pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁJ
25

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Orbán nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-05-25 Péntek
   Lázár Ervin Általános Iskola Budapest, IV. Erzsébet u. 31.
    16:30Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS
2018-05-26 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok /B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    11:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Esztergomi KE U12GY
    13:00Esztergomi KE U12-DMTK Haraszti Sasok /BGY
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    09:30Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ
    11:30Bikák KK-Monor SEFJ
    14:00-FJ
    16:00-FJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-Hernádi KAFB
2018-05-27 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK U21-KKS U21FB
    12:00KKS U21-PAFC BASKET U21FB
    14:00PAFC BASKET U21-Bikák KK U21FB
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEGY
    10:30Atom City - Atomerőmű SE-BLF PalotaGY
    12:00-GY
    13:30-GY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE - A-KLIKK Zsiráfok SEGY
    10:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunakeszi KiscicákGY
    12:00Dunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSEGY
    13:30Kerepesi VSE-Albertirsai SEGY
    15:00Albertirsai SE-Monor SE - AGY
2018-05-28 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFB
2018-05-29 Kedd
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET-Monor SENFJ
 
2018-05-25 Péntek
    LSPénzügyőr SE-Óbudai Kaszások0:0
2018-05-24 Csütörtök
    FBPAFC BASKET U21-Hernádi KA62:71
    FBHSE - U23-Bikák KK U2181:73
2018-05-21 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti Sasok84:94
2018-05-19 Szombat
    NFJMonor SE - Szedd ki!-BKGDSE95:32
    NFJGödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyák19:61
    NFJBKGDSE-Gödöllői Sportklub42:49
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyák74:35
    FKPAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta Boys74:64
    FKDunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda Klub55:73
Mérkőzések a következő 7 napban
2018-05-25 Péntek
   Lázár Ervin Általános Iskola Budapest, IV. Erzsébet u. 31.
    16:30Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS
2018-05-26 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok /B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    11:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Esztergomi KE U12GY
    13:00Esztergomi KE U12-DMTK Haraszti Sasok /BGY
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    09:30Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ
    11:30Bikák KK-Monor SEFJ
    14:00-FJ
    16:00-FJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-Hernádi KAFB
2018-05-27 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK U21-KKS U21FB
    12:00KKS U21-PAFC BASKET U21FB
    14:00PAFC BASKET U21-Bikák KK U21FB
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEGY
    10:30Atom City - Atomerőmű SE-BLF PalotaGY
    12:00-GY
    13:30-GY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE - A-KLIKK Zsiráfok SEGY
    10:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunakeszi KiscicákGY
    12:00Dunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSEGY
    13:30Kerepesi VSE-Albertirsai SEGY
    15:00Albertirsai SE-Monor SE - AGY
2018-05-28 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFB
2018-05-29 Kedd
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET-Monor SENFJ
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-05-25 Péntek
    LSPénzügyőr SE-Óbudai Kaszások0:0
2018-05-24 Csütörtök
    FBPAFC BASKET U21-Hernádi KA62:71
    FBHSE - U23-Bikák KK U2181:73
2018-05-21 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti Sasok84:94
2018-05-19 Szombat
    NFJMonor SE - Szedd ki!-BKGDSE95:32
    NFJGödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyák19:61
    NFJBKGDSE-Gödöllői Sportklub42:49
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyák74:35
    FKPAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta Boys74:64
    FKDunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda Klub55:73

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

Bajnokság Bajnokcsapat
Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor  
Férfi Felnőtt B - Mlatilik József  
Nyílt Férfi Junior - Görgényi Miklós  
Férfi Junior - Görgényi Miklós  
Férfi Kadet - Kollár Zalán  
Nyílt Férfi Kadet - Kollár Zalán  
Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla  
Női Junior - Bokros Csilla  
Női Kadet - Veres László  
Nyílt Női Kadet - Veres László  
Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Gödi SE
Gyermek - B. Domokos Irma  
Nyílt Gyermek - B. Domokos Irma  
Leány Serdülő - Nagy Csilla Dunakeszi Kiscicák
Férfi U21  
   
B33 Bajnokcsapat
Férfi Felnőtt Bikák KK
Férfi U21 Bikák KK
Férfi Junior Bikák KK
Férfi Kadet Miklósi KékRókák KE
Fiú Serdülő DMTK Haraszti Sasok
Gyermek Monor SE - Szedd ki!
Női Felnőtt Miklósi KékGólyák
Női Junior Monor SE - Szedd ki!
Női Kadet Monor SE - Szedd ki!
Lány Serdülő PARTHUS KSZ

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd