pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


ÁPR
21

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Konrád nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-04-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY
    14:30BLF Palota-DMTK Haraszti Sasok /BGY
    16:00-GY
    17:30-GY
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Monor SENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U16FK9-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    17:00PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
    19:00Játékvezetők-PAFC BASKETFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SEFK1-8
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    15:00Szekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SEFJ
2018-04-22 Vasárnap
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    10:00Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubNK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    10:00Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK
2018-04-23 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-8
2018-04-24 Kedd
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:30Albertirsai SE-Bikák KKFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:30KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFB
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ
2018-04-25 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    18:00PAFC BASKET-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-8
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Miklósi KékRókák KEFK1-8
2018-04-26 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK U21-Nagykőrösi Sólymok KEFB
2018-04-28 Szombat
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    10:00Hernádi KA-PSZSE-Green DevilsFB
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Gödi SEFS
    10:45DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaFS
    12:30-FS
    14:15-FS
 
2018-04-21 Szombat
    GYDMTK Haraszti Sasok-Monor SE - B0:0
    GYBLF Palota-DMTK Haraszti Sasok /B0:0
    GY-0:0
    GY-0:0
    NFJOSE Oroszlányok-Monor SE0:0
    FK1-8PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSE0:0
    FAJátékvezetők-PAFC BASKET0:0
    FK1-8Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SE0:0
    FJSzekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FK9-14PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U160:0
2018-04-20 Péntek
    FK1-8Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ferences DSE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők0:0
    FJPARTHUS KSZ-Albertirsai SE0:0
    FJSzekszárdi Sólymok-Gödöllői Sportklub0:0
    FAPAFC BASKET-Szentendrei KSE0:0
2018-04-19 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE53:76
    NFJPityke KSE-Gödöllői Sportklub71:40
    FK1-8Százhalombattai KSE Batta Boys-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club69:51
    NFJPAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
2018-04-18 Szerda
    FJMonor SE-KLIKK Zsiráfok SE2:0
    FJVáci Reménység-Esztergomi KE U1835:81
2018-04-17 Kedd
    NFJPityke KSE-PAFC BASKET52:53
    FBKLIKK Zsiráfok SE-PSZSE-Green Devils91:48
    FBHSE - U23-BKGDSE48:45
    FK1-8Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSE88:49
    NFJOSE Oroszlányok-Miklósi KékGólyák20:0
    FBBikák KK U21-Monor SE Old-ik20:0
    FAJátékvezetők-KVSE KÉMÉNYEK79:68
2018-04-16 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-Hatvan KK77:40
    FK1-8Miklósi KékRókák KE-Monor SE58:80
    FBDMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSE U21108:44
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-BKGDSE108:45
2018-04-15 Vasárnap
    FK9-14Esztergomi KE U16-Ziccer KS0:2
    GYMonor SE - A-Dunakeszi Kiscicák35:26
    GYDunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSE20:0
    GYKerepesi VSE-Monor SE - A0:20
    NFJDMTK Haraszti Sasok-Monor SE66:50
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Gyöngyösi SI DSZSE53:36
    LSGödöllői Sportklub-Óbudai Kaszások68:54
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Óbudai Kaszások35:73
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői Sportklub60:65
    FSTaksonyi Ördögök-KLIKK Zsiráfok SE109:21
    FSPARTHUS KSZ-Albertirsai SE69:21
    FSKLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE31:40
    FSTaksonyi Ördögök-PARTHUS KSZ61:70
    FK9-14Nagymaros-Szentendrei KSE42:60
    FBNagymaros-Hernádi KA67:74
    FK9-14PSZSE - Kisördögök-Gödöllői Sportklub56:25
Mérkőzések a következő 7 napban
2018-04-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY
    14:30BLF Palota-DMTK Haraszti Sasok /BGY
    16:00-GY
    17:30-GY
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Monor SENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U16FK9-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    17:00PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
    19:00Játékvezetők-PAFC BASKETFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SEFK1-8
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    15:00Szekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SEFJ
2018-04-22 Vasárnap
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    10:00Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubNK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    10:00Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK
2018-04-23 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-8
2018-04-24 Kedd
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:30Albertirsai SE-Bikák KKFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:30KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFB
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ
2018-04-25 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    18:00PAFC BASKET-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-8
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Miklósi KékRókák KEFK1-8
2018-04-26 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK U21-Nagykőrösi Sólymok KEFB
2018-04-28 Szombat
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    10:00Hernádi KA-PSZSE-Green DevilsFB
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Gödi SEFS
    10:45DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaFS
    12:30-FS
    14:15-FS
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-04-21 Szombat
    GYDMTK Haraszti Sasok-Monor SE - B0:0
    GYBLF Palota-DMTK Haraszti Sasok /B0:0
    GY-0:0
    GY-0:0
    NFJOSE Oroszlányok-Monor SE0:0
    FK1-8PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSE0:0
    FAJátékvezetők-PAFC BASKET0:0
    FK1-8Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SE0:0
    FJSzekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FK9-14PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U160:0
2018-04-20 Péntek
    FK1-8Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ferences DSE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők0:0
    FJPARTHUS KSZ-Albertirsai SE0:0
    FJSzekszárdi Sólymok-Gödöllői Sportklub0:0
    FAPAFC BASKET-Szentendrei KSE0:0
2018-04-19 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE53:76
    NFJPityke KSE-Gödöllői Sportklub71:40
    FK1-8Százhalombattai KSE Batta Boys-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club69:51
    NFJPAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
2018-04-18 Szerda
    FJMonor SE-KLIKK Zsiráfok SE2:0
    FJVáci Reménység-Esztergomi KE U1835:81
2018-04-17 Kedd
    NFJPityke KSE-PAFC BASKET52:53
    FBKLIKK Zsiráfok SE-PSZSE-Green Devils91:48
    FBHSE - U23-BKGDSE48:45
    FK1-8Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSE88:49
    NFJOSE Oroszlányok-Miklósi KékGólyák20:0
    FBBikák KK U21-Monor SE Old-ik20:0
    FAJátékvezetők-KVSE KÉMÉNYEK79:68
2018-04-16 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-Hatvan KK77:40
    FK1-8Miklósi KékRókák KE-Monor SE58:80
    FBDMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSE U21108:44
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-BKGDSE108:45
2018-04-15 Vasárnap
    FK9-14Esztergomi KE U16-Ziccer KS0:2
    GYMonor SE - A-Dunakeszi Kiscicák35:26
    GYDunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSE20:0
    GYKerepesi VSE-Monor SE - A0:20
    NFJDMTK Haraszti Sasok-Monor SE66:50
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Gyöngyösi SI DSZSE53:36
    LSGödöllői Sportklub-Óbudai Kaszások68:54
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Óbudai Kaszások35:73
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői Sportklub60:65
    FSTaksonyi Ördögök-KLIKK Zsiráfok SE109:21
    FSPARTHUS KSZ-Albertirsai SE69:21
    FSKLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE31:40
    FSTaksonyi Ördögök-PARTHUS KSZ61:70
    FK9-14Nagymaros-Szentendrei KSE42:60
    FBNagymaros-Hernádi KA67:74
    FK9-14PSZSE - Kisördögök-Gödöllői Sportklub56:25

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

pmksz3x3

2017. november 26-án vasárnap a British International School adott otthont az idei első B33-as bajnoki tornának. A torna eredményei a mellékelt táblázatban érhetők el.

xls50 eredmények

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd