Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
DEC
07
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Ambrus nevű kosaras barátainkat!
Számláló

Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2016-12-07 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:00Albertirsai SE-Gödöllői SportklubFK
    18:30Albertirsai SE-Dunaharaszti MTKFB
   Közgáz terem Budapest, IX. Kinizsi u 2-6
    21:00Közgáz Aranybékák-BME No risk No funEGY
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékRókák KE-Dunaharaszti MTKFK
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    17:15Nagykőrösi Sólymok KE-Szedeák BOrsz
2016-12-08 Csütörtök
   Közgáz terem Budapest, IX. Kinizsi u 2-6
    16:30KLKS-BKGDSEOrsz
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:15Gödi SE-Bikák KKFA
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    17:45Százhalombattai KSE-Soproni Darazsak AkadémiaOrsz
2016-12-09 Péntek
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    19:30KKS-Miklósi KékRókák KEFJ
   Losonci téri Általános Iskola Budapest, 1089 Budapest, Losonci tér 1.
    19:15JKC-Újpest-MT/AOrsz
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    19:20Keresztúri SE-BLF PalotaFJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    19:00Pityke KSE-Százhalombattai KSENFJ
2016-12-10 Szombat
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
    12:00Treff 07 SE-TFSE/AOrsz
    14:00Treff 07 SE-Gödöllői SportklubFJ
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    11:00Budaörsi DSE/A-BLF KKOrsz
    12:45BDSE-GRAPHAX-Dunaharaszti MTKFK
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    17:00PARTHUS KSZ-Bikák KKFK
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    09:00Ziccer KS-PARTHUS KSZLGY
    10:45Gyöngyösi SI DSZSE-KKSLGY
    12:30-LGY
    14:15-LGY
   Szent Benedek Gimnázium Budapest, VIII. Práter utca 11
    10:30JKC-BKGDSEOrsz
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    16:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Albertirsai SEFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-BLF PalotaFGY
    10:45Herceghalmi Tigrisek-EKKE GyermekFGY
    12:30-FGY
    14:15-FGY
    16:00Gödöllői Sportklub-MAFC/BOrsz
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    10:00Hernád SE-Megyeri TigrisekFJ
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    10:00KLIKK Zsiráfok SE-Szekszárdi SólymokFK
    12:00Miklósi KékRókák KE-Szekszárdi SólymokFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-EKKE KadetFK
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monori SE - B-Monori SE - Szedd ki!FGY
    10:45Monori SE - Szedd ki!-Miklósi KékRókák KEFGY
    12:30Miklósi KékRókák KE-Monori SE - BFGY
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    16:00OSE Oroszlányok-Monori SE - Szedd ki!NFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    10:00PAFC BASKET-Dunakeszi KiscicákLGY
    11:45Dunakeszi Kiscicák-Gödöllői SportklubLGY
    13:30Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETLGY
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    10:00Százhalombattai KSE Gyermek-Nagykőrösi Sólymok KELGY
    11:45Nagykőrösi Sólymok KE-Petőfi DSE HévízgyörkLGY
    13:30Petőfi DSE Hévízgyörk-Százhalombattai KSE GyermekLGY
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    09:00BKGDSE-Monori SEFGY
    10:45Monori SE-Diósdi Sasok KEFGY
    12:30Diósdi Sasok KE-BKGDSEFGY
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    16:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Szentendrei KSEFJ
2016-12-11 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    16:00Budaörsi DSE-Kosárlabda Akadémia PécsOrsz
   BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Budapest, Promontor u. 89.
    19:00Budafoki KK-OSE LionsOrsz
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    12:00BLF Palota-Ziccer KSFK
   Közgáz terem Budapest, IX. Kinizsi u 2-6
    17:40Közgáz Aranybékák-BME TKEGY
    19:15BCE Bullets-Közgáz 89EGY
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETFGY
    10:45PAFC BASKET-Dunaújvárosi Sárkányok U13FGY
    12:30Dunaújvárosi Sárkányok U13-DMTK Haraszti SasokFGY
    15:00DMTK Haraszti Sasok-Újpest MT/BOrsz
    19:00Dunaharaszti MTK-Nagykőrösi Sólymok KEFB
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    16:00EKKE Junior-Bikák KKFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    10:00Gödöllői Sportklub-Treff 07 SEOrsz
    15:00Gödöllői Sportklub-Vagány Nyulak PestszentimreFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    09:00Szentendrei KSE-Gödi SEFGY
    10:45Nagykáta-Hernád SEFGY
    12:30-FGY
    14:15-FGY
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    15:00PAFC BASKET-Újpest-MT/AOrsz
    17:00PAFC BASKET-Albertirsai SENFJ
2016-12-12 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:45Monori SE-Tatabányai KC U23NFJ
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    16:45SZPA HSE-Százhalombattai KSEOrsz
2016-12-13 Kedd
   Kertészeti Egyetem Budapest, Szüret utca 2-18
    18:30Óbudai Egyetem-KEACEGY
    20:00Közgáz Frakció-KEACEGY
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    20:30Diósdi Sasok KE-Gödi SEFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monori SE Old-ik-Hernád SEFB
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    18:45BKGDSE-PAFC BASKETOrsz
2016-12-14 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:00Albertirsai SE-Dunaharaszti MTKNFJ
   AFDSE csarnok Budapest, Mányoki út 5
    18:30NKE SE B S-BME TKEGY
   BME Sportközpont, Bertalan Budapest, Bertalan Lajos utca 2
    20:10BME Stallions B-NEI SEGY
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    19:50GEAC-SZIE-PAFC BASKETFA
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Váci ReménységFB
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:15KVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSE - JKEFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monori SE-Miklósi KékRókák KEFK
 
2016-12-07 Szerda
    FKMiklósi KékRókák KE-Dunaharaszti MTK0:0
    FKAlbertirsai SE-Gödöllői Sportklub0:0
    FBAlbertirsai SE-Dunaharaszti MTK0:0
2016-12-06 Kedd
    FADiósdi KK - JV-Diósdi Sasok KE79:62
    FAMonori SE-Bikák KK0:0
    FASzentendrei KSE - JKE-GEAC-SZIE51:76
    FBVagány Nyulak Pestszentimre-Monori SE Old-ik45:81
    FJSzázhalombattai KSE Batta Boys-Gödöllői Sportklub115:43
2016-12-05 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-Hatvan KK86:32
    FAMonori SE-Miklósi KékRókák KE68:63
2016-12-04 Vasárnap
    NFJTatabányai KC U23-Albertirsai SE20:0
    FSBKGDSE-Herceghalmi Tigrisek106:31
    FSOSE Lions U15-Malév SC.-Zsiráfok143:9
    FSHerceghalmi Tigrisek-Malév SC.-Zsiráfok110:38
    FSBKGDSE-OSE Lions U1582:41
    FSZiccer KS-Vagány Nyulak Pestszentimre31:104
    FSELITE Basket Törökbálint-ALISCA Sólymok97:46
    FSVagány Nyulak Pestszentimre-ELITE Basket Törökbálint57:108
    FSZiccer KS-ALISCA Sólymok33:116
    FSPSZSE - Kisördögök-Nagykőrösi Sólymok KE30:101
    FSNagykőrösi Sólymok KE-EKKE Serdülő88:28
    FSEKKE Serdülő-PSZSE - Kisördögök58:62
    FJBLF Palota-KKS67:53
    FSBLF Palota-PAFC BASKET58:77
    FSPAFC BASKET-Atomerőmű SE105:43
    FSAtomerőmű SE-BLF Palota53:109
    NFJPAFC BASKET-Pozsonyi55:46
    FAPAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEK58:74
2016-12-03 Szombat
    FKDunaújvárosi Sárkányok U16-Megyeri Tigrisek78:91
    FATatai SE-Százhalombattai KSE0:20
    FSMonori SE-Tatai SE58:31
    FSTatai SE-Dunaújvárosi Sárkányok U1457:55
    FSDunaújvárosi Sárkányok U14-Monori SE41:82
    FSDunaújvárosi Főiskola DSE-Pityke KSE56:102
    FSPityke KSE-Keresztúri SE161:31
    FSKeresztúri SE-Dunaújvárosi Főiskola DSE60:132
    FKZiccer KS-Monori SE47:56
    FSSzentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club32:112
    FSTatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Beszterce Kosárlabda Klub46:99
    FSBeszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSE86:13
    FJSzentendrei KSE-PAFC BASKET62:66
    FKVagány Nyulak Pestszentimre-BDSE-GRAPHAX35:49
    FJVagány Nyulak Pestszentimre-Megyeri Tigrisek32:86
2016-12-02 Péntek
    NFJSzázhalombattai KSE-OSE Oroszlányok40:62
    FJMegyeri Tigrisek-EKKE Junior69:49
    FJMiklósi KékRókák KE-Treff 07 SE64:33
2016-12-01 Csütörtök
    FKBLF Palota-PARTHUS KSZ121:27