pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


OKT
18

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Lukács nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    20:15KKS-Miklósi KékRókák KEFA
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:30Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    19:00Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ
2017-10-19 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    19:15PARTHUS KSZ-Monor SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ
2017-10-20 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
2017-10-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - AGY
    10:45DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY
    12:30DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - AGY
    14:15DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - BGY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Albertirsai SEGY
    10:45Albertirsai SE-Esztergomi KE U12GY
    12:30Esztergomi KE U12-KLIKK Zsiráfok SEGY
    14:15KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-NagymarosFK
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK
2017-10-22 Vasárnap
   Pattogós u. Ált. Isk. Budapest, XV. Pattogós u. 6-8
    10:00Atom City - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEGY
    11:45Atom City - Atomerőmű SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    13:30BLF Palota-Szentendrei KSEGY
    15:15BLF Palota-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFB1
2017-10-24 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monor SE Old-ik-Szentendrei KSEFB2
2017-10-25 Szerda
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    19:20Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-HSE - U23FB1
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    16:30Miklósi KékGólyák-PAFC BASKETNFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monor SE-Albertirsai SEFJ
 
2017-10-18 Szerda
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Pityke KSE0:0
    FAGödi SE-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FAKKS-Miklósi KékRókák KE0:0
2017-10-17 Kedd
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub0:0
2017-10-16 Hétfő
    NFJMonor SE-Százhalombattai KSE57:55
2017-10-15 Vasárnap
    FJEsztergomi KE U18-Bikák KK51:89
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KS89:9
    LSPénzügyőr SE-Ziccer KS65:28
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Pénzügyőr SE56:30
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KE27:73
    LSGödöllői Sportklub-Dunakeszi Kiscicák33:63
    LSÓbudai Kaszások-Dunakeszi Kiscicák31:80
    LSÓbudai Kaszások-Atomerőmű SE35:92
    LSAtomerőmű SE-Gödöllői Sportklub50:42
    FSMiklósi KékRókák KE-Monor SE96:77
    FSNagykáta-Hernádi KA39:66
    FSMonor SE-Nagykáta76:25
    FSMiklósi KékRókák KE-Hernádi KA66:32
2017-10-14 Szombat
    FSMonor SE - B-Albertirsai SE48:39
    FSMonor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti Sasok57:71
    FSAlbertirsai SE-Monor SE - Szedd ki!35:65
    FSMonor SE - B-DMTK Haraszti Sasok22:83
    FSEsztergomi KE U14-OSE Lions U14 /C67:75
    FSOSE Lions U14 /C-BLF Palota55:104
    FSBLF Palota-Esztergomi KE U1489:55
    FSGödöllői Sportklub-Gödi SE50:113
    FSGödi SE-Váci Reménység88:17
    FSVáci Reménység-Gödöllői Sportklub17:94
    FSTaksonyi Ördögök-Herceghalmi Tigrisek53:81
    FSPaksi Harcosok - Atomerőmű SE-ALISCA Karvalyok130:34
    FSHerceghalmi Tigrisek-Paksi Harcosok - Atomerőmű SE41:83
    FSTaksonyi Ördögök-ALISCA Karvalyok60:66
    FSPAFC BASKET-Szentendrei KSE28:100
    FSSzentendrei KSE-PARTHUS KSZ83:30
    FSPARTHUS KSZ-PAFC BASKET27:32
Mérkőzések a következő 7 napban
2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    20:15KKS-Miklósi KékRókák KEFA
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:30Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    19:00Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ
2017-10-19 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    19:15PARTHUS KSZ-Monor SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ
2017-10-20 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
2017-10-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - AGY
    10:45DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY
    12:30DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - AGY
    14:15DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - BGY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Albertirsai SEGY
    10:45Albertirsai SE-Esztergomi KE U12GY
    12:30Esztergomi KE U12-KLIKK Zsiráfok SEGY
    14:15KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-NagymarosFK
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK
2017-10-22 Vasárnap
   Pattogós u. Ált. Isk. Budapest, XV. Pattogós u. 6-8
    10:00Atom City - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEGY
    11:45Atom City - Atomerőmű SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    13:30BLF Palota-Szentendrei KSEGY
    15:15BLF Palota-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFB1
2017-10-24 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monor SE Old-ik-Szentendrei KSEFB2
2017-10-25 Szerda
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    19:20Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-HSE - U23FB1
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    16:30Miklósi KékGólyák-PAFC BASKETNFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monor SE-Albertirsai SEFJ
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-10-18 Szerda
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Pityke KSE0:0
    FAGödi SE-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    FAKKS-Miklósi KékRókák KE0:0
2017-10-17 Kedd
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub0:0
2017-10-16 Hétfő
    NFJMonor SE-Százhalombattai KSE57:55
2017-10-15 Vasárnap
    FJEsztergomi KE U18-Bikák KK51:89
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KS89:9
    LSPénzügyőr SE-Ziccer KS65:28
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Pénzügyőr SE56:30
    LSGyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KE27:73
    LSGödöllői Sportklub-Dunakeszi Kiscicák33:63
    LSÓbudai Kaszások-Dunakeszi Kiscicák31:80
    LSÓbudai Kaszások-Atomerőmű SE35:92
    LSAtomerőmű SE-Gödöllői Sportklub50:42
    FSMiklósi KékRókák KE-Monor SE96:77
    FSNagykáta-Hernádi KA39:66
    FSMonor SE-Nagykáta76:25
    FSMiklósi KékRókák KE-Hernádi KA66:32
2017-10-14 Szombat
    FSMonor SE - B-Albertirsai SE48:39
    FSMonor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti Sasok57:71
    FSAlbertirsai SE-Monor SE - Szedd ki!35:65
    FSMonor SE - B-DMTK Haraszti Sasok22:83
    FSEsztergomi KE U14-OSE Lions U14 /C67:75
    FSOSE Lions U14 /C-BLF Palota55:104
    FSBLF Palota-Esztergomi KE U1489:55
    FSGödöllői Sportklub-Gödi SE50:113
    FSGödi SE-Váci Reménység88:17
    FSVáci Reménység-Gödöllői Sportklub17:94
    FSTaksonyi Ördögök-Herceghalmi Tigrisek53:81
    FSPaksi Harcosok - Atomerőmű SE-ALISCA Karvalyok130:34
    FSHerceghalmi Tigrisek-Paksi Harcosok - Atomerőmű SE41:83
    FSTaksonyi Ördögök-ALISCA Karvalyok60:66
    FSPAFC BASKET-Szentendrei KSE28:100
    FSSzentendrei KSE-PARTHUS KSZ83:30
    FSPARTHUS KSZ-PAFC BASKET27:32

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

sip

Kedves Kosarasok!

A Pest Megyei kosárlabda Szövetség a következő bajnoki szezonban is, játékvezetői tanfolyamot indít. Kérjük, aki játékvezetőként szeretne közreműködni egy mérkőzésen, jelentkezzen! A tanfolyam 2017 őszén indul. Jelentkezni Benczur Lajosnál lehet a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen. Mindenkit szeretettel várunk tanfolyamunkon.

PMKSZ JB

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd