pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


OKT
18

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Lukács nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto


2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0201  
20:15KKS-Miklósi KékRókák KEFA0 - 0
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0202  
20:30Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA0 - 0
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0619  
19:00Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ0 - 0

2017-10-17 Kedd
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NK-0728  
18:15Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNK0 - 0

2017-10-16 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0618  
18:45Monor SE-Százhalombattai KSENFJ57 - 55

2017-10-15 Vasárnap
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0429  
15:00Esztergomi KE U18-Bikák KKFJ51 - 89
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-0118  
09:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákLS33 - 63
    
LS-0119  
10:45Óbudai Kaszások-Dunakeszi KiscicákLS31 - 80
    
LS-0120  
12:30Óbudai Kaszások-Atomerőmű SELS35 - 92
    
LS-0121  
14:15Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubLS50 - 42
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-0100  
09:00Miklósi KékRókák KE-Monor SEFS96 - 77
    
FS-0101  
10:30Nagykáta-Hernádi KAFS39 - 66
    
FS-0102  
12:00Monor SE-NagykátaFS76 - 25
    
FS-0103  
13:30Miklósi KékRókák KE-Hernádi KAFS66 - 32
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-0122  
09:30Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLS89 - 9
    
LS-0123  
11:15Pénzügyőr SE-Ziccer KSLS65 - 28
    
LS-0124  
13:00Gyöngyösi SI DSZSE-Pénzügyőr SELS56 - 30
    
LS-0125  
14:45Gyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KELS27 - 73

2017-10-14 Szombat
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FS-0111  
09:00Esztergomi KE U14-OSE Lions U14 /CFS67 - 75
    
FS-0112  
10:45OSE Lions U14 /C-BLF PalotaFS55 - 104
    
FS-0113  
12:30BLF Palota-Esztergomi KE U14FS89 - 55
   Török Ignác Gimnázium Gödöllő, Petőfi S. u 12
    
FS-0097  
09:00Gödöllői Sportklub-Gödi SEFS50 - 113
    
FS-0098  
10:45Gödi SE-Váci ReménységFS88 - 17
    
FS-0099  
12:30Váci Reménység-Gödöllői SportklubFS17 - 94
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-0104  
09:00Monor SE - B-Albertirsai SEFS48 - 39
    
FS-0105  
10:45Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokFS57 - 71
    
FS-0106  
12:30Albertirsai SE-Monor SE - Szedd ki!FS35 - 65
    
FS-0107  
14:15Monor SE - B-DMTK Haraszti SasokFS22 - 83
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FS-0108  
09:00PAFC BASKET-Szentendrei KSEFS28 - 100
    
FS-0109  
10:45Szentendrei KSE-PARTHUS KSZFS83 - 30
    
FS-0110  
12:30PARTHUS KSZ-PAFC BASKETFS27 - 32
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-0114  
09:00Taksonyi Ördögök-Herceghalmi TigrisekFS53 - 81
    
FS-0115  
10:45Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-ALISCA KarvalyokFS130 - 34
    
FS-0116  
12:30Herceghalmi Tigrisek-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS41 - 83
    
FS-0117  
14:15Taksonyi Ördögök-ALISCA KarvalyokFS60 - 66

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd