerőmű SEGY42 - 84
    
GY-1732  
14:00DMTK Haraszti Sasok /B-Atom City - Atomerőmű SEGY27 - 86
    
NFJ-0676  
15:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETNFJ47 - 50
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0478  
14:30Esztergomi KE U18-Szekszárdi SólymokFJ84 - 42
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0656  
17:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSENFJ44 - 61
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
GY-1737  
11:30KLIKK Zsiráfok SE-Esztergomi KE U12GY78 - 35
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0608  
10:00Nagymaros-Százhalombattai KSE Batta BoysFK46 - 84
    
FB1-0872  
13:00HSE - U23-NagymarosFB175 - 56
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0250  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-KKS U21FA59 - 71
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0677  
19:00BKGDSE-OSE OroszlányokNFJ19 - 87
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0607  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Miklósi KékRókák KEFK75 - 44

2018-01-27 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0604  
09:00Ziccer KS-Esztergomi KE U16FK34 - 45
    
LS-1647  
12:30Ziccer KS-Óbudai KaszásokLS25 - 98
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
GY-1733  
09:00Szentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY68 - 48
    
GY-1734  
10:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Albertirsai SEGY110 - 16
    
GY-1735  
12:00Albertirsai SE-Szentendrei KSEGY26 - 78
    
FK-0605  
14:00Szentendrei KSE-Monor SEFK33 - 60
    
FJ-0491  
16:00Szentendrei KSE-Keresztúri SEFJ82 - 58
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-1739  
09:00Monor SE-Monor SE - BGY18 - 45
    
GY-1740  
10:30Monor SE - B-Dunakeszi KiscicákGY54 - 23
    
GY-1741  
12:00Dunakeszi Kiscicák-Monor SEGY50 - 10
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK-1341  
16:45PAFC BASKET-PSZSE - KisördögökFK62 - 49
    
FB1-0871  
18:30PAFC BASKET U21-Bikák KK U21FB167 - 76

2018-01-26 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0227  
20:15KKS U21-PAFC BASKETFA20 - 0
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0463  
19:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFJ62 - 80
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0868  
19:30Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SEFB220 - 0
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NK-0749  
17:30Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSENK84 - 50

2018-01-25 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB1-0867  
18:30Bikák KK U21-DMTK Haraszti SasokFB169 - 76
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK-0601  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Beszterce Kosárlabda KlubFK53 - 80

2018-01-24 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB1-0866  
20:00Hatvan KK-PSZSE-Green DevilsFB184 - 46
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0238  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Gödi SEFA80 - 56
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0603  
17:00Monor SE-Ziccer KSFK66 - 39
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0488  
17:00Monor SE-PARTHUS KSZFJ86 - 55

2018-01-23 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0239  
18:15Bikák KK-Szentendrei KSEFA58 - 66
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0602  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Esztergomi KE U16FK64 - 43
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0461  
17:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFJ70 - 75
    
FB2-0864  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-BKGDSEFB261 - 71
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0674  
19:30OSE Oroszlányok-DMTK Haraszti SasokNFJ61 - 53

2018-01-22 Hétfő
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0670  
19:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNFJ89 - 60
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB2-0863  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Hernádi KAFB280 - 60

2018-01-21 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-1574  
09:00BLF Palota-Gödi SEFS60 - 106
    
FS-1575  
10:40Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFS2 - 0
    
FS-1576  
12:20Miklósi KékRókák KE-BLF PalotaFS0 - 2
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FS-1577  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Herceghalmi TigrisekFS49 - 57
    
FS-1578  
10:45Herceghalmi Tigrisek-ALISCA KarvalyokFS63 - 51
    
FS-1579  
12:30ALISCA Karvalyok-DMTK Haraszti SasokFS38 - 85
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
LS-1600  
09:00Dunakeszi Kiscicák-Pénzügyőr SELS72 - 11
    
LS-1601  
10:45Pénzügyőr SE-Gyöngyösi SI DSZSELS28 - 41
    
LS-1602  
12:30Gyöngyösi SI DSZSE-Dunakeszi KiscicákLS15 - 81
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FS-1590  
09:00Esztergomi KE U14-PARTHUS KSZFS108 - 26
    
FS-1591  
10:45PARTHUS KSZ-PSKFS37 - 75
    
FS-1592  
12:30PSK-Esztergomi KE U14FS36 - 73
    
FK-0558  
14:00Esztergomi KE U16-PSZSE - KisördögökFK51 - 36
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FS-1586  
09:00Gödöllői Sportklub-Monor SE - BFS65 - 50
    
FS-1587  
10:45Monor SE - B-NagykátaFS2 - 0
    
FS-1588  
12:30Gödöllői Sportklub-NagykátaFS2 - 0
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0599  
10:00Nagymaros-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK48 - 64
    
FB1-0862  
12:00Nagymaros-PAFC BASKET U21FB162 - 70
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-1580  
09:00Monor SE-PAFC BASKETFS74 - 37
    
FS-1581  
10:45PAFC BASKET-OSE Lions U14 /CFS41 - 74
    
FS-1582  
12:30OSE Lions U14 /C-Monor SEFS57 - 87
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0237  
19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-PAFC BASKETFA80 - 88

2018-01-20 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1599  
12:30Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubLS89 - 33
    
LS-1598  
14:00KLKS-Atomerőmű SELS43 - 108
    
LS-1597  
15:30Gödöllői Sportklub-KLKSLS91 - 62
    
NFJ-0672  
17:30Gödöllői Sportklub-BKGDSENFJ60 - 61
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1593  
09:00Hernádi KA-Taksonyi ÖrdögökFS69 - 43
    
FS-1594  
10:45Taksonyi Ördögök-Váci ReménységFS2 - 0
    
FS-1595  
12:30Váci Reménység-Hernádi KAFS0 - 2
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0486  
16:00Szekszárdi Sólymok-Szentendrei KSEFJ40 - 79
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1583  
14:00Monor SE - Szedd ki!-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS33 - 102
    
FS-1584  
15:45Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEFS112 - 74
    
FS-1585  
17:30Szentendrei KSE-Monor SE - Szedd ki!FS62 - 36
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0598  
15:20PSZSE - Kisördögök-Ferences DSEFK34 - 43
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0487  
11:00Váci Reménység-Szekszárdi SólymokFJ31 - 77

2018-01-19 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0485  
19:00Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFJ85 - 70
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0832  
19:30Hernádi KA-Monor SE Old-ikFB250 - 44
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0235  
19:30Miklósi KékRókák KE-KKS U21FA20 - 0

2018-01-18 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0471  
19:15PARTHUS KSZ-Esztergomi KE U18FJ56 - 83
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0234  
20:15Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFA73 - 63

2018-01-17 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0232  
20:15KKS U21-JátékvezetőkFA85 - 55
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0597  
17:30Esztergomi KE U16-Monor SEFK38 - 51

2018-01-16 Kedd
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0666  
19:10DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSENFJ66 - 51
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0484  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEFJ77 - 91
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0668  
18:15Miklósi KékGólyák-Pityke KSENFJ38 - 58

2018-01-15 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB1-0861  
20:10DMTK Haraszti Sasok-NagymarosFB1103 - 40
   Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisszentiván, Szabadság út 85
    
NK-0733  
16:45PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KENK36 - 24

2018-01-14 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    
FB1-0860  
18:00HSE - U23-Hatvan KKFB153 - 41
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
B33-1649  
09:00FS PARTHUS KSZ-FS Diósdi Sasok KEB3317 - 3
    
B33-1666  
09:00LS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SEB339 - 4
    
B33-1683  
09:00GY Monor SE - Szedd ki!-FS KLIKK Zsiráfok SEB336 - 5
    
B33-1700  
09:00NF Miklósi KékGólyák-NJ DMTK Haraszti SasokB338 - 11
    
B33-1650  
09:20FF Bikák KK-FF Albertirsai SEB3321 - 7
    
B33-1667  
09:20FU21 DMTK Haraszti Sasok-FU21 PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1684  
09:20FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KKB3312 - 10
    
B33-1701  
09:20NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ PSKB3311 - 3
    
B33-1651  
09:40NK Monor SE - Szedd ki!-FK PAFC Basket /BB3310 - 5
    
B33-1668  
09:40FK Nagykáta-NK PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1685  
09:40FK Miklósi KékRókák KE-FK PAFC BASKETB3312 - 7
    
B33-1702  
09:40NK Szentendre-NK NagykátaB3312 - 3
    
B33-1652  
10:00FS PARTHUS KSZ-LS NagykátaB339 - 6
    
B33-1669  
10:00LS PARTHUS KSZ-FS PAFC BASKETB335 - 6
    
B33-1686  
10:00GY Monor SE - Szedd ki!-FS DMTK Haraszti SasokB3311 - 12
    
B33-1703  
10:00FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 1B3320 - 7
    
B33-1653  
10:20FF Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti SasokB3313 - 6
    
B33-1670  
10:20FF Albertirsai SE-FU21 PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1687  
10:20FF DMTK Haraszti Sasok-FF PAFC BASKETB339 - 15
    
B33-1704  
10:20NF Miklósi KékGólyák-NJ Monor SE - Szedd ki!B332 - 13
    
B33-1654  
10:40NK Monor SE - Szedd ki!-NK PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1671  
10:40FK Nagykáta-FK PAFC Basket /BB330 - 17
    
B33-1688  
10:40FK Miklósi KékRókák KE-NK NagykátaB3314 - 1
    
B33-1705  
10:40NK Szentendre-FK PAFC BASKETB336 - 12
    
B33-1655  
11:00FS Diósdi Sasok KE-LS NagykátaB335 - 7
    
B33-1672  
11:00GY KLIKK Zsiráfok SE-FS PAFC BASKETB330 - 9
    
B33-1689  
11:00FS KLIKK Zsiráfok SE-FS DMTK Haraszti SasokB334 - 21
    
B33-1706  
11:00NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ PSKB3313 - 10
    
B33-1656  
11:20FF Bikák KK-FU21 PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1673  
11:20FF Albertirsai SE-FU21 DMTK Haraszti SasokB3311 - 4
    
B33-1690  
11:20FU21 Bikák KK-FF PAFC BASKETB3313 - 17
    
B33-1707  
11:20FJ Miklósi KékRókák KE 2-FJ PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1657  
11:40FS PARTHUS KSZ-FS PAFC BASKETB333 - 12
    
B33-1674  
11:40LS Nagykáta-LS PARTHUS KSZB333 - 11
    
B33-1691  
11:40FS Diósdi Sasok KE-GY KLIKK Zsiráfok SEB337 - 11
    
B33-1708  
11:40FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Ferences DSEB3310 - 5
    
B33-1658  
12:00FF Bikák KK-FF PAFC BASKETB339 - 10
    
B33-1675  
12:00FF Albertirsai SE-FF DMTK Haraszti SasokB337 - 21
    
B33-1692  
12:00FU21 DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KKB3310 - 13
    
B33-1709  
12:00NF Miklósi KékGólyák-NJ PSKB335 - 9
    
B33-1659  
12:20FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3320 - 5
    
B33-1676  
12:20FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1693  
12:20FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ NagykátaB3314 - 5
    
B33-1710  
12:20NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Monor SE - Szedd ki!B334 - 21
    
B33-1660  
12:40FS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti SasokB332 - 6
    
B33-1677  
12:40LS Nagykáta-GY Monor SE - Szedd ki!B337 - 6
    
B33-1694  
12:40FS Diósdi Sasok KE-FS KLIKK Zsiráfok SEB330 - 21
    
B33-1711  
12:40FU21 DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KKB337 - 15
    
B33-1661  
13:00NK Monor SE - Szedd ki!-FK NagykátaB3314 - 4
    
B33-1678  
13:00FK PAFC Basket /B-NK PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1695  
13:00FK Miklósi KékRókák KE-NK SzentendreB3317 - 6
    
B33-1712  
13:00FK PAFC BASKET-NK NagykátaB3312 - 6
    
B33-1662  
13:20FS PAFC BASKET-FS DMTK Haraszti SasokB336 - 3
    
B33-1679  
13:20LS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!B337 - 4
    
B33-1696  
13:20GY KLIKK Zsiráfok SE-FS KLIKK Zsiráfok SEB339 - 12
    
B33-1713  
13:20NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ DMTK Haraszti SasokB3321 - 4
    
B33-1663  
13:40FJ Bikák KK-FJ PAFC BASKETB3321 - 0
    
B33-1680  
13:40FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Miklósi KékRókák KE 2B338 - 6
    
B33-1697  
13:40FJ Ferences DSE-FJ NagykátaB3312 - 5
    
B33-1714  
13:40NJ PSK-NF Miklósi KékGólyákB337 - 5
    
B33-1664  
14:00NK Monor SE - Szedd ki!-FK Miklósi KékRókák KEB3310 - 8
    
B33-1681  
14:00FK PAFC Basket /B-FK PAFC BASKETB3312 - 13
    
B33-1698  
14:00FK Nagykáta-NK SzentendreB335 - 11
    
B33-1715  
14:00FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 2B333 - 16
    
B33-1665  
14:20FJ Bikák KK-FJ KLIKK Zsiráfok SEB3315 - 5
    
B33-1682  
14:20FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Ferences DSEB337 - 5
    
B33-1699  
14:20FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 2B336 - 16
    
B33-1716  
14:20FK Nagykáta-NK NagykátaB338 - 2
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    
NK-0744  
09:00Dunakeszi Kiscicák-Miklósi KékGólyákNK65 - 51
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0483  
16:00Esztergomi KE U18-Váci ReménységFJ119 - 46
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0750  
11:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSENK37 - 45

2018-01-13 Szombat
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0481  
18:30Albertirsai SE-Szentendrei KSEFJ0 - 20
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0482  
16:00PARTHUS KSZ-Gödöllői SportklubFJ64 - 94
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0593  
15:15Ziccer KS-Miklósi KékRókák KEFK51 - 73
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0594  
14:00Szentendrei KSE-NagymarosFK36 - 51
    
FB2-0858  
16:00Szentendrei KSE U21-Monor SE Old-ikFB272 - 85
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0748  
11:15Nagykőrösi Sólymok KE-PARTHUS KSZNK51 - 32
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0595  
15:20PSZSE - Kisördögök-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK41 - 84
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0637  
17:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSENFJ70 - 45
    
FA-0221  
19:00PAFC BASKET-JátékvezetőkFA67 - 69
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-0596  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK61 - 44

2018-01-12 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0592  
17:30Ferences DSE-Gödöllői SportklubFK62 - 44
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB2-0856  
20:45BKGDSE-Nagykőrösi Sólymok KEFB264 - 53

2018-01-11 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0665  
18:15Miklósi KékGólyák-Monor SE - Szedd ki!NFJ38 - 84
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-1343  
15:30Beszterce Kosárlabda Klub-PAFC BASKETFK67 - 52

2018-01-10 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0448  
18:30Albertirsai SE-Esztergomi KE U18FJ0 - 20
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB1-0818  
20:00Hatvan KK-HSE - U23FB150 - 55
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0585  
17:00Monor SE-Miklósi KékRókák KEFK57 - 45
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0480  
18:45Váci Reménység-Bikák KKFJ20 - 0

2018-01-09 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-1342  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-PAFC BASKETFK91 - 40
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0634  
17:15BKGDSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ44 - 84

2018-01-08 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0479  
19:20Keresztúri SE-Albertirsai SEFJ20 - 0
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0664  
19:15Monor SE-DMTK Haraszti SasokNFJ58 - 44
   Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisszentiván, Szabadság út 85
    
NK-0745  
16:30PARTHUS KSZ-Gödöllői SportklubNK36 - 43

2018-01-07 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0477  
11:00Szekszárdi Sólymok-Bikák KKFJ37 - 95
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FB1-0826  
12:00Nagymaros-HSE - U23FB148 - 79
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0446  
16:00Szentendrei KSE-Szekszárdi SólymokFJ85 - 25
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0663  
19:00BKGDSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ45 - 76

2018-01-06 Szombat
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0476  
16:00PARTHUS KSZ-KLIKK Zsiráfok SEFJ35 - 107
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0742  
10:30Nagykőrösi Sólymok KE-Dunakeszi KiscicákNK31 - 102
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0662  
18:00OSE Oroszlányok-Százhalombattai KSENFJ78 - 39

2018-01-05 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0475  
19:00Gödöllői Sportklub-Monor SEFJ81 - 97

2018-01-04 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB1-0843  
19:30Bikák KK U21-Hatvan KKFB199 - 63

2017-12-21 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0216  
19:30Bikák KK-Gödi SEFA52 - 67
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0623  
18:45Pityke KSE-Monor SENFJ49 - 61

2017-12-20 Szerda
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0769  
15:30PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákNK24 - 69
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0230  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-JátékvezetőkFA97 - 41
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FA-0229  
20:30Szentendrei KSE-KKS U21FA92 - 69
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0473  
18:45Váci Reménység-Keresztúri SEFJ42 - 104

2017-12-19 Kedd
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0659  
19:15DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ48 - 80

2017-12-18 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB1-0854  
20:10DMTK Haraszti Sasok-PSZSE-Green DevilsFB1105 - 53
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-1344  
18:15Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFK51 - 54
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0660  
18:45Monor SE-Miklósi KékGólyákNFJ55 - 41
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB2-0855  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-KLIKK Zsiráfok SEFB272 - 71

2017-12-17 Vasárnap
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    
NK-0747  
10:00Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubNK88 - 43
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FB1-0853  
12:00Nagymaros-Bikák KK U21FB120 - 0
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0466  
16:00Szentendrei KSE-Monor SEFJ77 - 73
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0582  
11:00PSZSE - Kisördögök-Százhalombattai KSE Batta BoysFK58 - 69
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FK-1339  
17:00PAFC BASKET-Szentendrei KSEFK51 - 17
    
NFJ-0675  
18:45PAFC BASKET-Miklósi KékGólyákNFJ55 - 30
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NK-0746  
10:00Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK81 - 54
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0583  
10:00Ferences DSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK54 - 60

2017-12-16 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0581  
09:00Ziccer KS-Beszterce Kosárlabda KlubFK41 - 80
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0472  
15:00KLIKK Zsiráfok SE-Szekszárdi SólymokFJ69 - 71
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FB2-0851  
16:00Szentendrei KSE U21-Hernádi KAFB277 - 48
   Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
    
NFJ-0657  
10:00Pityke KSE-BKGDSENFJ110 - 45
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB1-0823  
15:20PSZSE-Green Devils-Hatvan KKFB157 - 56

2017-12-15 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0580  
17:15Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK50 - 53
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0220  
19:30Miklósi KékRókák KE-Bikák KKFA20 - 0
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB2-0988  
20:45BKGDSE-Hernádi KA U21FB288 - 29

2017-12-14 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0654  
18:15Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ59 - 62
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0653  
19:30Monor SE - Szedd ki!-Monor SENFJ74 - 49
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0655  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Pityke KSENFJ73 - 68
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK-0578  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Gödöllői SportklubFK82 - 59

2017-12-13 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB1-0849  
20:00Hatvan KK-NagymarosFB186 - 34

2017-12-12 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0579  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Miklósi KékRókák KEFK76 - 63
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0431  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Gödöllői SportklubFJ89 - 97
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0644  
17:30BKGDSE-DMTK Haraszti SasokNFJ35 - 53

2017-12-11 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0468  
19:20Keresztúri SE-Bikák KKFJ56 - 113

2017-12-10 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0464  
14:30Szekszárdi Sólymok-PARTHUS KSZFJ94 - 29
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0465  
11:00Szekszárdi Sólymok-Keresztúri SEFJ61 - 54
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
GY-1417  
09:00Dunakeszi Kiscicák-Szentendrei KSEGY20 - 97
    
GY-1418  
10:30Szentendrei KSE-Esztergomi KE U12GY70 - 21
    
GY-1419  
12:00Esztergomi KE U12-Dunakeszi KiscicákGY32 - 42
    
NK-0726  
13:45Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KENK115 - 20
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0467  
16:00Esztergomi KE U18-KLIKK Zsiráfok SEFJ93 - 92
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0741  
10:00Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNK51 - 80
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0577  
10:00Nagymaros-Monor SEFK48 - 80
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NK-0743  
10:00Százhalombattai KSE-PARTHUS KSZNK58 - 47
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0226  
19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-Miklósi KékRókák KEFA53 - 83
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0652  
19:00BKGDSE-PAFC BASKETNFJ35 - 60
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0576  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-PSZSE - KisördögökFK94 - 48

2017-12-09 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0225  
20:00Játékvezetők-Szentendrei KSEFA69 - 60
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0987  
10:00Hernádi KA-Hernádi KA U21FB262 - 37
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-1288  
10:00Miklósi KékRókák KE-ALISCA KarvalyokFS107 - 44
    
FS-1289  
11:45ALISCA Karvalyok-OSE Lions U14 /CFS51 - 98
    
FS-1290  
13:30OSE Lions U14 /C-Miklósi KékRókák KEFS55 - 97
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FB2-0845  
13:00Szentendrei KSE U21-BKGDSEFB268 - 62
    
FK-0574  
17:00Szentendrei KSE-Ferences DSEFK26 - 69
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-1494  
01:00Monor SE - A-Monor SE - BGY2 - 0
    
GY-1422  
09:00Monor SE-BLF PalotaGY8 - 112
    
GY-1423  
10:30BLF Palota-Atom City - Atomerőmű SEGY37 - 83
    
GY-1424  
12:00Atom City - Atomerőmű SE-Monor SEGY61 - 16
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0651  
18:00OSE Oroszlányok-Gödöllői SportklubNFJ143 - 27
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FB1-0846  
17:00PAFC BASKET U21-PSZSE-Green DevilsFB195 - 65
    
FK-1338  
19:00PAFC BASKET-Ziccer KSFK85 - 35
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-0575  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Esztergomi KE U16FK56 - 37
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
GY-1414  
09:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-DMTK Haraszti SasokGY37 - 67
    
GY-1415  
11:00DMTK Haraszti Sasok-DMTK Haraszti Sasok /BGY58 - 40
    
GY-1416  
12:30DMTK Haraszti Sasok /B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY39 - 100

2017-12-07 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0462  
18:00Bikák KK-Szentendrei KSEFJ74 - 66
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0223  
20:15Gödi SE-KKS U21FA80 - 60
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0650  
18:15Miklósi KékGólyák-OSE OroszlányokNFJ25 - 112
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK-0572  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK68 - 94

2017-12-06 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0573  
17:00Monor SE-Beszterce Kosárlabda KlubFK45 - 76

2017-12-05 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB2-0842  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFB253 - 68

2017-12-04 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB1-0841  
20:10DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKET U21FB172 - 45
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0571  
18:15Miklósi KékRókák KE-NagymarosFK56 - 35
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FA-0222  
20:30Szentendrei KSE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA81 - 46
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0648  
18:45Monor SE-BKGDSENFJ64 - 21

2017-12-03 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0459  
18:00PARTHUS KSZ-Keresztúri SEFJ30 - 106
   Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest, IV. Erzsébet utca 69
    
LS-1299  
09:00KLKS-Óbudai KaszásokLS97 - 62
    
LS-1300  
10:45Óbudai Kaszások-Gyöngyösi SI DSZSELS56 - 31
    
LS-1301  
12:30Gyöngyösi SI DSZSE-KLKSLS30 - 71
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-1277  
09:00BLF Palota-Monor SE - Szedd ki!FS98 - 46
    
FS-1278  
10:40Monor SE - Szedd ki!-Herceghalmi TigrisekFS39 - 81
    
FS-1279  
12:20Herceghalmi Tigrisek-BLF PalotaFS75 - 84
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
LS-1305  
09:00Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubLS86 - 41
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FS-1291  
10:00Esztergomi KE U14-Gödöllői SportklubFS77 - 59
    
FS-1292  
11:45Gödöllői Sportklub-NagykátaFS78 - 38
    
FS-1293  
13:30Nagykáta-Esztergomi KE U14FS34 - 98
    
FJ-0460  
16:00Esztergomi KE U18-Gödöllői SportklubFJ84 - 86
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-1280  
09:00Monor SE-DMTK Haraszti SasokFS45 - 42
    
FS-1281  
10:45DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEFS60 - 62
    
FS-1282  
12:30Szentendrei KSE-Monor SEFS65 - 73
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1295  
09:00Monor SE - B-Taksonyi ÖrdögökFS51 - 35
    
FS-1296  
10:45Taksonyi Ördögök-PARTHUS KSZFS34 - 32
    
FS-1297  
12:30PARTHUS KSZ-Monor SE - BFS44 - 45
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0617  
17:00BKGDSE-Gödöllői SportklubNFJ32 - 33

2017-12-02 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0569  
09:00Ziccer KS-Ferences DSEFK33 - 73
   Karinthy Frigyes Általános Iskola Budapest, 1048 Hajló u. 2-8.
    
LS-1302  
13:45Pénzügyőr SE-Atomerőmű SELS13 - 110
    
LS-1303  
15:30Atomerőmű SE-Nagykőrösi Sólymok KELS69 - 20
    
LS-1304  
17:15Nagykőrösi Sólymok KE-Pénzügyőr SELS39 - 15
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0986  
10:00Hernádi KA U21-Szentendrei KSE U21FB233 - 74
    
FS-1308  
12:00Hernádi KA-Albertirsai SEFS20 - 0
    
FS-1309  
13:45Váci Reménység-PSKFS20 - 0
    
FS-1310  
15:30Albertirsai SE-Váci ReménységFS0 - 20
    
FS-1311  
17:15Hernádi KA-PSKFS53 - 50
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    
NFJ-0636  
17:00Pityke KSE-OSE OroszlányokNFJ67 - 63
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB1-0840  
15:20PSZSE-Green Devils-HSE - U23FB147 - 78
    
FK-0570  
17:00PSZSE - Kisördögök-Szentendrei KSEFK53 - 32
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FS-1284  
08:30PAFC BASKET-Gödi SEFS20 - 115
    
FS-1285  
10:15Gödi SE-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS122 - 52
    
FS-1286  
12:00Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-PAFC BASKETFS63 - 56
    
NFJ-0646  
18:30PAFC BASKET-Gödöllői SportklubNFJ74 - 22

2017-12-01 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0568  
17:15Gödöllői Sportklub-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK46 - 53
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB2-0838  
20:45BKGDSE-Hernádi KAFB260 - 54

2017-11-30 Csütörtök
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0440  
18:15Esztergomi KE U18-Szentendrei KSEFJ66 - 77
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0645  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENFJ61 - 78

2017-11-29 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0458  
18:30Albertirsai SE-PARTHUS KSZFJ0 - 20
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0642  
17:30Gödöllői Sportklub-Pityke KSENFJ57 - 91
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0457  
17:00Monor SE-Esztergomi KE U18FJ91 - 58
    
NFJ-0690  
19:00Monor SE - Szedd ki!-BKGDSENFJ94 - 20

2017-11-28 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0567  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-NagymarosFK20 - 0
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0647  
19:15DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ68 - 64

2017-11-27 Hétfő
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0739  
17:15Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK48 - 59

2017-11-26 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
NK-0740  
18:30PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákNK42 - 91
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
B33-1349  
09:00FJ Bikák KK-FJ Ferences DSEB3320 - 11
    
B33-1357  
09:00FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 1B3321 - 0
    
B33-1358  
09:00FJ Miklósi KékRókák KE 2-FJ NagykátaB330 - 21
    
B33-1359  
09:00FF Albertirsai SE-FF Bikák KKB3316 - 20
    
B33-1350  
09:20FS KLIKK Zsiráfok SE-FS PARTHUS KSZB338 - 14
    
B33-1360  
09:20GY KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!B336 - 13
    
B33-1361  
09:20NK Nagykáta-NK SzentendreB336 - 12
    
B33-1362  
09:20FK Miklósi KékRókák KE-FK NagykátaB3311 - 0
    
B33-1351  
09:40NF Albertirsai SE-NF Miklósi KékGólyákB3350 - 5
    
B33-1363  
09:40NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Esztergomi KEB3310 - 5
    
B33-1364  
09:40NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ PSKB3314 - 2
    
B33-1365  
09:40FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KKB3318 - 8
    
B33-1366  
10:00FJ Bikák KK-FJ KLIKK Zsiráfok SEB3321 - 20
    
B33-1367  
10:00FJ Ferences DSE-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3311 - 6
    
B33-1368  
10:00FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ NagykátaB3316 - 1
    
B33-1369  
10:00FF Albertirsai SE-FU21 Esztergomi KEB3317 - 7
    
B33-1370  
10:20FS KLIKK Zsiráfok SE-GY KLIKK Zsiráfok SEB338 - 10
    
B33-1371  
10:20GY Monor SE - Szedd ki!-LS PARTHUS KSZB335 - 9
    
B33-1372  
10:20NK Monor SE - Szedd ki!-FK Miklósi KékRókák KEB3318 - 9
    
B33-1373  
10:20NK Szentendre-FK NagykátaB337 - 6
    
B33-1374  
10:40NF Albertirsai SE-NJ DMTK Haraszti SasokB334 - 6
    
B33-1375  
10:40NF Miklósi KékGólyák-NJ Monor SE - Szedd ki!B335 - 15
    
B33-1376  
10:40NJ Esztergomi KE-NJ PSKB333 - 9
    
B33-1377  
10:40FF Bikák KK-FF DMTK Haraszti SasokB3319 - 18
    
B33-1378  
11:00FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 1B3317 - 10
    
B33-1379  
11:00FJ Ferences DSE-FJ NagykátaB3321 - 3
    
B33-1380  
11:00FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3317 - 8
    
B33-1381  
11:00FU21 Bikák KK-FU21 Esztergomi KEB3319 - 10
    
B33-1382  
11:20FS KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!B3311 - 7
    
B33-1383  
11:20FS PARTHUS KSZ-LS PARTHUS KSZB3311 - 7
    
B33-1384  
11:20NK Monor SE - Szedd ki!-FK NagykátaB3315 - 3
    
B33-1385  
11:20NK Nagykáta-FK Miklósi KékRókák KEB331 - 21
    
B33-1386  
11:40NF Albertirsai SE-NJ Esztergomi KEB339 - 7
    
B33-1387  
11:40NF Miklósi KékGólyák-NJ PSKB335 - 13
    
B33-1388  
11:40NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Monor SE - Szedd ki!B335 - 13
    
B33-1389  
11:40FF Albertirsai SE-FF DMTK Haraszti SasokB3311 - 21
    
B33-1390  
12:00FS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!B3311 - 4
    
B33-1391  
12:00GY KLIKK Zsiráfok SE-LS PARTHUS KSZB334 - 10
    
B33-1392  
12:00NK Monor SE - Szedd ki!-NK SzentendreB3321 - 2
    
B33-1393  
12:00NK Nagykáta-FK NagykátaB335 - 7
    
B33-1394  
12:20FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3321 - 0
    
B33-1395  
12:20FJ Ferences DSE-FJ Miklósi KékRókák KE 1B336 - 10
    
B33-1396  
12:20FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ NagykátaB3317 - 3
    
B33-1397  
12:20FF Bikák KK-FU21 Bikák KKB3316 - 10
    
B33-1398  
12:40NF Albertirsai SE-NJ Monor SE - Szedd ki!B337 - 21
    
B33-1399  
12:40NF Miklósi KékGólyák-NJ Esztergomi KEB337 - 6
    
B33-1400  
12:40NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ PSKB337 - 4
    
B33-1401  
12:40FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 Esztergomi KEB3314 - 10
    
B33-1402  
13:00FS KLIKK Zsiráfok SE-LS PARTHUS KSZB335 - 11
    
B33-1403  
13:00FS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SEB3314 - 3
    
B33-1404  
13:00NK Monor SE - Szedd ki!-NK NagykátaB3313 - 5
    
B33-1405  
13:00NK Szentendre-FK Miklósi KékRókák KEB332 - 21
    
B33-1406  
13:20FJ Bikák KK-FJ NagykátaB3318 - 1
    
B33-1407  
13:20FJ Ferences DSE-FJ KLIKK Zsiráfok SEB3311 - 13
    
B33-1408  
13:20FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Miklósi KékRókák KE 2B3313 - 6
    
B33-1409  
13:20FF Albertirsai SE-FU21 Bikák KKB3321 - 18
    
B33-1410  
13:40NF Albertirsai SE-NJ PSKB3315 - 8
    
B33-1411  
13:40NF Miklósi KékGólyák-NJ DMTK Haraszti SasokB333 - 12
    
B33-1412  
13:40NJ Esztergomi KE-NJ Monor SE - Szedd ki!B338 - 17
    
B33-1413  
13:40FF Bikák KK-FU21 Esztergomi KEB3321 - 15
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    
NK-0738  
14:00Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK74 - 59
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1011  
09:00Gödöllői Sportklub-Pénzügyőr SELS99 - 21
    
LS-1012  
10:45Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS37 - 85
    
LS-1013  
12:30Óbudai Kaszások-Gödöllői SportklubLS56 - 63
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0588  
13:00Nagymaros-Ziccer KSFK43 - 47
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0219  
19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA60 - 79
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0565  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Százhalombattai KSE Batta BoysFK59 - 51

2017-11-25 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0453  
11:00Gödöllői Sportklub-Szekszárdi SólymokFJ57 - 75
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0563  
12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK67 - 46
    
FJ-0454  
14:00Szentendrei KSE-Váci ReménységFJ116 - 41
    
FB2-0834  
16:00Szentendrei KSE U21-KLIKK Zsiráfok SEFB260 - 55
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0455  
15:00Szekszárdi Sólymok-Monor SEFJ54 - 68
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FB1-0835  
15:20PSZSE-Green Devils-NagymarosFB174 - 47
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FB1-0836  
17:00PAFC BASKET U21-Hatvan KKFB174 - 50
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-0564  
11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFK75 - 44

2017-11-24 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0556  
19:00Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK84 - 30

2017-11-23 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0452  
17:00Bikák KK-Monor SEFJ131 - 86
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0215  
20:15Gödi SE-JátékvezetőkFA65 - 83
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NK-0737  
17:30Miklósi KékGólyák-Nagykőrösi Sólymok KENK87 - 31

2017-11-22 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0214  
20:15KKS U21-Százhalombattai KSE - PedagógusFA48 - 65
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0561  
17:00Monor SE-Ferences DSEFK56 - 51
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0640  
19:00Monor SE - Szedd ki!-Nagykőrösi Sólymok KENFJ78 - 53
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0451  
18:45Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ33 - 86

2017-11-21 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0213  
20:30Szentendrei KSE-KVSE KÉMÉNYEKFA71 - 62
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0639  
18:15Miklósi KékGólyák-BKGDSENFJ76 - 46
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0633  
19:30OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ85 - 51

2017-11-20 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB1-0825  
20:10DMTK Haraszti Sasok-Bikák KK U21FB167 - 71
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0638  
18:45Monor SE-Gödöllői SportklubNFJ65 - 35

2017-11-19 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0449  
18:00PARTHUS KSZ-Szentendrei KSEFJ27 - 116
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-1119  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SEGY20 - 0
    
GY-1120  
10:30DMTK Haraszti Sasok /B-Albertirsai SEGY20 - 0
    
GY-1121  
12:00DMTK Haraszti Sasok-Esztergomi KE U12GY88 - 13
    
GY-1122  
13:30DMTK Haraszti Sasok /B-Esztergomi KE U12GY72 - 53
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0566  
14:00Ferences DSE-Esztergomi KE U16FK66 - 57
    
FJ-0450  
16:00Esztergomi KE U18-Keresztúri SEFJ78 - 82
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
NK-0734  
10:30Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK71 - 60
    
NK-0736  
13:00Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNK73 - 59
    
FA-0209  
20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Bikák KKFA55 - 82
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0557  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK64 - 45

2017-11-18 Szombat
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
NK-0735  
16:00Dunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZNK106 - 10
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
GY-1115  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEGY49 - 64
    
GY-1116  
11:30Monor SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY13 - 82
    
GY-1117  
13:00Monor SE-Szentendrei KSEGY11 - 72
    
GY-1118  
14:30KLIKK Zsiráfok SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY38 - 46
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-1111  
09:00Monor SE - A-BLF PalotaGY42 - 56
    
GY-1112  
10:30Monor SE - B-Atom City - Atomerőmű SEGY19 - 81
    
GY-1113  
12:00Monor SE - B-BLF PalotaGY34 - 35
    
GY-1114  
13:30Monor SE - A-Atom City - Atomerőmű SEGY26 - 70

2017-11-17 Péntek
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0542  
18:30Esztergomi KE U16-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK44 - 49
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0212  
19:30Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFA81 - 56

2017-11-16 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB1-0831  
18:30Bikák KK U21-PAFC BASKET U21FB1100 - 59
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0632  
17:30Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokNFJ56 - 49
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0635  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ72 - 38

2017-11-15 Szerda
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0622  
17:30Gödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!NFJ38 - 81
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB1-0830  
20:00Hatvan KK-DMTK Haraszti SasokFB172 - 67
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0211  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-KKS U21FA91 - 52
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0447  
17:00Monor SE-Váci ReménységFJ96 - 41

2017-11-14 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0210  
20:30Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFA64 - 58
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0555  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK59 - 87
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB2-0828  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Hernádi KAFB276 - 33
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB2-0829  
18:50Monor SE Old-ik-BKGDSEFB267 - 56

2017-11-13 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0554  
18:15Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFK57 - 51

2017-11-12 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0626  
17:00DMTK Haraszti Sasok-Pityke KSENFJ38 - 68
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0553  
15:30Esztergomi KE U16-Gödöllői SportklubFK52 - 66
   Vak Bottyán SZKI. Gyöngyös, Thán Károly u. 1
    
LS-1014  
10:00Gyöngyösi SI DSZSE-Ziccer KSLS69 - 19
    
LS-1015  
11:45Ziccer KS-Atomerőmű SELS8 - 136
    
LS-1016  
13:30Atomerőmű SE-Gyöngyösi SI DSZSELS86 - 10
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1004  
09:00Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFS56 - 79
    
FS-1005  
10:45DMTK Haraszti Sasok-PARTHUS KSZFS87 - 35
    
FS-1006  
12:30PARTHUS KSZ-Hernádi KAFS32 - 68
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0559  
10:00Nagymaros-Beszterce Kosárlabda KlubFK59 - 74
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1051  
09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS19 - 80
    
FS-1052  
10:45Szentendrei KSE-Esztergomi KE U14FS87 - 37
    
FS-1053  
12:30Esztergomi KE U14-Monor SE - BFS65 - 19
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
FS-1044  
09:30Nagykáta-Gödi SEFS20 - 119
    
FS-1045  
11:15Gödi SE-Herceghalmi TigrisekFS110 - 42
    
FS-1046  
13:00Herceghalmi Tigrisek-NagykátaFS87 - 26
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-1017  
10:00Nagykőrösi Sólymok KE-Dunakeszi KiscicákLS35 - 82
    
LS-1018  
11:45Dunakeszi Kiscicák-KLKSLS103 - 51
    
LS-1019  
13:30KLKS-Nagykőrösi Sólymok KELS76 - 94
   Paksi II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Paks, Ifjúság u. 2.
    
FS-1007  
10:00Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-Taksonyi ÖrdögökFS101 - 28
    
FS-1008  
11:45OSE Lions U14 /C-Váci ReménységFS94 - 15
    
FS-1009  
13:30Taksonyi Ördögök-Váci ReménységFS46 - 16
    
FS-1010  
15:15Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-OSE Lions U14 /CFS61 - 51
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    
FS-1047  
10:00ALISCA Karvalyok-BLF PalotaFS25 - 127
    
FS-1048  
11:45PAFC BASKET-Albertirsai SEFS20 - 0
    
FS-1049  
13:30BLF Palota-PAFC BASKETFS117 - 37
    
FS-1050  
15:15ALISCA Karvalyok-Albertirsai SEFS20 - 0

2017-11-11 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0732  
16:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK25 - 73
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0551  
16:00Szentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK37 - 69
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-1000  
09:00Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékRókák KEFS53 - 82
    
FS-1001  
10:45Monor SE-Gödöllői SportklubFS50 - 41
    
FS-1002  
12:30Miklósi KékRókák KE-Monor SEFS81 - 55
    
FS-1003  
14:15Monor SE - Szedd ki!-Gödöllői SportklubFS50 - 38
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB2-0827  
13:30Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSE U21FB291 - 49

2017-11-10 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0550  
19:20Ziccer KS-Százhalombattai KSE Batta BoysFK16 - 98
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0444  
20:00Gödöllői Sportklub-Bikák KKFJ62 - 109
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0208  
19:15PAFC BASKET-Gödi SEFA66 - 70
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0631  
18:45Százhalombattai KSE-Pityke KSENFJ51 - 59

2017-11-09 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0432  
19:00Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ94 - 76
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0629  
18:15Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ62 - 38
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0630  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ76 - 71

2017-11-08 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0549  
17:00Monor SE-Gödöllői SportklubFK52 - 28
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0436  
18:45Váci Reménység-PARTHUS KSZFJ33 - 71

2017-11-07 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0442  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Váci ReménységFJ83 - 66
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-0771  
14:30Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK53 - 72

2017-11-06 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0547  
18:15Miklósi KékRókák KE-PSZSE - KisördögökFK71 - 50
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0497  
17:00Monor SE-Keresztúri SEFJ84 - 57
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0628  
18:45Monor SE-PAFC BASKETNFJ20 - 0
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK-0548  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Esztergomi KE U16FK99 - 31

2017-11-05 Vasárnap
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0546  
10:00Nagymaros-Ferences DSEFK20 - 0
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0205  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-JátékvezetőkFA69 - 60
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0627  
19:00BKGDSE-Százhalombattai KSENFJ20 - 75
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0545  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ziccer KSFK121 - 33

2017-11-04 Szombat
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0727  
14:00PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSENK72 - 83
    
FJ-0438  
16:00PARTHUS KSZ-Bikák KKFJ57 - 111
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0544  
14:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK26 - 120
    
FJ-0439  
16:00Szentendrei KSE-KLIKK Zsiráfok SEFJ103 - 37
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FB1-0824  
16:00PAFC BASKET U21-NagymarosFB1112 - 55

2017-11-03 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0820  
19:30Hernádi KA-Nagykőrösi Sólymok KEFB240 - 82
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0203  
19:30Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA44 - 61
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB2-0821  
20:45BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFB258 - 50

2017-11-02 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0437  
17:30Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFJ140 - 32
    
FB1-0819  
19:00Bikák KK U21-PSZSE-Green DevilsFB1123 - 45
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NK-0731  
18:15Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK76 - 69

2017-10-31 Kedd
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0624  
19:00OSE Oroszlányok-BKGDSENFJ131 - 33

2017-10-30 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB2-0815  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-BKGDSEFB277 - 55
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0552  
17:00PSZSE - Kisördögök-Monor SEFK31 - 50

2017-10-29 Vasárnap
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0730  
10:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENK44 - 67

2017-10-28 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0433  
11:00Bikák KK-Szekszárdi SólymokFJ116 - 40
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0562  
13:30Ziccer KS-PSZSE - KisördögökFK33 - 53
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0729  
16:00Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZNK63 - 20
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0625  
17:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokNFJ52 - 37
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0434  
15:00Szekszárdi Sólymok-Váci ReménységFJ123 - 51

2017-10-26 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0206  
20:15Gödi SE-Szentendrei KSEFA63 - 87

2017-10-25 Szerda
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0430  
19:20Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ57 - 104
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0538  
17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK42 - 54
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NFJ-0620  
18:15Miklósi KékGólyák-PAFC BASKETNFJ47 - 68
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0435  
17:00Monor SE-Albertirsai SEFJ20 - 0

2017-10-24 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB2-0817  
18:50Monor SE Old-ik-Szentendrei KSE U21FB270 - 52

2017-10-22 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
GY-0908  
10:00Atom City - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEGY120 - 59
    
GY-0909  
11:45Atom City - Atomerőmű SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY117 - 26
    
GY-0910  
13:30BLF Palota-Szentendrei KSEGY67 - 73
    
GY-0911  
15:15BLF Palota-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY66 - 45
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FB1-0814  
12:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFB143 - 114

2017-10-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-0904  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - AGY72 - 31
    
GY-0905  
10:45DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY66 - 36
    
GY-0906  
12:30DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - AGY59 - 53
    
GY-0907  
14:15DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - BGY64 - 51
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-0900  
09:00Monor SE-Albertirsai SEGY20 - 0
    
GY-0901  
10:45Albertirsai SE-Esztergomi KE U12GY0 - 20
    
GY-0902  
12:30Esztergomi KE U12-KLIKK Zsiráfok SEGY13 - 41
    
GY-0903  
14:15KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY65 - 12
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0540  
15:20PSZSE - Kisördögök-NagymarosFK51 - 44

2017-10-20 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0539  
19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK44 - 60

2017-10-19 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0428  
19:15PARTHUS KSZ-Monor SEFJ43 - 54
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0616  
19:15DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ49 - 66

2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0201  
20:15KKS U21-Miklósi KékRókák KEFA61 - 71
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0202  
20:30Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA60 - 54
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0619  
19:00Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ57 - 39

2017-10-17 Kedd
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NK-0728  
18:15Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNK75 - 34

2017-10-16 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0618  
18:45Monor SE-Százhalombattai KSENFJ57 - 55

2017-10-15 Vasárnap
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0429  
15:00Esztergomi KE U18-Bikák KKFJ20 - 0
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-0118  
09:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákLS33 - 63
    
LS-0119  
10:45Óbudai Kaszások-Dunakeszi KiscicákLS31 - 80
    
LS-0120  
12:30Óbudai Kaszások-Atomerőmű SELS35 - 92
    
LS-0121  
14:15Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubLS50 - 42
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-0100  
09:00Miklósi KékRókák KE-Monor SEFS0 - 20
    
FS-0101  
10:30Nagykáta-Hernádi KAFS20 - 0
    
FS-0102  
12:00Monor SE-Hernádi KAFS20 - 0
    
FS-0103  
13:30Miklósi KékRókák KE-NagykátaFS0 - 20
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-0122  
09:30Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLS89 - 9
    
LS-0123  
11:15Pénzügyőr SE-Ziccer KSLS65 - 28
    
LS-0124  
13:00Gyöngyösi SI DSZSE-Pénzügyőr SELS56 - 30
    
LS-0125  
14:45Gyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KELS27 - 73

2017-10-14 Szombat
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FS-0111  
09:00Esztergomi KE U14-OSE Lions U14 /CFS67 - 75
    
FS-0112  
10:45OSE Lions U14 /C-BLF PalotaFS55 - 104
    
FS-0113  
12:30BLF Palota-Esztergomi KE U14FS89 - 55
   Török Ignác Gimnázium Gödöllő, Petőfi S. u 12
    
FS-0097  
09:00Gödöllői Sportklub-Gödi SEFS50 - 113
    
FS-0098  
10:45Gödi SE-Váci ReménységFS20 - 0
    
FS-0099  
12:30Váci Reménység-Gödöllői SportklubFS0 - 20
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-0104  
09:00Monor SE - B-Albertirsai SEFS20 - 0
    
FS-0105  
10:45Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokFS57 - 71
    
FS-0106  
12:30Albertirsai SE-Monor SE - Szedd ki!FS0 - 20
    
FS-0107  
14:15Monor SE - B-DMTK Haraszti SasokFS22 - 83
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FS-0108  
09:00PAFC BASKET-Szentendrei KSEFS28 - 100
    
FS-0109  
10:45Szentendrei KSE-PARTHUS KSZFS83 - 30
    
FS-0110  
12:30PARTHUS KSZ-PAFC BASKETFS27 - 32
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-0114  
09:00Taksonyi Ördögök-Herceghalmi TigrisekFS53 - 81
    
FS-0115  
10:45Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-ALISCA KarvalyokFS130 - 34
    
FS-0116  
12:30Herceghalmi Tigrisek-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS41 - 83
    
FS-0117  
14:15Taksonyi Ördögök-ALISCA KarvalyokFS60 - 66

2017-10-01 Vasárnap
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    
FJ-0443  
01:00Albertirsai SE-Gödöllői SportklubFJ0 - 20
    
FJ-0470  
11:00Szekszárdi Sólymok-Albertirsai SEFJ20 - 0
    
FJ-0469  
18:30Albertirsai SE-Váci ReménységFJ0 - 20
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0204  
01:00Játékvezetők-Bikák KKFA0 - 20
    
FA-0207  
01:00Bikák KK-KKS U21FA0 - 20
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0200  
01:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSE - PedagógusFA0 - 20

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd