pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


OKT
18

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Lukács nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    20:15KKS-Miklósi KékRókák KEFA
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:30Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    19:00Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ
2017-10-19 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    19:15PARTHUS KSZ-Monor SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ
2017-10-20 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
2017-10-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - AGY
    10:45DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY
    12:30DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - AGY
    14:15DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - BGY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Albertirsai SEGY
    10:45Albertirsai SE-Esztergomi KE U12GY
    12:30Esztergomi KE U12-KLIKK Zsiráfok SEGY
    14:15KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-NagymarosFK
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK
2017-10-22 Vasárnap
   Pattogós u. Ált. Isk. Budapest, XV. Pattogós u. 6-8
    10:00Atom City - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEGY
    11:45Atom City - Atomerőmű SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    13:30BLF Palota-Szentendrei KSEGY
    15:15BLF Palota-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFB1
2017-10-24 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monor SE Old-ik-Szentendrei KSEFB2
2017-10-25 Szerda
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    19:20Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-HSE - U23FB1
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    16:30Miklósi KékGólyák-PAFC BASKETNFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monor SE-Albertirsai SEFJ
 
2017-10-18 Szerda
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Pityke KSE0:0
    FAGödi SE-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FAKKS-Miklósi KékRókák KE0:0
2017-10-17 Kedd
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub0:0
2017-10-16 Hétfő
    NFJMonor SE-Százhalombattai KSE57:55
2017-10-15 Vasárnap
    FJEsztergomi KE U18-Bikák KK51:89
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KS89:9
    LSPénzügyőr SE-Ziccer KS65:28
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Pénzügyőr SE56:30
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KE27:73
    LSGödöllői Sportklub-Dunakeszi Kiscicák33:63
    LSÓbudai Kaszások-Dunakeszi Kiscicák31:80
    LSÓbudai Kaszások-Atomerőmű SE35:92
    LSAtomerőmű SE-Gödöllői Sportklub50:42
    FSMiklósi KékRókák KE-Monor SE96:77
    FSNagykáta-Hernádi KA39:66
    FSMonor SE-Nagykáta76:25
    FSMiklósi KékRókák KE-Hernádi KA66:32
2017-10-14 Szombat
    FSMonor SE - B-Albertirsai SE48:39
    FSMonor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti Sasok57:71
    FSAlbertirsai SE-Monor SE - Szedd ki!35:65
    FSMonor SE - B-DMTK Haraszti Sasok22:83
    FSEsztergomi KE U14-OSE Lions U14 /C67:75
    FSOSE Lions U14 /C-BLF Palota55:104
    FSBLF Palota-Esztergomi KE U1489:55
    FSGödöllői Sportklub-Gödi SE50:113
    FSGödi SE-Váci Reménység88:17
    FSVáci Reménység-Gödöllői Sportklub17:94
    FSTaksonyi Ördögök-Herceghalmi Tigrisek53:81
    FSPaksi Harcosok - Atomerőmű SE-ALISCA Karvalyok130:34
    FSHerceghalmi Tigrisek-Paksi Harcosok - Atomerőmű SE41:83
    FSTaksonyi Ördögök-ALISCA Karvalyok60:66
    FSPAFC BASKET-Szentendrei KSE28:100
    FSSzentendrei KSE-PARTHUS KSZ83:30
    FSPARTHUS KSZ-PAFC BASKET27:32
Mérkőzések a következő 7 napban
2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    20:15KKS-Miklósi KékRókák KEFA
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:30Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    19:00Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ
2017-10-19 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    19:15PARTHUS KSZ-Monor SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ
2017-10-20 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
2017-10-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - AGY
    10:45DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY
    12:30DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - AGY
    14:15DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - BGY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Albertirsai SEGY
    10:45Albertirsai SE-Esztergomi KE U12GY
    12:30Esztergomi KE U12-KLIKK Zsiráfok SEGY
    14:15KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-NagymarosFK
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK
2017-10-22 Vasárnap
   Pattogós u. Ált. Isk. Budapest, XV. Pattogós u. 6-8
    10:00Atom City - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEGY
    11:45Atom City - Atomerőmű SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    13:30BLF Palota-Szentendrei KSEGY
    15:15BLF Palota-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFB1
2017-10-24 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monor SE Old-ik-Szentendrei KSEFB2
2017-10-25 Szerda
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    19:20Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-HSE - U23FB1
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    16:30Miklósi KékGólyák-PAFC BASKETNFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monor SE-Albertirsai SEFJ
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-10-18 Szerda
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Pityke KSE0:0
    FAGödi SE-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FAKKS-Miklósi KékRókák KE0:0
2017-10-17 Kedd
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub0:0
2017-10-16 Hétfő
    NFJMonor SE-Százhalombattai KSE57:55
2017-10-15 Vasárnap
    FJEsztergomi KE U18-Bikák KK51:89
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KS89:9
    LSPénzügyőr SE-Ziccer KS65:28
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Pénzügyőr SE56:30
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KE27:73
    LSGödöllői Sportklub-Dunakeszi Kiscicák33:63
    LSÓbudai Kaszások-Dunakeszi Kiscicák31:80
    LSÓbudai Kaszások-Atomerőmű SE35:92
    LSAtomerőmű SE-Gödöllői Sportklub50:42
    FSMiklósi KékRókák KE-Monor SE96:77
    FSNagykáta-Hernádi KA39:66
    FSMonor SE-Nagykáta76:25
    FSMiklósi KékRókák KE-Hernádi KA66:32
2017-10-14 Szombat
    FSMonor SE - B-Albertirsai SE48:39
    FSMonor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti Sasok57:71
    FSAlbertirsai SE-Monor SE - Szedd ki!35:65
    FSMonor SE - B-DMTK Haraszti Sasok22:83
    FSEsztergomi KE U14-OSE Lions U14 /C67:75
    FSOSE Lions U14 /C-BLF Palota55:104
    FSBLF Palota-Esztergomi KE U1489:55
    FSGödöllői Sportklub-Gödi SE50:113
    FSGödi SE-Váci Reménység88:17
    FSVáci Reménység-Gödöllői Sportklub17:94
    FSTaksonyi Ördögök-Herceghalmi Tigrisek53:81
    FSPaksi Harcosok - Atomerőmű SE-ALISCA Karvalyok130:34
    FSHerceghalmi Tigrisek-Paksi Harcosok - Atomerőmű SE41:83
    FSTaksonyi Ördögök-ALISCA Karvalyok60:66
    FSPAFC BASKET-Szentendrei KSE28:100
    FSSzentendrei KSE-PARTHUS KSZ83:30
    FSPARTHUS KSZ-PAFC BASKET27:32

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

Tisztelt Kosarasok!

 

A lenit táblázat, a 2017. október 3-án megtartottt PMKSZ asztalszemélyzet továbbképző eredményeit tartalmazza. A 15 vagy kevesebb pontot elérőknek sajnos nem sikerült a tesztet megfelelő szinten teljesíteni, így nekik a póttovábbképzőn is részt kell venni, ha később is asztalszemélyzetkén kívánnak működni. A póttovábbképző időpontját  hamarosan közzé tesszük. Kérjük figyeljétek a honlapot.

pdf50 A továbbképzés anyaga

 

Az eredmények:

S.sz. Név Sportszervezet Eredmény
1 Andráczy Dániel BLF 17
2 Babinyecz Terézia Éva Nagykáta SE 15
3 Babityné Kiss Lilla GSK 14
4 Bagi Bulcsú BLF 14
5 Bálint Dorottya CMSE 13
6 Bálint Gergő CMSE 15
7 Balog Gréta PAFC 15
8 Bárány Barbara PMKSZ 16
9 Bárány Ferenc PMKSZ 16
10 Barta Ákos PAFC 13
11 Barta Renáta DMTK 11
12 Bartos Melinda ASE 12
13 Boksay Bálint PMKSZ 16
14 Böröcz Balázs BLF 18
15 Bucsai Anna GSK 12
16 Buday Zsolt PMKSZ 19
17 Budayné Tóth Rozália PMKSZ 17
18 Csordás Gábor PMKSZ 16
19 Csordás Márton PMKSZ 17
20 Csősz Bálint PAFC 15
21 Csősz Bianka PAFC 13
22 Dávid Lajos SZKSE 19
23 Elmer Anna KKR 12
24 Forján Lilla GSK 14
25 Gál András BLF 17
26 Gál Róbert BLF 20
27 Gável Klára CMSE 14
28 Győri Alma KKR 10
29 Hajna Luca PAFC 14
30 Hajna Sarolta PAFC 13
31 Horváth Ágnes CMSE 13
32 Horváth Gyöngyvér PAFC 12
33 Horváth Hanna CEKK 15
34 Kalmár Bálint CEKK 14
35 Kernács Lilla CEKK 16
36 Kocsis Olivér BLF 16
37 Komáromi András BLF 16
38 Konczer Kinga KVSE 11
39 Kondrák Réka GSK 14
40 Kónyi Benjamin BLF 18
41 Kopcsik Dávid BLF 17
42 Kovács Domonkos PAFC 14
43 Kovács Rebeka CEKK 17
44 Könczöl Attila Szentendrei KSE 16
45 Könczöl Attiláné Szentendrei KSE 18
46 Kristóffy Csenge PAFC 14
47 Kuczik Lili DMTK 13
48 Kurinszki Anna GSK 13
49 Lepsik Richárd BDSE, RADO KSE 19
50 Likó Krisztina PAFC 14
51 Lovas Evelin Monori SE 16
52 Manninger Marcell PAFC 14
53 Manninger Mátyás PAFC 14
54 Mayering Viktória KLIKK Zsiráfok SE 11
55 Mezey Dorottya PAFC 17
56 Miltényi György K-NSKE 14
57 Mitró Dorina KKR 13
58 Molnár András SZKSE 16
59 Molnár Dávid GSK 14
60 Molnár Ilona Szentendrei KSE 18
61 Nagy Ágnes BLF 16
62 Nagy Csenge KKR 13
63 Neményi Bianka PAFC 14
64 Óvári Fruzsina DMTK 16
65 Pádár Balázs BLF 18
66 Pál Attila Gyöngyösi SI 16
67 Pásztor Márta PMKSZ 16
68 Pásztor Márton PMKSZ 16
69 Patai Panka KKR 12
70 Pintér Balázs BDSE, RADO KSE 18
71 Precsler Éva SZKSE 16
72 Radványi Rebeka Monori SE 16
73 Révész Marcell BLF 19
74 Rigó Sarolta PAFC 16
75 Sárközi Tamás BDSE, RADO KSE 17
76 Sértő Boglárka KKR 11
77 Simon Gyula BLF 19
78 Smudla Eszter PAFC 16
79 Somkúti Janka DMTK 11
80 Spóring Gergő BLF 16
81 Szabó Mária PMKSZ 12
82 Szalay Dalma KKR 12
83 Szászi Lilla DMTK 16
84 Szigeti Balázs BLF 14
85 Szikszai Rebeka GSK 13
86 Szűcs Tamás SZKSE 19
87 Tatár Zsolt BLF 19
88 Tóth Ádám Kristóf PAFC 11
89 Tóth Attila BLF 20
90 Tóth Balázs PAFC 16
91 Tóth Kristóf BLF 17
92 Tóth Márton GSK 13
93 Tóth Zsófia PAFC 13
94 Tóthné Magyarvári  Krisztina PAFC 16
95 Török Zsófia BDSE, RADO KSE 18
96 Smudláné Vágvölgyi Anikó PAFC 16
97 Varga Máté DMTK 16
98 Varga-Bakizs Kristóf SZKSE 16
99 Vas Bernadett CEKK 16
100 Végh Csenge PAFC 14
101 Xiong Dawei BLF 18

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd