Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MÁR
28
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Gedeon, Johanna nevű kosaras barátainkat!
Számláló

Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-03-28 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    20:30Szentendrei KSE - JKE-Diósdi KK - JVFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monori SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SEFB
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    17:45Pityke KSE-Dunaharaszti MTKNFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Százhalombattai KSENFJ
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    17:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Hernád SEFJ9-14
2017-03-29 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    18:30Albertirsai SE-HSE - U23FB
   Közgáz terem Budapest, IX. Kinizsi u 2-6
    17:30Közgáz One-SOTE VadmacskákEGY
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    17:45BLF Palota-Megyeri TigrisekFK1-8
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    20:15GEAC-SZIE-Monori SEFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékRókák KE-Ziccer KSFK9-17
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monori SE-Szentendrei KSEFK1-8
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    18:45Váci Reménység-Hatvan KKFB
2017-03-30 Csütörtök
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    18:00TREFF 07 SE-Újpest MT/BOrsz
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    18:00EKKE Junior-Megyeri TigrisekFJ1-8
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monori SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE-Diósdi KK - JVFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    18:45BKG DSE-Százhalombattai KSEOrsz
2017-03-31 Péntek
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    19:20Keresztúri SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ9-14
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    10:00-Diák
    11:30-Diák
    13:00-Diák
    14:30-Diák
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Dunaharaszti MTKFK9-17
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-KKSFJ1-8
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
    17:30ELITE Basket Törökbálint-Kiss Lenke KSOrsz
2017-04-01 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    14:00TREFF 07 SE-Gödöllői SKOrsz
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    09:00Ziccer KS-Százhalombattai KSE GyermekLGY
    10:45Százhalombattai KSE Gyermek-Gyöngyösi SI DSZSELGY
    12:30Gyöngyösi SI DSZSE-Ziccer KSLGY
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    17:00PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ
2017-04-02 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    10:00Budaörsi DSE/A-ELITE Basket TörökbálintOrsz
    12:00Budaörsi DSE-Kiss Lenke KSOrsz
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    18:00Bikák KK-Miklósi KékRókák KEFA
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    09:00BLF Palota-Bikák KKFK1-8
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    15:15HSE - U23-Váci ReménységFB
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    11:50Pozsonyi-Albertirsai SENFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    11:00Dunaharaszti MTK-Tatabányai KC U23NFJ
    19:00Dunaharaszti MTK-Hernád SEFB
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Monori SEFS
    10:45OSE Lions U15-Beszterce Kosárlabda KlubFS
    12:30-FS
    14:15-FS
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    12:00Miklósi KékRókák KE-Monori SE - BFGY
    13:30Dunaújvárosi Sárkányok U13-Vagány Nyulak PestszentimreFGY
    15:00-FGY
    16:30-FGY
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    17:00PAFC BASKET-Szentendrei KSEFJ1-8
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    09:30Gödöllői SK-Százhalombattai KSEOrsz
    11:30Szeged KE-Gödöllői SKOrsz
    13:30Százhalombattai KSE-Szeged KEOrsz
2017-04-03 Hétfő
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    10:00-Diák
    11:00-Diák
    12:00-Diák
    13:00-Diák
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    18:00Monori SE-PozsonyiNFJ
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:45Monori SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
2017-04-04 Kedd
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    19:00Diósdi KK - JV-PAFC BASKETFA
    20:30Diósdi Sasok KE-Százhalombattai KSEFA
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:00Dunaharaszti MTK-Albertirsai SENFJ
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFK9-17
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monori SE Old-ik-Nagykőrösi Sólymok KEFB
 
2017-03-28 Kedd
    NFJPityke KSE-Dunaharaszti MTK0:0
    FBMonori SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FASzentendrei KSE - JKE-Diósdi KK - JV0:0
    NFJOSE Oroszlányok-Százhalombattai KSE0:0
    FJ9-14Százhalombattai KSE Batta Boys-Hernád SE0:0
2017-03-27 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-Dunaharaszti MTK66:48
2017-03-26 Vasárnap
    FGYHernád SE-Gödöllői Sportklub43:30
    FGYPAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok76:24
    FGYGödöllői Sportklub-DMTK Haraszti Sasok25:47
    FGYHernád SE-PAFC BASKET26:89
    NKMiklósi KékGólyák-KKC-PAFC32:73
    NKKKC-PAFC-Pityke KSE64:66
    NKPityke KSE-Miklósi KékGólyák82:43
    FASzázhalombattai KSE-Bikák KK0:0
    LGYGödöllői Sportklub-KKS28:103
    LGYKKS-Petőfi DSE Hévízgyörk96:23
    LGYPetőfi DSE Hévízgyörk-Gödöllői Sportklub46:51
    LGYPARTHUS KSZ-Dunakeszi Kiscicák37:89
    LGYPAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KE62:35
    LGYDunakeszi Kiscicák-PAFC BASKET69:37
    LGYPARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KE52:58
    FAPAFC BASKET-Gödi SE73:69
    NFJPozsonyi-Tatabányai KC U2348:70
2017-03-25 Szombat
    FGYMonori SE-Herceghalmi Tigrisek49:52
    FGYGödi SE-Monori SE - Szedd ki!124:35
    FGYHerceghalmi Tigrisek-Gödi SE25:65
    FGYMonori SE-Monori SE - Szedd ki!84:70
    FGYNagykáta-Albertirsai SE52:36
    FGYAlbertirsai SE-SZPA-Ajka18:55
    FGYSZPA-Ajka-KLIKK Zsiráfok SE62:29
    FGYNagykáta-KLIKK Zsiráfok SE39:44
    FBHSE - U23-Albertirsai SE88:70
    FGYSzentendrei KSE-BKGDSE84:44
    FGYBLF Palota-EKKE Gyermek85:42
    FGYBKGDSE-EKKE Gyermek34:50
    FGYSzentendrei KSE-BLF Palota74:72
    NFJOSE Oroszlányok-Pozsonyi109:31
    NKVagány Nyulak Pestszentimre-Gödöllői Sportklub NK0:0
2017-03-24 Péntek
    FBHernád SE-Monori SE Old-ik47:64
    NFJSzázhalombattai KSE-PAFC BASKET63:23
2017-03-23 Csütörtök
    NFJMonori SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE49:26
    FAGödi SE-Diósdi Sasok KE0:0
    NFJOSE Oroszlányok-Dunaharaszti MTK79:69
2017-03-22 Szerda
    NFJAlbertirsai SE-Monori SE44:73
    FBHatvan KK-KLIKK Zsiráfok SE74:53
    FAGEAC-SZIE-Diósdi KK - JV71:56